AURAJOKI SUB S.R.L.
- DF ACQUISITION SUB LIMITED SRLdenumire anterioara, fara perioada cunoscuta
- J40/2732/2013BUCURESTIdin 01.03.2013
- J2018000627224IASIdin 13.03.2018in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -29.285.308 RON | 7 RON | — | 20.545 RON | 20.538 RON | — |
| 2024 | — | 12.095.961 RON | 25.614.919 RON | 56.200.250 RON | 2.710.514 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 33.295.845 RON |
| — |
| 2023 | — | 6.381.570 RON | 27.750.011 RON | 56.200.250 RON | 37.105 RON | 28.487.344 RON | 0 |
| 2022 | — | 709.493 RON | 34.159.219 RON | 56.200.250 RON | 8.184 RON | 22.105.774 RON | 0 |
| 2021 | — | 4.168.567 RON | 35.821.508 RON | 57.070.192 RON | 147.597 RON | 21.396.281 RON | 0 |
| 2020 | — | 19.952.299 RON | 39.999.326 RON | 57.070.192 RON | 156.848 RON | 17.227.714 RON | 0 |
| 2019 | — | 3.052.733 RON | 63.080.747 RON | 56.200.000 RON | 4.156.162 RON | -2.724.585 RON | 0 |
| 2018 | — | -1.816.430 RON | 62.113.159 RON | 56.200.000 RON | 135.841 RON | -5.777.318 RON | 0 |
| 2017 | — | -1.827.107 RON | 60.294.059 RON | 56.200.000 RON | 130.422 RON | -3.960.888 RON | 0 |
| 2016 | — | -4.542.385 RON | 64.042.711 RON | 61.200.000 RON | 135.003 RON | -2.703.352 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -4.123.825 RON | 59.531.521 RON | 61.200.000 RON | 167.858 RON | 1.839.158 RON | — |
| 2014 | 0 RON | -4.864.967 RON | 55.432.759 RON | 61.200.000 RON | 193.002 RON | 5.962.983 RON | 0 |
| 2013 | 0 RON | -3.172.250 RON | 50.622.480 RON | 61.200.000 RON | 247.675 RON | 10.827.950 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Venituri totale | 27.050.774 RON | 12.178.557 RON | 6.720.058 RON | 2.445.070 RON | 4.855.656 RON | 20.895.000 RON | 4.864.153 RON | 0 RON | 1.328 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 491 RON |
| Cheltuieli totale | 56.336.082 RON | 82.596 RON | 338.488 RON | 1.713.570 RON | 687.089 RON | 942.701 RON | 1.811.420 RON | 1.816.430 RON | 1.828.435 RON | 4.542.385 RON | 4.123.825 RON | 4.864.967 RON | 3.172.741 RON |
| Profit brut | 0 RON | 12.095.961 RON | 6.381.570 RON | 731.500 RON | 4.168.567 RON | 19.952.299 RON | 3.052.733 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 29.285.308 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.816.430 RON | 1.827.107 RON | 4.542.385 RON | 4.123.825 RON | 4.864.967 RON | 3.172.250 RON |
| Profit net | 0 RON | 12.095.961 RON | 6.381.570 RON | 709.493 RON | 4.168.567 RON | 19.952.299 RON | 3.052.733 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 29.285.308 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.816.430 RON | 1.827.107 RON | 4.542.385 RON | 4.123.825 RON | 4.864.967 RON | 3.172.250 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 56.200.250 RON | 56.200.250 RON | 56.200.250 RON | 57.070.192 RON | 57.070.192 RON | 56.200.000 RON | 56.200.000 RON | 56.200.000 RON | 61.200.000 RON | 61.200.000 RON | 61.200.000 RON | 61.200.000 RON |
| Active circulante | 20.545 RON | 2.710.514 RON | 37.105 RON | 8.184 RON | 147.597 RON | 156.848 RON | 4.156.162 RON | 135.841 RON | 130.422 RON | 135.003 RON | 167.858 RON | 193.002 RON | 247.675 RON |
| Creante | — | 2.688.000 RON | 3.294 RON | 3.294 RON | 0 RON | 139.392 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 20.545 RON | 22.514 RON | 33.811 RON | 4.890 RON | 147.597 RON | 17.456 RON | 4.156.162 RON | 135.841 RON | 130.422 RON | 135.003 RON | 167.858 RON | 193.002 RON | 247.675 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | 56.559 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 2.749 RON | 4.356 RON | 2.821 RON | 2.740 RON | 2.755 RON |
| Datorii totale | 7 RON | 25.614.919 RON | 27.750.011 RON | 34.159.219 RON | 35.821.508 RON | 39.999.326 RON | 63.080.747 RON | 62.113.159 RON | 60.294.059 RON | 64.042.711 RON | 59.531.521 RON | 55.432.759 RON | 50.622.480 RON |
| Capitaluri proprii | 20.538 RON | 33.295.845 RON | 28.487.344 RON | 22.105.774 RON | 21.396.281 RON | 17.227.714 RON | -2.724.585 RON | -5.777.318 RON | -3.960.888 RON | -2.703.352 RON | 1.839.158 RON | 5.962.983 RON | 10.827.950 RON |
| Capital subscris varsat | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON | 14.000.200 RON |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| firmă | 0% |
| firmă | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 2 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.