ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art.200 alin. (4) raportat la art. 197 C.proc.civ. anulează cererea de chemare în judecată formulată de reclamanta Evois Construct SRL CUI RO 31119355, în contradictoriu cu pârâtul Formexim Tranzit S.R.L., având ca obiect ac?iune în răspundere contractuală. Cu drept de a formula cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare, care se depune la Judecătoria Caransebe?. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei astăzi, 17 august 2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.381.377 RON | 1.467.995 RON | 5.191.670 RON | 7.608.285 RON | 956.249 RON | 3.372.864 RON | 8 |
| 2024 | 2.085.040 RON | 2.545.151 RON | 4.440.945 RON | 6.003.963 RON | 2.071.620 RON | 3.634.638 RON | 1 |
| 2023 | 233.282 RON | -175.999 RON | 3.045.065 RON | 2.733.362 RON | 1.401.190 RON | 1.089.487 RON | 1 |
| 2022 | 373.360 RON | 189.052 RON | 1.251.163 RON | 1.277.883 RON | 1.238.767 RON | 1.265.487 RON | 1 |
| 2021 | 400 RON | 1.190.286 RON | 1.416.019 RON | 891.850 RON | 2.695.341 RON | 2.171.172 RON | 1 |
| 2020 | 100 RON | 889.332 RON | 157.471 RON | 216.267 RON | 922.089 RON | 980.885 RON | — |
| 2019 | — | -2.523 RON | 121.942 RON | 95.052 RON | 118.443 RON | 91.553 RON | — |
| 2018 | — | -2.108 RON | 25.651 RON | — | 119.727 RON | 94.076 RON | — |
| 2017 | — | 16.314 RON | 68.720 RON | — | 164.903 RON | 96.183 RON | 1 |
| 2016 | 189.727 RON | 284 RON | 107.469 RON | 7.117 RON | 180.222 RON | 79.870 RON | 7 |
| 2015 | 75.479 RON | 708 RON | 56.239 RON | 8.486 RON | 127.338 RON | 79.585 RON | — |
| 2014 | 22.325 RON | -42.367 RON | 25.431 RON | 1.436 RON | 102.872 RON | 78.877 RON | 5 |
| 2013 | 232.187 RON | 121.044 RON | 128.252 RON | 1.204 RON | 248.292 RON | 121.244 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.381.377 RON | 2.085.040 RON | 233.282 RON | 373.360 RON | 400 RON | 100 RON | — | — | — | 189.727 RON | 75.479 RON | 22.325 RON | 232.187 RON |
| Venituri totale | 3.957.261 RON | 3.751.220 RON | 517.712 RON | 373.360 RON | 1.365.872 RON | 1.316.026 RON | — | — | 49.000 RON | 189.756 RON | 75.479 RON | 22.350 RON | 232.188 RON |
| Cheltuieli totale | 2.209.134 RON | 1.083.916 RON | 688.534 RON | 180.574 RON | 139.532 RON | 387.210 RON | 2.523 RON | 2.108 RON | 31.216 RON | 187.574 RON | 72.536 RON | 64.046 RON | 104.178 RON |
| Profit brut | 1.748.127 RON | 2.667.304 RON | — | 192.786 RON | 1.226.340 RON | 928.816 RON | — | — | 17.784 RON | 2.182 RON | 2.943 RON | — | 128.010 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 170.822 RON | — | — | — | 2.523 RON | 2.108 RON | — | — | — | 41.696 RON | — |
| Profit net | 1.467.995 RON | 2.545.151 RON | — | 189.052 RON | 1.190.286 RON | 889.332 RON | — | — | 16.314 RON | 284 RON | 708 RON | — | 121.044 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 175.999 RON | — | — | — | 2.523 RON | 2.108 RON | — | — | — | 42.367 RON | — |
| Active fixe (imobilizate) | 7.608.285 RON | 6.003.963 RON | 2.733.362 RON | 1.277.883 RON | 891.850 RON | 216.267 RON | 95.052 RON | — | — | 7.117 RON | 8.486 RON | 1.436 RON | 1.204 RON |
| Active circulante | 956.249 RON | 2.071.620 RON | 1.401.190 RON | 1.238.767 RON | 2.695.341 RON | 922.089 RON | 118.443 RON | 119.727 RON | 164.903 RON | 180.222 RON | 127.338 RON | 102.872 RON | 248.292 RON |
| Stocuri | 519.214 RON | 0 RON | 454.752 RON | 454.752 RON | — | — | 8.042 RON | 8.042 RON | 8.042 RON | 8.042 RON | 8.042 RON | 8.042 RON | — |
| Creante | 392.303 RON | 1.180.077 RON | 892.126 RON | 719.400 RON | 1.466.332 RON | 130.258 RON | 74.349 RON | 79.330 RON | 156.853 RON | 146.597 RON | 79.656 RON | 13.579 RON | 201.130 RON |
| Casa si conturi la banci | 44.732 RON | 891.543 RON | 54.312 RON | 64.615 RON | 1.229.009 RON | 791.831 RON | 36.052 RON | 32.355 RON | 8 RON | 25.583 RON | 39.640 RON | 81.251 RON | 47.162 RON |
| Datorii totale | 5.191.670 RON | 4.440.945 RON | 3.045.065 RON | 1.251.163 RON | 1.416.019 RON | 157.471 RON | 121.942 RON | 25.651 RON | 68.720 RON | 107.469 RON | 56.239 RON | 25.431 RON | 128.252 RON |
| Capitaluri proprii | 3.372.864 RON | 3.634.638 RON | 1.089.487 RON | 1.265.487 RON | 2.171.172 RON | 980.885 RON | 91.553 RON | 94.076 RON | 96.183 RON | 79.870 RON | 79.585 RON | 78.877 RON | 121.244 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 7 | — | 5 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.