| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -994 RON | 0 RON | 0 RON | 57.194 RON | 57.194 RON | 0 |
| 2024 | — | -864 RON | 0 RON | — | 58.187 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 58.187 RON |
| — |
| 2023 | 700 RON | -1.079 RON | 23 RON | — | 59.075 RON | 59.052 RON | — |
| 2022 | 3.850 RON | -1.615 RON | 24 RON | — | 60.155 RON | 60.131 RON | — |
| 2021 | 8.369 RON | 2.003 RON | 170 RON | — | 61.916 RON | 61.746 RON | — |
| 2020 | 14.269 RON | 3.819 RON | 82 RON | — | 59.825 RON | 59.743 RON | — |
| 2019 | 15.625 RON | 10.997 RON | 2.918 RON | — | 58.842 RON | 55.924 RON | — |
| 2018 | 18.807 RON | 2.735 RON | 2.006 RON | — | 46.933 RON | 44.927 RON | — |
| 2017 | 13.633 RON | 7.200 RON | 61 RON | — | 42.252 RON | 42.191 RON | — |
| 2016 | 17.512 RON | 6.175 RON | 47 RON | — | 35.038 RON | 34.991 RON | — |
| 2015 | 37.139 RON | 13.346 RON | 13.186 RON | — | 42.003 RON | 28.817 RON | — |
| 2014 | 28.314 RON | 5.413 RON | 12.925 RON | — | 28.396 RON | 15.471 RON | — |
| 2013 | 34.805 RON | 9.858 RON | 6.420 RON | — | 16.478 RON | 10.058 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 700 RON | 3.850 RON | 8.369 RON | 14.269 RON | 15.625 RON | 18.807 RON | 13.633 RON | 17.512 RON | 37.139 RON | 28.314 RON | 34.805 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 700 RON | 3.850 RON | 8.369 RON | 14.269 RON | 15.625 RON | 18.807 RON | 13.633 RON | 17.512 RON | 37.139 RON | 28.314 RON | 34.805 RON |
| Cheltuieli totale | 994 RON | 864 RON | 1.779 RON | 5.349 RON | 6.115 RON | 10.032 RON | 4.159 RON | 15.508 RON | 6.024 RON | 10.812 RON | 22.679 RON | 22.051 RON | 23.903 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.254 RON | 4.237 RON | 11.466 RON | 3.299 RON | 7.609 RON | 6.700 RON | 14.460 RON | 6.263 RON | 10.902 RON |
| Pierdere bruta | 994 RON | 864 RON | 1.079 RON | 1.499 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.003 RON | 3.819 RON | 10.997 RON | 2.735 RON | 7.200 RON | 6.175 RON | 13.346 RON | 5.413 RON | 9.858 RON |
| Pierdere neta | 994 RON | 864 RON | 1.079 RON | 1.615 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 57.194 RON | 58.187 RON | 59.075 RON | 60.155 RON | 61.916 RON | 59.825 RON | 58.842 RON | 46.933 RON | 42.252 RON | 35.038 RON | 42.003 RON | 28.396 RON | 16.478 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | -20 RON | — | — | — | — | — | — | 2.327 RON | 1.641 RON | 1.089 RON |
| Creante | 6.726 RON | 6.725 RON | 6.726 RON | — | — | — | 4.075 RON | 2.688 RON | — | — | 2.851 RON | 1.500 RON | 750 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.468 RON | 51.462 RON | 52.349 RON | 60.175 RON | 61.916 RON | 59.825 RON | 54.767 RON | 44.245 RON | 42.252 RON | 35.038 RON | 36.825 RON | 25.255 RON | 14.639 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 23 RON | 24 RON | 170 RON | 82 RON | 2.918 RON | 2.006 RON | 61 RON | 47 RON | 13.186 RON | 12.925 RON | 6.420 RON |
| Capitaluri proprii | 57.194 RON | 58.187 RON | 59.052 RON | 60.131 RON | 61.746 RON | 59.743 RON | 55.924 RON | 44.927 RON | 42.191 RON | 34.991 RON | 28.817 RON | 15.471 RON | 10.058 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.