ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea, ca rămasă fără obiect. Cu drept de apel in 5 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Judecătoria Sectorului 6 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 05.04.2024.
Admite excepţia necompetenţei teritoriale exclusive, invocată din oficiu. Declină competenţa de soluţionare a cererii de validare a popririi formulată de creditoarea SVEA EKONOMI CYPRUS LIMITED, în contradictoriu cu terţul poprit SMART IT SERVICES & CONSULTING SRL şi debitorul STANESCU ANDREI MARIUS, în favoarea Judecătoriei Sectorului 6 Bucureşti. Definitivă. Pronunţată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor de către grefa instan?ei astăzi, 07.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 483.758 RON | 67.265 RON | 525.331 RON | 35.966 RON | 611.952 RON | 122.587 RON | 2 |
| 2024 | 516.786 RON | 62.590 RON | 394.498 RON | 52.524 RON | 709.777 RON | 367.803 RON | 1 |
| 2023 | 554.339 RON | 151.346 RON | 395.476 RON | 179.656 RON | 522.378 RON | 306.558 RON | 2 |
| 2022 | 600.943 RON | 29.363 RON | 429.635 RON | 235.459 RON | 395.692 RON | 155.212 RON | 5 |
| 2021 | 603.876 RON | 19.741 RON | 468.568 RON | 330.025 RON | 449.849 RON | 125.849 RON | 7 |
| 2020 | 512.923 RON | -109.637 RON | 265.115 RON | 468.368 RON | 169.857 RON | 106.108 RON | 8 |
| 2019 | 886.382 RON | 309.327 RON | 168.612 RON | 573.995 RON | 343.399 RON | 375.246 RON | 7 |
| 2018 | 230.718 RON | 19.923 RON | 178.606 RON | 58.231 RON | 182.906 RON | 65.909 RON | 2 |
| 2017 | 571.993 RON | 99.951 RON | 251.964 RON | 12.319 RON | 375.550 RON | 135.976 RON | 0 |
| 2016 | 365.473 RON | 849 RON | 107.715 RON | 38.354 RON | 104.839 RON | 36.025 RON | 0 |
| 2015 | 897.773 RON | 198.263 RON | 121.015 RON | 79.178 RON | 304.809 RON | 265.176 RON | 1 |
| 2014 | 423.893 RON | 47.875 RON | 52.834 RON | 3.000 RON | 113.417 RON | 66.913 RON | 1 |
| 2013 | 394.311 RON | 68.838 RON | 52.230 RON | 3.839 RON | 117.429 RON | 69.038 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 483.758 RON | 516.786 RON | 554.339 RON | 600.943 RON | 603.876 RON | 512.923 RON | 886.382 RON | 230.718 RON | 571.993 RON | 365.473 RON | 897.773 RON | 423.893 RON | 394.311 RON |
| Venituri totale | 484.219 RON | 647.843 RON | 602.840 RON | 716.791 RON | 862.099 RON | 647.230 RON | 937.855 RON | 230.791 RON | 575.886 RON | 366.388 RON | 897.940 RON | 423.909 RON | 394.319 RON |
| Cheltuieli totale | 403.063 RON | 572.432 RON | 446.816 RON | 680.410 RON | 835.298 RON | 751.895 RON | 619.245 RON | 205.196 RON | 458.659 RON | 362.750 RON | 661.499 RON | 366.204 RON | 310.385 RON |
| Profit brut | 81.156 RON | 75.411 RON | 156.024 RON | 36.381 RON | 26.801 RON | 0 RON | 318.610 RON | 25.595 RON | 117.227 RON | 3.638 RON | 236.441 RON | 57.705 RON | 83.934 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 104.665 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 67.265 RON | 62.590 RON | 151.346 RON | 29.363 RON | 19.741 RON | 0 RON | 309.327 RON | 19.923 RON | 99.951 RON | 849 RON | 198.263 RON | 47.875 RON | 68.838 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.637 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 35.966 RON | 52.524 RON | 179.656 RON | 235.459 RON | 330.025 RON | 468.368 RON | 573.995 RON | 58.231 RON | 12.319 RON | 38.354 RON | 79.178 RON | 3.000 RON | 3.839 RON |
| Active circulante | 611.952 RON | 709.777 RON | 522.378 RON | 395.692 RON | 449.849 RON | 169.857 RON | 343.399 RON | 182.906 RON | 375.550 RON | 104.839 RON | 304.809 RON | 113.417 RON | 117.429 RON |
| Stocuri | 334.079 RON | 374.463 RON | 460.515 RON | 296.224 RON | 157.368 RON | 39.768 RON | 42.835 RON | 7.165 RON | 7.165 RON | 27.637 RON | 55.630 RON | 319 RON | 6.538 RON |
| Creante | 199.181 RON | 239.725 RON | 31.760 RON | 76.462 RON | 223.745 RON | 229.573 RON | 87.714 RON | 161.921 RON | 311.894 RON | 71.979 RON | 59.815 RON | 2.347 RON | 41.530 RON |
| Casa si conturi la banci | 78.692 RON | — | 30.103 RON | 23.006 RON | 68.736 RON | -99.484 RON | 212.850 RON | 13.820 RON | 56.491 RON | 5.223 RON | 189.364 RON | 110.751 RON | 69.361 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 16.820 RON | 9.246 RON | 17.684 RON | 3.378 RON | 71 RON | 547 RON | 2.204 RON | 3.330 RON | — |
| Datorii totale | 525.331 RON | 394.498 RON | 395.476 RON | 429.635 RON | 468.568 RON | 265.115 RON | 168.612 RON | 178.606 RON | 251.964 RON | 107.715 RON | 121.015 RON | 52.834 RON | 52.230 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | 0 RON | 46.304 RON | 202.277 RON | 276.248 RON | 391.220 RON | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 122.587 RON | 367.803 RON | 306.558 RON | 155.212 RON | 125.849 RON | 106.108 RON | 375.246 RON | 65.909 RON | 135.976 RON | 36.025 RON | 265.176 RON | 66.913 RON | 69.038 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 220 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 1 | 2 | 5 | 7 | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
735 de contracte atribuite, in valoare de 3.278.532 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.339.720 lei.
Achizitii directe
663 de contracte
2.339.057 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
72 de contracte
939.475 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 21:58).