ENEVO CYBERSEC S.R.L.
- LACE&JONES SRLdocumentat 2018 – 2021
ONRC · 30.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 31,5% |
| persoană | 31,5% |
| persoană | 31,49% |
| persoană | 5,51% |
| persoană | nepublicat |
| 4 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.371.914 RON | -1.257.229 RON | 5.353.620 RON | 3.975.665 RON | 1.514.595 RON | 144.668 RON | 13 |
| 2024 | 4.361.479 RON | 619.367 RON | 1.980.511 RON | 2.104.842 RON | 1.248.614 RON | 1.401.897 RON | 7 |
| 2023 | 2.721.127 RON | 544.648 RON | 2.029.706 RON | 1.365.041 RON | 1.453.796 RON | 782.530 RON | 5 |
| 2022 | 1.257.232 RON | 129.705 RON | 390.400 RON | 45.216 RON | 594.499 RON | 237.882 RON | 2 |
| 2021 | 148.452 RON | 126.616 RON | 94.760 RON | 9.565 RON | 193.302 RON | 108.107 RON | 0 |
| 2020 | — | 0 RON | 70.079 RON | 1.629 RON | 49.141 RON | -19.309 RON | — |
| 2019 | — | -2.916 RON | 70.079 RON | 1.629 RON | 49.141 RON | -19.309 RON | — |
| 2018 | — | -4.169 RON | 78.301 RON | 1.629 RON | 60.280 RON | -16.392 RON | — |
| 2017 | 2.245 RON | -5.217 RON | 76.744 RON | 1.629 RON | 62.892 RON | -12.223 RON | — |
| 2016 | 18.729 RON | 10.272 RON | 77.239 RON | 1.629 RON | 68.379 RON | -7.006 RON | — |
| 2015 | 55.223 RON | -97 RON | 77.569 RON | 1.629 RON | 58.437 RON | -17.279 RON | 0 |
| 2014 | 234.082 RON | -18.536 RON | 76.480 RON | 1.629 RON | 57.345 RON | -17.282 RON | 1 |
| 2013 | 282.950 RON | 250.954 RON | 12.065 RON | — | 262.527 RON | 251.254 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.371.914 RON | 4.361.479 RON | 2.721.127 RON | 1.257.232 RON | 148.452 RON | — | — | — | 2.245 RON | 18.729 RON | 55.223 RON | 234.082 RON | 282.950 RON |
| Venituri totale | 5.382.117 RON | 4.409.130 RON | 4.119.576 RON | 1.298.130 RON | 148.470 RON | 0 RON | 0 RON | 64 RON | 2.245 RON | 18.732 RON | 55.224 RON | 234.664 RON | 283.004 RON |
| Cheltuieli totale | 6.639.346 RON | 3.686.810 RON | 3.467.663 RON | 1.155.852 RON | 17.400 RON | — | 2.916 RON | 4.233 RON | 7.394 RON | 7.898 RON | 53.665 RON | 246.160 RON | 23.560 RON |
| Profit brut | 0 RON | 722.320 RON | 651.913 RON | 142.278 RON | 131.070 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.834 RON | 1.559 RON | 0 RON | 259.444 RON |
| Pierdere bruta | 1.257.229 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.916 RON | 4.169 RON | 5.149 RON | 0 RON | — | 11.496 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 619.367 RON | 544.648 RON | 129.705 RON | 126.616 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 10.272 RON | 0 RON | 0 RON | 250.954 RON |
| Pierdere neta | 1.257.229 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.916 RON | 4.169 RON | 5.217 RON | 0 RON | 97 RON | 18.536 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.975.665 RON | 2.104.842 RON | 1.365.041 RON | 45.216 RON | 9.565 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | 1.629 RON | — |
| Active circulante | 1.514.595 RON | 1.248.614 RON | 1.453.796 RON | 594.499 RON | 193.302 RON | 49.141 RON | 49.141 RON | 60.280 RON | 62.892 RON | 68.379 RON | 58.437 RON | 57.345 RON | 262.527 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 7.943 RON | 1.322 RON | 1.322 RON | 7.943 RON | 7.943 RON | 7.943 RON | 7.943 RON | 24.161 RON | — |
| Creante | 1.369.517 RON | 1.141.415 RON | 1.447.301 RON | 449.270 RON | 51.653 RON | 46.661 RON | 46.661 RON | 51.112 RON | 50.583 RON | 52.903 RON | 20.754 RON | 26.524 RON | 252.263 RON |
| Casa si conturi la banci | 145.078 RON | 107.199 RON | 6.495 RON | 145.229 RON | 133.706 RON | 1.158 RON | 1.158 RON | 1.225 RON | 4.366 RON | 7.533 RON | 29.740 RON | 6.660 RON | 10.264 RON |
| Cheltuieli in avans | 130.338 RON | 110.243 RON | 45.627 RON | 2.256 RON | — | — | — | — | — | 225 RON | 224 RON | 224 RON | 792 RON |
| Datorii totale | 5.353.620 RON | 1.980.511 RON | 2.029.706 RON | 390.400 RON | 94.760 RON | 70.079 RON | 70.079 RON | 78.301 RON | 76.744 RON | 77.239 RON | 77.569 RON | 76.480 RON | 12.065 RON |
| Provizioane | 118.831 RON | 75.998 RON | 52.228 RON | 13.689 RON | — | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — |
| Venituri in avans | 3.479 RON | 5.293 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 144.668 RON | 1.401.897 RON | 782.530 RON | 237.882 RON | 108.107 RON | -19.309 RON | -19.309 RON | -16.392 RON | -12.223 RON | -7.006 RON | -17.279 RON | -17.282 RON | 251.254 RON |
| Capital subscris varsat | 1.270 RON | 1.270 RON | 1.270 RON | 1.270 RON | 1.200 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | — | 300 RON | 300 RON |
| Nr. mediu salariati | 13 | 7 | 5 | 2 | 0 | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.