ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 51% |
| persoană | 49% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3.314.057 RON | 412.165 RON | 3.252.809 RON | 12.518 RON | 5.817.052 RON | 2.577.429 RON | 2 |
| 2024 | 3.379.692 RON | 326.458 RON | 1.744.932 RON | 3.319 RON | 4.517.320 RON | 2.776.375 RON | 2 |
| 2023 | 3.275.199 RON | 582.050 RON | 2.294.186 RON | 14.041 RON | 5.272.774 RON | 2.993.395 RON | 2 |
| 2022 | 3.405.005 RON | 594.185 RON | 3.293.571 RON | 26.669 RON | 5.680.724 RON | 2.414.270 RON | 2 |
| 2021 | 4.522.238 RON | 861.346 RON | 743.003 RON | 42.794 RON | 3.572.778 RON | 2.872.717 RON | 2 |
| 2020 | 3.508.274 RON | 797.902 RON | 445.517 RON | 49.080 RON | 2.677.858 RON | 2.286.165 RON | 2 |
| 2019 | 2.538.702 RON | 501.538 RON | 927.937 RON | 51.789 RON | 2.352.617 RON | 1.488.263 RON | 2 |
| 2018 | 2.288.113 RON | 504.244 RON | 167.883 RON | 243 RON | 1.374.028 RON | 1.206.536 RON | 2 |
| 2017 | 2.164.474 RON | 457.459 RON | 383.342 RON | — | 1.087.937 RON | 704.743 RON | 1 |
| 2016 | 1.595.532 RON | 246.087 RON | 485.712 RON | 90 RON | 957.260 RON | 471.981 RON | 2 |
| 2015 | 1.596.574 RON | 201.132 RON | 408.884 RON | 10 RON | 790.415 RON | 382.209 RON | 1 |
| 2014 | 1.255.344 RON | 133.193 RON | 184.004 RON | — | 365.081 RON | 181.077 RON | 1 |
| 2013 | 460.690 RON | 88.458 RON | 55.547 RON | — | 144.205 RON | 88.658 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.314.057 RON | 3.379.692 RON | 3.275.199 RON | 3.405.005 RON | 4.522.238 RON | 3.508.274 RON | 2.538.702 RON | 2.288.113 RON | 2.164.474 RON | 1.595.532 RON | 1.596.574 RON | 1.255.344 RON | 460.690 RON |
| Venituri totale | 3.370.671 RON | 3.426.971 RON | 3.292.822 RON | 3.443.443 RON | 4.623.828 RON | 3.585.448 RON | 2.596.341 RON | 2.328.069 RON | 2.235.063 RON | 1.623.617 RON | 1.636.212 RON | 1.264.007 RON | 465.961 RON |
| Cheltuieli totale | 2.884.601 RON | 3.045.350 RON | 2.686.978 RON | 2.816.811 RON | 3.718.942 RON | 2.755.006 RON | 2.069.284 RON | 1.800.943 RON | 1.752.066 RON | 1.337.298 RON | 1.399.975 RON | 1.108.551 RON | 360.662 RON |
| Profit brut | 486.070 RON | 381.621 RON | 605.844 RON | 626.632 RON | 904.886 RON | 830.442 RON | 527.057 RON | 527.126 RON | 482.997 RON | 286.319 RON | 236.237 RON | 155.456 RON | 105.299 RON |
| Profit net | 412.165 RON | 326.458 RON | 582.050 RON | 594.185 RON | 861.346 RON | 797.902 RON | 501.538 RON | 504.244 RON | 457.459 RON | 246.087 RON | 201.132 RON | 133.193 RON | 88.458 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 12.518 RON | 3.319 RON | 14.041 RON | 26.669 RON | 42.794 RON | 49.080 RON | 51.789 RON | 243 RON | — | 90 RON | 10 RON | — | — |
| Active circulante | 5.817.052 RON | 4.517.320 RON | 5.272.774 RON | 5.680.724 RON | 3.572.778 RON | 2.677.858 RON | 2.352.617 RON | 1.374.028 RON | 1.087.937 RON | 957.260 RON | 790.415 RON | 365.081 RON | 144.205 RON |
| Stocuri | 3.124.792 RON | 2.552.469 RON | 3.204.836 RON | 3.469.601 RON | 1.940.570 RON | 1.189.369 RON | 1.599.455 RON | 658.859 RON | 708.947 RON | 524.779 RON | 412.092 RON | 241.765 RON | 34.784 RON |
| Creante | 1.009.231 RON | 878.559 RON | 774.513 RON | 755.480 RON | 736.942 RON | 450.429 RON | 362.124 RON | 240.182 RON | 268.669 RON | 178.027 RON | 148.702 RON | 68.475 RON | 45.974 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.362.969 RON | 760.142 RON | 1.293.425 RON | 1.455.643 RON | 895.266 RON | 1.038.060 RON | 391.038 RON | 474.987 RON | 110.321 RON | 254.454 RON | 229.621 RON | 54.841 RON | 63.447 RON |
| Cheltuieli in avans | 668 RON | 668 RON | 766 RON | 448 RON | 148 RON | 4.744 RON | 11.794 RON | 148 RON | 148 RON | 343 RON | 668 RON | — | — |
| Datorii totale | 3.252.809 RON | 1.744.932 RON | 2.294.186 RON | 3.293.571 RON | 743.003 RON | 445.517 RON | 927.937 RON | 167.883 RON | 383.342 RON | 485.712 RON | 408.884 RON | 184.004 RON | 55.547 RON |
| Capitaluri proprii | 2.577.429 RON | 2.776.375 RON | 2.993.395 RON | 2.414.270 RON | 2.872.717 RON | 2.286.165 RON | 1.488.263 RON | 1.206.536 RON | 704.743 RON | 471.981 RON | 382.209 RON | 181.077 RON | 88.658 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.