ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 253.861 RON | 42.077 RON | 18.911 RON | 2.190 RON | 121.287 RON | 108.884 RON | 1 |
| 2024 | 236.900 RON | 15.168 RON | 16.328 RON | 7.294 RON | 75.509 RON | 66.807 RON | 1 |
| 2023 | 259.637 RON | 17.255 RON | 16.716 RON | 13.001 RON | 72.745 RON | 69.030 RON | 1 |
| 2022 | 273.818 RON | 67.658 RON | 29.847 RON | 6.709 RON | 96.348 RON | 73.515 RON | 1 |
| 2021 | 75.004 RON | 19.584 RON | 13.768 RON | 2.358 RON | 37.267 RON | 25.857 RON | 1 |
| 2020 | 50.375 RON | -31.673 RON | 27.816 RON | 5.228 RON | 35.861 RON | 13.273 RON | 3 |
| 2019 | 235.782 RON | 2.431 RON | 21.206 RON | 11.770 RON | 54.043 RON | 44.947 RON | 2 |
| 2018 | 220.775 RON | 22.456 RON | 15.931 RON | 17.502 RON | 61.051 RON | 64.622 RON | 2 |
| 2017 | 147.295 RON | 6.429 RON | 10.019 RON | 25.731 RON | 25.459 RON | 42.166 RON | 2 |
| 2016 | 195.871 RON | 34.810 RON | 13.984 RON | 35.829 RON | 11.892 RON | 35.737 RON | 2 |
| 2015 | 219.696 RON | 8.106 RON | 47.152 RON | 41.570 RON | 19.758 RON | 13.926 RON | 0 |
| 2014 | 199.913 RON | 34.415 RON | 73.608 RON | 45.956 RON | 33.473 RON | 5.821 RON | 2 |
| 2013 | 114.355 RON | -28.794 RON | 93.034 RON | 42.924 RON | 21.516 RON | -28.594 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 253.861 RON | 236.900 RON | 259.637 RON | 273.818 RON | 75.004 RON | 50.375 RON | 235.782 RON | 220.775 RON | 147.295 RON | 195.871 RON | 219.696 RON | 199.913 RON | 114.355 RON |
| Venituri totale | 254.451 RON | 241.098 RON | 261.738 RON | 274.892 RON | 110.146 RON | 50.471 RON | 235.981 RON | 220.779 RON | 147.295 RON | 195.871 RON | 219.696 RON | 205.742 RON | 114.413 RON |
| Cheltuieli totale | 210.211 RON | 223.567 RON | 242.260 RON | 200.806 RON | 88.835 RON | 81.690 RON | 231.198 RON | 196.115 RON | 139.393 RON | 157.143 RON | 204.999 RON | 165.154 RON | 139.775 RON |
| Profit brut | 44.240 RON | 17.531 RON | 19.478 RON | 74.086 RON | 21.311 RON | 0 RON | 4.783 RON | 24.664 RON | 7.902 RON | 38.728 RON | 14.697 RON | 40.588 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.219 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 25.362 RON |
| Profit net | 42.077 RON | 15.168 RON | 17.255 RON | 67.658 RON | 19.584 RON | 0 RON | 2.431 RON | 22.456 RON | 6.429 RON | 34.810 RON | 8.106 RON | 34.415 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.673 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.794 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.190 RON | 7.294 RON | 13.001 RON | 6.709 RON | 2.358 RON | 5.228 RON | 11.770 RON | 17.502 RON | 25.731 RON | 35.829 RON | 41.570 RON | 45.956 RON | 42.924 RON |
| Active circulante | 121.287 RON | 75.509 RON | 72.745 RON | 96.348 RON | 37.267 RON | 35.861 RON | 54.043 RON | 61.051 RON | 25.459 RON | 11.892 RON | 19.758 RON | 33.473 RON | 21.516 RON |
| Stocuri | 29.002 RON | 19.957 RON | 20.795 RON | 20.853 RON | 9.576 RON | 6.527 RON | 8.470 RON | 6.479 RON | 6.068 RON | 1.584 RON | 11.581 RON | 3.289 RON | 581 RON |
| Creante | 26.678 RON | 26.092 RON | 5.705 RON | 4.105 RON | 2.400 RON | 3.724 RON | 3.724 RON | 1.667 RON | 829 RON | 1.851 RON | 2.852 RON | 10.132 RON | 766 RON |
| Casa si conturi la banci | 65.607 RON | 29.460 RON | 46.245 RON | 71.390 RON | 25.291 RON | 25.610 RON | 41.849 RON | 52.905 RON | 18.562 RON | 8.457 RON | 5.325 RON | 20.052 RON | 20.169 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.318 RON | 332 RON | — | 305 RON | — | — | 340 RON | 2.000 RON | 995 RON | 2.000 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Datorii totale | 18.911 RON | 16.328 RON | 16.716 RON | 29.847 RON | 13.768 RON | 27.816 RON | 21.206 RON | 15.931 RON | 10.019 RON | 13.984 RON | 47.152 RON | 73.608 RON | 93.034 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 250 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 108.884 RON | 66.807 RON | 69.030 RON | 73.515 RON | 25.857 RON | 13.273 RON | 44.947 RON | 64.622 RON | 42.166 RON | 35.737 RON | 13.926 RON | 5.821 RON | -28.594 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 14.860 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
14.860 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 213.225 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.650 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 09:50).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.