ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | -5.787 RON | 61.575 RON | 0 RON | 663.609 RON | 602.034 RON | — |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2021 | 293.084 RON | 152.852 RON | 44.302 RON | 1.969 RON | 638.082 RON | 595.749 RON | — |
| 2020 | 123.049 RON | 35.424 RON | 153.067 RON | 3.544 RON | 585.521 RON | 435.998 RON | — |
| 2019 | 210.256 RON | 46.641 RON | 112.889 RON | 5.351 RON | 508.112 RON | 400.574 RON | 1 |
| 2018 | 140.169 RON | 56.440 RON | 28.236 RON | — | 382.169 RON | 353.933 RON | 1 |
| 2017 | 241.042 RON | 176.173 RON | 14.590 RON | — | 311.281 RON | 297.493 RON | 1 |
| 2016 | 181.001 RON | 121.555 RON | 16.488 RON | — | 137.807 RON | 121.319 RON | 1 |
| 2015 | 119.967 RON | 74.717 RON | 9.887 RON | — | 225.012 RON | 215.125 RON | 1 |
| 2014 | 189.769 RON | 71.482 RON | 8.473 RON | — | 131.707 RON | 123.234 RON | 1 |
| 2013 | 107.750 RON | 51.552 RON | 6.266 RON | — | 58.018 RON | 51.752 RON | — |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 293.084 RON | 123.049 RON | 210.256 RON | 140.169 RON | 241.042 RON | 181.001 RON | 119.967 RON | 189.769 RON | 107.750 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 293.527 RON | 127.646 RON | 210.765 RON | 140.169 RON | 241.042 RON | 181.001 RON | 119.967 RON | 189.769 RON | 107.750 RON |
| Cheltuieli totale | 5.787 RON | — | 132.662 RON | 88.264 RON | 157.803 RON | 79.524 RON | 57.638 RON | 54.016 RON | 41.651 RON | 112.594 RON | 52.966 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 160.865 RON | 39.382 RON | 52.962 RON | 60.645 RON | 183.404 RON | 126.985 RON | 78.316 RON | 77.175 RON | 54.784 RON |
| Pierdere bruta | 5.787 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 152.852 RON | 35.424 RON | 46.641 RON | 56.440 RON | 176.173 RON | 121.555 RON | 74.717 RON | 71.482 RON | 51.552 RON |
| Pierdere neta | 5.787 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 1.969 RON | 3.544 RON | 5.351 RON | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 663.609 RON | — | 638.082 RON | 585.521 RON | 508.112 RON | 382.169 RON | 311.281 RON | 137.807 RON | 225.012 RON | 131.707 RON | 58.018 RON |
| Stocuri | 19.762 RON | — | 17.103 RON | 11.951 RON | — | 1.433 RON | 1.113 RON | — | — | — | — |
| Creante | 397.092 RON | — | 328.515 RON | 289.103 RON | 318.298 RON | 191.373 RON | 186.811 RON | 137.754 RON | 218.920 RON | 126.561 RON | 17.651 RON |
| Casa si conturi la banci | 246.755 RON | — | 292.464 RON | 284.467 RON | 189.814 RON | 189.363 RON | 123.357 RON | 53 RON | 6.092 RON | 5.146 RON | 40.367 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | 802 RON | — | — | — | — |
| Datorii totale | 61.575 RON | 0 RON | 44.302 RON | 153.067 RON | 112.889 RON | 28.236 RON | 14.590 RON | 16.488 RON | 9.887 RON | 8.473 RON | 6.266 RON |
| Capitaluri proprii | 602.034 RON | 0 RON | 595.749 RON | 435.998 RON | 400.574 RON | 353.933 RON | 297.493 RON | 121.319 RON | 215.125 RON | 123.234 RON | 51.752 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
1 contract atribuit, in valoare de 14.500 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 14.501 lei.
Achizitii directe
1 contract
14.500 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:59).