ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
satul Fundeni, comuna Dobroeşti, în incinta Complexului Comercial Dragonul Roşu 8, spaţiul comercial nr. 133 · satul Fundeni, comuna Dobroeşti, în incinta Complexului Comercial Dragonul Roşu 8, spaţiul comercial nr. 240 şi nr. 241
satul Afumaţi, comuna Afumaţi, hala J, depozitul nr. 8
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 6 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea formulată de creditoarea SVEA EKONOMI CYPRUS LIMITED, în contradictoriu cu terţul poprit S.C. GENESIS MIXER S.R.L., debitorul Gheorghe Robert şi Validează poprirea înfiinţată prin adresa din data de 25.01.2023 emisă în dosarul de executare nr. 2455/2018 constituit pe rolul BEJ Trancă Bogdan Ovidiu asupra veniturilor debitorului Gheorghe Robert, până la concurenţa sumei de 1942,35 lei. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei sumele datorate debitorului, în limita sumei de 1942,35 lei, în condiţiile art. 729 şi 790 alin. 6 C.pr.civ. Respinge cererea creditorului de amendare a ter?ului poprit, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Urziceni, în cazul exercitării căii de atac. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin intermediul grefei instanţei, astăzi, 10.08.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.08.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.07.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 27.07.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.07.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 13.07.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.07.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.07.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.06.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.791.463 RON | 304.503 RON | 622.417 RON | 284.934 RON | 2.904.509 RON | 2.571.121 RON | 1 |
| 2024 | 2.183.789 RON | 712.308 RON | 690.296 RON | 374.265 RON | 2.576.204 RON | 2.266.618 RON | 1 |
| 2023 | 2.467.352 RON | 914.254 RON | 751.021 RON | 112.388 RON | 3.017.171 RON | 2.395.038 RON | 1 |
| 2022 | 2.457.582 RON | 930.449 RON | 1.123.041 RON | 138.916 RON | 2.609.594 RON | 1.625.469 RON | 1 |
| 2021 | 1.027.953 RON | 320.065 RON | 1.099.482 RON | 519 RON | 1.809.736 RON | 710.773 RON | 1 |
| 2020 | 511.036 RON | 37.467 RON | 566.641 RON | 519 RON | 956.831 RON | 390.709 RON | 0 |
| 2019 | 624.352 RON | -122.182 RON | 651.319 RON | 519 RON | 996.541 RON | 353.242 RON | 1 |
| 2018 | 694.809 RON | 334.454 RON | 730.973 RON | 519 RON | 1.198.378 RON | 475.425 RON | 1 |
| 2017 | 476.868 RON | 145.644 RON | 451.707 RON | 609 RON | 592.068 RON | 140.970 RON | 2 |
| 2016 | 515.914 RON | 19.698 RON | 325.210 RON | 1.684 RON | 314.509 RON | -4.674 RON | 1 |
| 2015 | 528.611 RON | -124.452 RON | 157.676 RON | 2.759 RON | 128.490 RON | -24.372 RON | 2 |
| 2014 | 276.395 RON | 93.113 RON | 38.636 RON | 3.745 RON | 133.165 RON | 100.080 RON | — |
| 2013 | 129.339 RON | 4.967 RON | 88.188 RON | 519 RON | 86.046 RON | 6.967 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.791.463 RON | 2.183.789 RON | 2.467.352 RON | 2.457.582 RON | 1.027.953 RON | 511.036 RON | 624.352 RON | 694.809 RON | 476.868 RON | 515.914 RON | 528.611 RON | 276.395 RON | 129.339 RON |
| Venituri totale | 1.823.832 RON | 2.286.188 RON | 2.509.260 RON | 2.480.107 RON | 1.028.329 RON | 516.053 RON | 624.352 RON | 694.809 RON | 479.489 RON | 516.967 RON | 528.613 RON | 276.400 RON | 129.339 RON |
| Cheltuieli totale | 1.451.422 RON | 1.513.150 RON | 1.574.107 RON | 1.528.689 RON | 698.909 RON | 465.997 RON | 734.170 RON | 346.779 RON | 330.514 RON | 497.269 RON | 653.065 RON | 174.988 RON | 120.492 RON |
| Profit brut | 372.410 RON | 773.038 RON | 935.153 RON | 951.418 RON | 329.420 RON | 50.056 RON | 0 RON | 348.030 RON | 148.975 RON | 19.698 RON | 0 RON | 101.412 RON | 8.847 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.818 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 304.503 RON | 712.308 RON | 914.254 RON | 930.449 RON | 320.065 RON | 37.467 RON | 0 RON | 334.454 RON | 145.644 RON | 19.698 RON | 0 RON | 93.113 RON | 4.967 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 122.182 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 124.452 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 284.934 RON | 374.265 RON | 112.388 RON | 138.916 RON | 519 RON | 519 RON | 519 RON | 519 RON | 609 RON | 1.684 RON | 2.759 RON | 3.745 RON | 519 RON |
| Active circulante | 2.904.509 RON | 2.576.204 RON | 3.017.171 RON | 2.609.594 RON | 1.809.736 RON | 956.831 RON | 996.541 RON | 1.198.378 RON | 592.068 RON | 314.509 RON | 128.490 RON | 133.165 RON | 86.046 RON |
| Stocuri | 1.855.246 RON | 2.156.987 RON | 1.904.968 RON | 1.873.955 RON | 1.404.057 RON | 636.429 RON | 617.803 RON | 486.246 RON | 311.285 RON | 206.748 RON | 73.003 RON | 75.006 RON | 16.458 RON |
| Creante | 204.676 RON | 277.726 RON | 817.541 RON | 370.188 RON | 270.208 RON | 132.440 RON | 349.100 RON | 273.165 RON | 129.287 RON | 71.994 RON | 41.033 RON | 34.199 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 844.587 RON | 141.491 RON | 294.662 RON | 365.451 RON | 135.471 RON | 187.962 RON | 29.638 RON | 438.967 RON | 151.496 RON | 35.767 RON | 14.454 RON | 23.960 RON | 69.588 RON |
| Cheltuieli in avans | 4.095 RON | 6.445 RON | 16.500 RON | — | — | — | 7.501 RON | 7.501 RON | — | 4.343 RON | 2.055 RON | 1.806 RON | 8.590 RON |
| Datorii totale | 622.417 RON | 690.296 RON | 751.021 RON | 1.123.041 RON | 1.099.482 RON | 566.641 RON | 651.319 RON | 730.973 RON | 451.707 RON | 325.210 RON | 157.676 RON | 38.636 RON | 88.188 RON |
| Capitaluri proprii | 2.571.121 RON | 2.266.618 RON | 2.395.038 RON | 1.625.469 RON | 710.773 RON | 390.709 RON | 353.242 RON | 475.425 RON | 140.970 RON | -4.674 RON | -24.372 RON | 100.080 RON | 6.967 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | — | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 306 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
306 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 17:11).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.