ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
com. Vinţu de Jos, în extravilanul com. Vinţu de Jos, în punctul de hotar „Harsuri“, înscris în CF nr. 78690
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 80% |
| persoană | 20% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 165.300 RON | -205.700 RON | 1.286.378 RON | 558.878 RON | 1.311.319 RON | 583.819 RON | 2 |
| 2024 | 84.527 RON | 7.414 RON | 1.363.098 RON | 586.823 RON | 1.565.794 RON | 789.519 RON | 2 |
| 2023 | 787.851 RON | 587.554 RON | 1.384.108 RON | 662.546 RON | 1.503.666 RON | 782.104 RON | 2 |
| 2022 | 490.875 RON | 194.350 RON | 1.373.366 RON | 741.777 RON | 826.139 RON | 194.550 RON | 3 |
| 2021 | 42.000 RON | -200.842 RON | 51.288 RON | 792.474 RON | 515.333 RON | 1.256.519 RON | 3 |
| 2020 | 972.240 RON | 555.019 RON | 206.833 RON | 363.584 RON | 1.303.810 RON | 1.460.561 RON | 3 |
| 2019 | 1.326.486 RON | 856.732 RON | 919.846 RON | 400.974 RON | 1.677.046 RON | 1.158.174 RON | 2 |
| 2018 | 38.556 RON | -48.318 RON | 141.815 RON | 249.475 RON | 193.782 RON | 301.442 RON | 1 |
| 2017 | 534.797 RON | 312.052 RON | 185.282 RON | 156.282 RON | 378.760 RON | 349.760 RON | 2 |
| 2016 | 65.906 RON | -21.096 RON | 168.275 RON | 118.784 RON | 89.167 RON | 39.676 RON | 3 |
| 2015 | 332.194 RON | 93.915 RON | 75.990 RON | 11.963 RON | 124.799 RON | 60.772 RON | 3 |
| 2014 | 2.950 RON | -20.822 RON | 55.102 RON | 12.766 RON | 9.193 RON | -33.143 RON | 1 |
| 2013 | 600 RON | -12.521 RON | 24.863 RON | 1.622 RON | 10.920 RON | -12.321 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 165.300 RON | 84.527 RON | 787.851 RON | 490.875 RON | 42.000 RON | 972.240 RON | 1.326.486 RON | 38.556 RON | 534.797 RON | 65.906 RON | 332.194 RON | 2.950 RON | 600 RON |
| Venituri totale | 37.313 RON | 212.530 RON | 920.865 RON | 478.147 RON | 42.011 RON | 714.122 RON | 1.948.498 RON | 29.079 RON | 554.328 RON | 56.339 RON | 348.329 RON | 6.847 RON | 2.199 RON |
| Cheltuieli totale | 243.013 RON | 203.596 RON | 325.433 RON | 278.888 RON | 242.853 RON | 150.114 RON | 1.078.501 RON | 76.240 RON | 227.078 RON | 76.091 RON | 236.424 RON | 27.580 RON | 14.720 RON |
| Profit brut | 0 RON | 8.934 RON | 595.432 RON | 199.259 RON | 0 RON | 564.008 RON | 869.997 RON | 0 RON | 327.250 RON | 0 RON | 111.905 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 205.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200.842 RON | 0 RON | 0 RON | 47.161 RON | 0 RON | 19.752 RON | — | 20.733 RON | 12.521 RON |
| Profit net | 0 RON | 7.414 RON | 587.554 RON | 194.350 RON | 0 RON | 555.019 RON | 856.732 RON | 0 RON | 312.052 RON | 0 RON | 93.915 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 205.700 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 200.842 RON | 0 RON | 0 RON | 48.318 RON | 0 RON | 21.096 RON | 0 RON | 20.822 RON | 12.521 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 558.878 RON | 586.823 RON | 662.546 RON | 741.777 RON | 792.474 RON | 363.584 RON | 400.974 RON | 249.475 RON | 156.282 RON | 118.784 RON | 11.963 RON | 12.766 RON | 1.622 RON |
| Active circulante | 1.311.319 RON | 1.565.794 RON | 1.503.666 RON | 826.139 RON | 515.333 RON | 1.303.810 RON | 1.677.046 RON | 193.782 RON | 378.760 RON | 89.167 RON | 124.799 RON | 9.193 RON | 10.920 RON |
| Stocuri | 133.000 RON | 133.000 RON | 133.000 RON | 40.276 RON | 12.744 RON | 12.744 RON | 278.914 RON | 18.056 RON | 28.582 RON | 8.004 RON | 23.253 RON | 8.620 RON | 10.719 RON |
| Creante | 1.287.506 RON | 1.439.768 RON | 1.322.567 RON | 784.920 RON | 345.120 RON | 968.484 RON | 1.081.148 RON | 114.128 RON | 189.619 RON | 78.588 RON | 83.140 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | -109.187 RON | -6.974 RON | 48.099 RON | 943 RON | 157.469 RON | 322.582 RON | 316.984 RON | 61.598 RON | 160.559 RON | 2.575 RON | 18.406 RON | 573 RON | 201 RON |
| Datorii totale | 1.286.378 RON | 1.363.098 RON | 1.384.108 RON | 1.373.366 RON | 51.288 RON | 206.833 RON | 919.846 RON | 141.815 RON | 185.282 RON | 168.275 RON | 75.990 RON | 55.102 RON | 24.863 RON |
| Capitaluri proprii | 583.819 RON | 789.519 RON | 782.104 RON | 194.550 RON | 1.256.519 RON | 1.460.561 RON | 1.158.174 RON | 301.442 RON | 349.760 RON | 39.676 RON | 60.772 RON | -33.143 RON | -12.321 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.