| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 80.560 RON | -104 RON | 0 RON | 4.232 RON | 1.496 RON | 5.728 RON | — |
| 2022 | 65.000 RON | -17.926 RON | 25.644 RON | — | 270.786 RON |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|
| 245.142 RON |
| — |
| 2021 | 61.000 RON | 13.334 RON | 1.311 RON | 0 RON | 264.379 RON | 263.068 RON | 0 |
| 2020 | 183.200 RON | 8.422 RON | 26.357 RON | 565 RON | 275.526 RON | 249.734 RON | — |
| 2019 | 121.366 RON | -4.555 RON | 2.602 RON | 565 RON | 243.349 RON | 241.312 RON | — |
| 2018 | 78.734 RON | 53.495 RON | 229 RON | 565 RON | 245.530 RON | 245.866 RON | — |
| 2017 | 189.224 RON | 169.722 RON | 1.111 RON | 565 RON | 195.076 RON | 192.370 RON | — |
| 2016 | 123.263 RON | 72.389 RON | 1.414 RON | 565 RON | 23.497 RON | 22.648 RON | 1 |
| 2015 | 199.030 RON | -69.215 RON | 32.155 RON | 565 RON | 188.849 RON | 197.259 RON | 1 |
| 2014 | 115.722 RON | 108.415 RON | 1.639 RON | 565 RON | 227.548 RON | 266.474 RON | 1 |
| 2013 | 161.384 RON | 157.559 RON | 2.879 RON | 565 RON | 120.373 RON | 158.059 RON | — |
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 80.560 RON | 65.000 RON | 61.000 RON | 183.200 RON | 121.366 RON | 78.734 RON | 189.224 RON | 123.263 RON | 199.030 RON | 115.722 RON | 161.384 RON |
| Venituri totale | 80.560 RON | 65.000 RON | 61.000 RON | 183.200 RON | 121.366 RON | 78.734 RON | 189.224 RON | 123.263 RON | 199.030 RON | 115.722 RON | 161.384 RON |
| Cheltuieli totale | 80.664 RON | 81.191 RON | 45.963 RON | 169.390 RON | 122.280 RON | 22.877 RON | 12.478 RON | 47.176 RON | 262.067 RON | 3.862 RON | 1.946 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 15.037 RON | 13.810 RON | 0 RON | 55.857 RON | 176.746 RON | 76.087 RON | 0 RON | 111.860 RON | 159.438 RON |
| Pierdere bruta | 104 RON | 16.191 RON | 0 RON | 0 RON | 914 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 13.334 RON | 8.422 RON | 0 RON | 53.495 RON | 169.722 RON | 72.389 RON | 0 RON | 108.415 RON | 157.559 RON |
| Pierdere neta | 104 RON | 17.926 RON | 0 RON | 0 RON | 4.555 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.215 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.232 RON | — | 0 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON | 565 RON |
| Active circulante | 1.496 RON | 270.786 RON | 264.379 RON | 275.526 RON | 243.349 RON | 245.530 RON | 195.076 RON | 23.497 RON | 188.849 RON | 227.548 RON | 120.373 RON |
| Stocuri | — | — | 0 RON | — | — | 1 RON | 13.794 RON | 3.761 RON | 144.658 RON | 13.935 RON | 12.621 RON |
| Creante | 263 RON | — | 85 RON | 218.500 RON | 40.800 RON | 16.834 RON | 820 RON | 9.810 RON | 40.420 RON | 46.161 RON | 46.467 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.233 RON | 270.786 RON | 264.294 RON | 57.026 RON | 202.549 RON | 228.695 RON | 180.462 RON | 9.926 RON | 3.771 RON | 167.452 RON | 61.285 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | 40.000 RON | 40.000 RON | 40.000 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 25.644 RON | 1.311 RON | 26.357 RON | 2.602 RON | 229 RON | 1.111 RON | 1.414 RON | 32.155 RON | 1.639 RON | 2.879 RON |
| Venituri in avans | — | — | 0 RON | — | — | — | 2.160 RON | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 5.728 RON | 245.142 RON | 263.068 RON | 249.734 RON | 241.312 RON | 245.866 RON | 192.370 RON | 22.648 RON | 197.259 RON | 266.474 RON | 158.059 RON |
| Capital subscris varsat | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | — | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Telefon:
Afisate primele 10 din 11.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.