ONRC · 22.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea de strămutare formulată de petenta CECONI SRL în contradictoriu cu pârâta SC TPC CONSTRUCŢII SRL. Definitivă. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi 15.05.2025.
Fara termene inregistrate.
Admite excepţia tardivităţii. Respinge ca tardiv apelul declarat de apelanta SC Ceconi SRL împotriva sentin?ei civile nr.96, pronunţată la data de 17.01.2024 în dosarul nr.843/1285/2023 al Tribunalului Specializat Cluj pe care o păstrează în întregime. Decizia este definitivă şi executorie. Pronunţată în 25.06.2024, prin punerea solu?iei la dispoziţia părţilor, prin grefa instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Actul de deschidere nu apare in index
Încheiere de deschidere a procedurii falimentului în formă simplificată · BPI 1598/2024
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 4323/2024
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | 400 RON | -394.282 RON | 938.193 RON | — | 588.959 RON | -349.234 RON | 1 |
| 2022 | 650 RON | -211.212 RON | 882.278 RON | 55.903 RON | 871.423 RON | 45.048 RON | 3 |
| 2021 | 338.087 RON | 43.610 RON | 695.215 RON | 79.861 RON | 871.614 RON | 256.260 RON | 3 |
| 2020 | 1.155.701 RON | 184.871 RON | 963.174 RON | 166.051 RON | 1.051.878 RON | 254.755 RON | 5 |
| 2019 | 1.623.860 RON | 271.555 RON | 572.608 RON | 87.954 RON | 797.151 RON | 312.497 RON | 3 |
| 2018 | 125.329 RON | 85.915 RON | 55.567 RON | — | 191.247 RON | 135.680 RON | — |
| 2017 | — | -947 RON | 810 RON | 760 RON | 49.815 RON | 49.765 RON | — |
| 2016 | — | 64.613 RON | 304 RON | — | 64.917 RON | 64.613 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -1.762 RON | 26.610 RON | — | 179.110 RON | 152.500 RON | — |
| 2014 | 162.419 RON | 154.262 RON | 26.610 RON | — | 180.872 RON | 154.262 RON | — |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 400 RON | 650 RON | 338.087 RON | 1.155.701 RON | 1.623.860 RON | 125.329 RON | — | — | 0 RON | 162.419 RON |
| Venituri totale | 32.372 RON | 916 RON | 393.877 RON | 1.155.911 RON | 1.623.860 RON | 125.329 RON | 0 RON | 75.137 RON | 0 RON | 162.419 RON |
| Cheltuieli totale | 426.327 RON | 212.120 RON | 346.801 RON | 960.719 RON | 1.336.066 RON | 38.161 RON | 947 RON | 8.270 RON | 1.762 RON | 3.284 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 47.076 RON | 195.192 RON | 287.794 RON | 87.168 RON | 0 RON | 66.867 RON | 0 RON | 159.135 RON |
| Pierdere bruta | 393.955 RON | 211.204 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 947 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 43.610 RON | 184.871 RON | 271.555 RON | 85.915 RON | 0 RON | 64.613 RON | 0 RON | 154.262 RON |
| Pierdere neta | 394.282 RON | 211.212 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 947 RON | 0 RON | 1.762 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | 55.903 RON | 79.861 RON | 166.051 RON | 87.954 RON | — | 760 RON | — | — | — |
| Active circulante | 588.959 RON | 871.423 RON | 871.614 RON | 1.051.878 RON | 797.151 RON | 191.247 RON | 49.815 RON | 64.917 RON | 179.110 RON | 180.872 RON |
| Stocuri | 23.739 RON | 285.057 RON | 285.057 RON | 295.491 RON | 44.327 RON | 17.363 RON | — | — | 14.151 RON | 14.151 RON |
| Creante | 536.349 RON | 527.249 RON | 526.476 RON | 529.268 RON | 520.200 RON | 93.222 RON | 96 RON | 14.151 RON | 136.400 RON | 136.400 RON |
| Casa si conturi la banci | 28.871 RON | 59.117 RON | 60.081 RON | 227.119 RON | 232.624 RON | 80.662 RON | 49.719 RON | 50.766 RON | 28.559 RON | 30.321 RON |
| Datorii totale | 938.193 RON | 882.278 RON | 695.215 RON | 963.174 RON | 572.608 RON | 55.567 RON | 810 RON | 304 RON | 26.610 RON | 26.610 RON |
| Capitaluri proprii | -349.234 RON | 45.048 RON | 256.260 RON | 254.755 RON | 312.497 RON | 135.680 RON | 49.765 RON | 64.613 RON | 152.500 RON | 154.262 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | — | — | — |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 3 | 5 | 3 | — | — | — | — | — |
5 contracte atribuite, in valoare de 531.660 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 421.664 lei.
Achizitii directe
4 contracte
421.660 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
110.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 01:11).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
LMN MARKET SRLCUI 28904497 | 2 | terț susținător | 2 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.