| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 110.387 RON | 50.865 RON | 22.023 RON | 891 RON | 111.181 RON | 90.049 RON | 1 |
| 2018 | — | -915 RON | 768 RON | 1.356 RON | 38.596 RON |
| Indicator | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri |
| 39.184 RON |
| 1 |
| 2017 | — | -1.713 RON | 868 RON | 1.821 RON | 39.146 RON | 40.099 RON | 1 |
| 2016 | 27.302 RON | 2.445 RON | 747 RON | 2.286 RON | 40.273 RON | 41.812 RON | 1 |
| 2015 | 155.140 RON | -630 RON | 3.977 RON | 2.751 RON | 40.593 RON | 39.367 RON | 2 |
| 2014 | 126.720 RON | 23.716 RON | 2.786 RON | 0 RON | 42.782 RON | 39.996 RON | 2 |
| 2013 | 54.844 RON | 16.040 RON | 1.686 RON | 0 RON | 17.966 RON | 16.280 RON | 2 |
| 110.387 RON |
| — |
| — |
| 27.302 RON |
| 155.140 RON |
| 126.720 RON |
| 54.844 RON |
| Venituri totale | 110.387 RON | 0 RON | 0 RON | 27.302 RON | 155.140 RON | 126.720 RON | 54.844 RON |
| Cheltuieli totale | 58.418 RON | 915 RON | 1.713 RON | 24.311 RON | 151.101 RON | 99.203 RON | 37.159 RON |
| Profit brut | 51.969 RON | 0 RON | 0 RON | 2.991 RON | 4.039 RON | 27.517 RON | 17.685 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 915 RON | 1.713 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 50.865 RON | 0 RON | 0 RON | 2.445 RON | 0 RON | 23.716 RON | 16.040 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 915 RON | 1.713 RON | 0 RON | 630 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 891 RON | 1.356 RON | 1.821 RON | 2.286 RON | 2.751 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 111.181 RON | 38.596 RON | 39.146 RON | 40.273 RON | 40.593 RON | 42.782 RON | 17.966 RON |
| Stocuri | 6.147 RON | 5.198 RON | 5.198 RON | 5.198 RON | 7.673 RON | 3.338 RON | 15.878 RON |
| Creante | 1.764 RON | 216 RON | 216 RON | 2.584 RON | — | 4.800 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 103.270 RON | 33.182 RON | 33.732 RON | 32.491 RON | 32.920 RON | 34.644 RON | 2.088 RON |
| Datorii totale | 22.023 RON | 768 RON | 868 RON | 747 RON | 3.977 RON | 2.786 RON | 1.686 RON |
| Capitaluri proprii | 90.049 RON | 39.184 RON | 40.099 RON | 41.812 RON | 39.367 RON | 39.996 RON | 16.280 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2022
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.