| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.238 RON | -52.560 RON | 86.001 RON | 0 RON | 116.172 RON | 30.171 RON | 0 |
| 2024 | 190.567 RON | 57.177 RON | 41.654 RON | — | 172.436 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 130.782 RON |
| 1 |
| 2023 | 164.302 RON | 75.752 RON | 47.324 RON | 46 RON | 122.133 RON | 74.855 RON | 1 |
| 2022 | 95.768 RON | -3.899 RON | 88.842 RON | 718 RON | 87.227 RON | -897 RON | 1 |
| 2021 | 111.502 RON | 10.948 RON | 15.506 RON | 12.531 RON | 99.976 RON | 97.001 RON | 1 |
| 2020 | 126.697 RON | 80.977 RON | 20.397 RON | 12.531 RON | 93.919 RON | 86.053 RON | 0 |
| 2019 | 46.409 RON | 4.060 RON | 21.613 RON | 12.531 RON | 44.272 RON | 35.190 RON | 0 |
| 2018 | 45.471 RON | 10.231 RON | 9.029 RON | 12.531 RON | 27.448 RON | 31.148 RON | 1 |
| 2017 | 72.824 RON | -3.527 RON | 13.055 RON | 12.531 RON | 21.426 RON | 20.917 RON | 3 |
| 2016 | 120.375 RON | 33.253 RON | 15.833 RON | 12.531 RON | 27.430 RON | 24.444 RON | 1 |
| 2015 | 44.911 RON | -12.557 RON | 23.185 RON | 13.256 RON | 347 RON | -8.808 RON | 2 |
| 2014 | 66.517 RON | 14.695 RON | 11.748 RON | 3.863 RON | 11.220 RON | 3.749 RON | 3 |
| 2013 | 28.833 RON | -11.146 RON | 19.063 RON | 6.760 RON | 1.005 RON | -10.946 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 104.238 RON | 190.567 RON | 164.302 RON | 95.768 RON | 111.502 RON | 126.697 RON | 46.409 RON | 45.471 RON | 72.824 RON | 120.375 RON | 44.911 RON | 66.517 RON | 28.833 RON |
| Venituri totale | 105.189 RON | 190.568 RON | 173.803 RON | 100.656 RON | 111.502 RON | 126.697 RON | 47.730 RON | 48.495 RON | 74.726 RON | 122.815 RON | 49.911 RON | 66.517 RON | 28.833 RON |
| Cheltuieli totale | 157.372 RON | 131.484 RON | 96.313 RON | 103.548 RON | 99.440 RON | 42.208 RON | 42.491 RON | 37.421 RON | 76.796 RON | 87.282 RON | 60.972 RON | 49.826 RON | 39.114 RON |
| Profit brut | 0 RON | 59.084 RON | 77.490 RON | 0 RON | 12.062 RON | 84.489 RON | 5.239 RON | 11.074 RON | 0 RON | 35.533 RON | 0 RON | 16.691 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 52.183 RON | 0 RON | 0 RON | 2.892 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.070 RON | 0 RON | — | 0 RON | 10.281 RON |
| Profit net | 0 RON | 57.177 RON | 75.752 RON | 0 RON | 10.948 RON | 80.977 RON | 4.060 RON | 10.231 RON | 0 RON | 33.253 RON | 0 RON | 14.695 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 52.560 RON | 0 RON | 0 RON | 3.899 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 3.527 RON | 0 RON | 12.557 RON | 0 RON | 11.146 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 46 RON | 718 RON | 12.531 RON | 12.531 RON | 12.531 RON | 12.531 RON | 12.531 RON | 12.531 RON | 13.256 RON | 3.863 RON | 6.760 RON |
| Active circulante | 116.172 RON | 172.436 RON | 122.133 RON | 87.227 RON | 99.976 RON | 93.919 RON | 44.272 RON | 27.448 RON | 21.426 RON | 27.430 RON | 347 RON | 11.220 RON | 1.005 RON |
| Creante | 78.891 RON | 138.708 RON | 107.110 RON | 44.623 RON | 18.030 RON | 15.580 RON | 3.980 RON | 2.145 RON | 3.707 RON | 4.926 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 37.281 RON | 33.728 RON | 15.023 RON | 42.604 RON | 81.946 RON | 78.339 RON | 40.292 RON | 25.303 RON | 17.719 RON | 22.504 RON | 347 RON | 11.220 RON | 1.005 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | 0 RON | 198 RON | 15 RON | 316 RON | 774 RON | 414 RON | 352 RON |
| Datorii totale | 86.001 RON | 41.654 RON | 47.324 RON | 88.842 RON | 15.506 RON | 20.397 RON | 21.613 RON | 9.029 RON | 13.055 RON | 15.833 RON | 23.185 RON | 11.748 RON | 19.063 RON |
| Capitaluri proprii | 30.171 RON | 130.782 RON | 74.855 RON | -897 RON | 97.001 RON | 86.053 RON | 35.190 RON | 31.148 RON | 20.917 RON | 24.444 RON | -8.808 RON | 3.749 RON | -10.946 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Termen preschimbat prin rezoluţia judecătorului din data de 15.12.2025.
În baza art. 488 ind.1 alin. (1) C.proc.pen., respinge ca inadmisibilă contestaţia privind durata procesului penal, formulată de contestatoarea S.C. Amesol Mary S.R.L. în dosarul penal nr. 2466/165/P/2024 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. În baza art. 275 alin. (3) C.proc.pen., cheltuielile judiciare rămân în sarcina statului. Fără cale de atac. Pronunţată în camera de consiliu astăzi, 23.12.2025.
nr. 716/Respinge excepţia nulităţii recursului, ca nefondată. Respinge, ca nefondat, recursul. Definitiva. Pronunţată astăzi, 16.07.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge cererea. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea se depune la Tribunalul Brăila.
amana pronuntarea la 7.03.2024
78 de contracte atribuite, in valoare de 142.469 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 74.728 lei.
Achizitii directe
40 de contracte
74.688 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
38 de contracte
67.781 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 153 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:34).
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.