ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 41,22% |
| persoanăfostă | 41,22% |
| persoană | 17,56% |
| 3 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 454.616 RON | 5.933 RON | 1.771.503 RON | 3.002.224 RON | 675.521 RON | 1.876.683 RON | 1 |
| 2024 | 3.204.248 RON | 10.649 RON | 2.012.792 RON | 3.328.836 RON | 586.237 RON | 1.870.750 RON | 5 |
| 2023 | 2.775.510 RON | 42.308 RON | 2.400.298 RON | 3.586.364 RON | 754.786 RON | 1.890.326 RON | 11 |
| 2022 | 4.366.398 RON | 106.030 RON | 3.107.233 RON | 3.914.661 RON | 1.160.879 RON | 1.848.018 RON | 16 |
| 2021 | 3.973.470 RON | 885.245 RON | 2.045.439 RON | 3.099.115 RON | 688.312 RON | 1.741.988 RON | 9 |
| 2020 | 2.337.733 RON | -172.962 RON | 1.929.989 RON | 2.281.240 RON | 505.492 RON | 856.743 RON | 19 |
| 2019 | 1.043.970 RON | 15.099 RON | 1.596.069 RON | 2.038.907 RON | 578.730 RON | 1.029.705 RON | 2 |
| 2018 | 648.262 RON | 79.781 RON | 312.653 RON | 1.042.540 RON | 276.581 RON | 1.014.605 RON | 1 |
| 2017 | 600.608 RON | 392 RON | 502.085 RON | 597.982 RON | 316.728 RON | 412.625 RON | 1 |
| 2016 | 150.332 RON | 1.716 RON | 346.521 RON | 676.096 RON | 131.658 RON | 412.233 RON | 1 |
| 2015 | 283.240 RON | 136.728 RON | 55.530 RON | 321.364 RON | 401.683 RON | 667.517 RON | 1 |
| 2014 | 284.017 RON | 66.950 RON | 51.358 RON | 362.805 RON | 219.342 RON | 530.789 RON | 1 |
| 2013 | 217.587 RON | 462.639 RON | 143.798 RON | 287.965 RON | 318.672 RON | 462.839 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 454.616 RON | 3.204.248 RON | 2.775.510 RON | 4.366.398 RON | 3.973.470 RON | 2.337.733 RON | 1.043.970 RON | 648.262 RON | 600.608 RON | 150.332 RON | 283.240 RON | 284.017 RON | 217.587 RON |
| Venituri totale | 598.773 RON | 3.492.291 RON | 2.910.836 RON | 4.596.630 RON | 4.030.095 RON | 2.587.520 RON | 1.077.647 RON | 984.925 RON | 550.326 RON | 275.583 RON | 288.946 RON | 285.190 RON | 815.181 RON |
| Cheltuieli totale | 590.428 RON | 3.469.727 RON | 2.842.761 RON | 4.457.903 RON | 3.116.605 RON | 2.744.809 RON | 1.053.954 RON | 895.294 RON | 540.734 RON | 267.112 RON | 143.550 RON | 209.684 RON | 328.087 RON |
| Profit brut | 8.345 RON | 22.564 RON | 68.075 RON | 138.727 RON | 913.490 RON | 0 RON | 23.693 RON | 89.631 RON | 9.592 RON | 8.471 RON | 145.396 RON | 75.506 RON | 487.094 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 157.289 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 5.933 RON | 10.649 RON | 42.308 RON | 106.030 RON | 885.245 RON | 0 RON | 15.099 RON | 79.781 RON | 392 RON | 1.716 RON | 136.728 RON | 66.950 RON | 462.639 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 172.962 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.002.224 RON | 3.328.836 RON | 3.586.364 RON | 3.914.661 RON | 3.099.115 RON | 2.281.240 RON | 2.038.907 RON | 1.042.540 RON | 597.982 RON | 676.096 RON | 321.364 RON | 362.805 RON | 287.965 RON |
| Active circulante | 675.521 RON | 586.237 RON | 754.786 RON | 1.160.879 RON | 688.312 RON | 505.492 RON | 578.730 RON | 276.581 RON | 316.728 RON | 131.658 RON | 401.683 RON | 219.342 RON | 318.672 RON |
| Stocuri | 40.019 RON | 58.175 RON | 35.305 RON | 424.955 RON | 383.831 RON | 343.259 RON | 216.097 RON | 42.706 RON | 111.059 RON | 50.420 RON | 1.500 RON | — | — |
| Creante | 630.826 RON | 523.717 RON | 717.125 RON | 618.881 RON | 89.594 RON | 99.794 RON | 232.777 RON | 152.558 RON | 121.342 RON | 56.899 RON | 81.956 RON | 29.603 RON | 162.837 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.676 RON | 4.345 RON | 2.356 RON | 117.043 RON | 214.887 RON | 62.439 RON | 129.856 RON | 81.317 RON | 84.327 RON | 24.339 RON | 268.227 RON | 189.739 RON | 155.835 RON |
| Cheltuieli in avans | 44.546 RON | 73.930 RON | 80.411 RON | 34.165 RON | — | — | 8.137 RON | 8.137 RON | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 1.771.503 RON | 2.012.792 RON | 2.400.298 RON | 3.107.233 RON | 2.045.439 RON | 1.929.989 RON | 1.596.069 RON | 312.653 RON | 502.085 RON | 346.521 RON | 55.530 RON | 51.358 RON | 143.798 RON |
| Venituri in avans | 74.105 RON | 105.461 RON | 130.937 RON | 154.454 RON | — | — | — | — | — | 49.000 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.876.683 RON | 1.870.750 RON | 1.890.326 RON | 1.848.018 RON | 1.741.988 RON | 856.743 RON | 1.029.705 RON | 1.014.605 RON | 412.625 RON | 412.233 RON | 667.517 RON | 530.789 RON | 462.839 RON |
| Capital subscris varsat | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 633.400 RON | 111.200 RON | 111.200 RON | — | 111.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 5 | 11 | 16 | 9 | 19 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
22 de contracte atribuite, in valoare de 947.662 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 178.830 lei.
Achizitii directe
7 contracte
178.823 lei
Licitatii publice
3 contracte
721.453 lei
Achizitii offline
12 contracte
47.386 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 16:15).