MONTFIX INSTAL S.R.L.
- J40/5621/2013BUCURESTIdin 26.04.2013
- J23/3832/2016ILFOVdin 26.09.2016
- J40/15287/2023BUCURESTIdin 18.08.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.093.716 RON | 445.106 RON | 188.775 RON | 226.177 RON | 404.791 RON | 445.730 RON | 2 |
| 2024 | 1.842.823 RON | 1.178.717 RON | 48.864 RON | 45.122 RON | 1.182.699 RON | 1.178.957 RON | 2 |
| 2023 | 1.532.055 RON | 692.970 RON | 174.749 RON | 28.295 RON | 842.381 RON | 696.487 RON | 2 |
| 2022 | 2.620.440 RON | 1.393.483 RON | 519.822 RON | 791.595 RON | 1.121.950 RON | 1.393.723 RON | 3 |
| 2021 | 1.721.493 RON | 671.822 RON | 730.541 RON | 686.710 RON | 715.893 RON | 672.062 RON | 3 |
| 2020 | 2.181.599 RON | 120.461 RON | 73.102 RON | 68.638 RON | 197.315 RON | 192.851 RON | 2 |
| 2019 | 1.838.044 RON | 716.041 RON | 80.645 RON | 50.005 RON | 746.922 RON | 716.282 RON | 2 |
| 2018 | 1.442.683 RON | 339.376 RON | 8.475 RON | 23.701 RON | 325.017 RON | 340.243 RON | 1 |
| 2017 | 494.761 RON | 97.679 RON | 8.675 RON | 26.489 RON | 80.105 RON | 97.919 RON | 1 |
| 2016 | 648.496 RON | 92.191 RON | 39.540 RON | 13.807 RON | 118.164 RON | 92.431 RON | 2 |
| 2015 | 287.103 RON | 197.015 RON | 22.305 RON | 2.102 RON | 209.451 RON | 197.215 RON | — |
| 2014 | 98.612 RON | 22.520 RON | 9.441 RON | 2.688 RON | 22.286 RON | 30.654 RON | — |
| 2013 | 112.027 RON | 7.934 RON | 14.241 RON | 431 RON | 5.815 RON | 8.134 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.093.716 RON | 1.842.823 RON | 1.532.055 RON | 2.620.440 RON | 1.721.493 RON | 2.181.599 RON | 1.838.044 RON | 1.442.683 RON | 494.761 RON | 648.496 RON | 287.103 RON | 98.612 RON | 112.027 RON |
| Venituri totale | 1.093.716 RON | 1.842.823 RON | 2.329.756 RON | 2.620.440 RON | 1.722.617 RON | 2.181.699 RON | 1.838.044 RON | 1.442.683 RON | 494.761 RON | 648.877 RON | 287.120 RON | 98.612 RON | 112.059 RON |
| Cheltuieli totale | 570.676 RON | 609.927 RON | 1.613.488 RON | 1.200.752 RON | 1.033.914 RON | 2.041.308 RON | 1.103.623 RON | 1.088.898 RON | 392.171 RON | 544.722 RON | 81.491 RON | 73.134 RON | 100.763 RON |
| Profit brut | 523.040 RON | 1.232.896 RON | 716.268 RON | 1.419.688 RON | 688.703 RON | 140.391 RON | 734.421 RON | 353.785 RON | 102.590 RON | 104.155 RON | 205.629 RON | 25.478 RON | 11.296 RON |
| Profit net | 445.106 RON | 1.178.717 RON | 692.970 RON | 1.393.483 RON | 671.822 RON | 120.461 RON | 716.041 RON | 339.376 RON | 97.679 RON | 92.191 RON | 197.015 RON | 22.520 RON | 7.934 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 226.177 RON | 45.122 RON | 28.295 RON | 791.595 RON | 686.710 RON | 68.638 RON | 50.005 RON | 23.701 RON | 26.489 RON | 13.807 RON | 2.102 RON | 2.688 RON | 431 RON |
| Active circulante | 404.791 RON | 1.182.699 RON | 842.381 RON | 1.121.950 RON | 715.893 RON | 197.315 RON | 746.922 RON | 325.017 RON | 80.105 RON | 118.164 RON | 209.451 RON | 22.286 RON | 5.815 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 268 RON | — | — | 5.011 RON | 5.012 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 357.124 RON | 1.096.265 RON | 752.732 RON | 1.092.060 RON | 393.212 RON | 65.239 RON | 386.893 RON | 152.290 RON | 14.883 RON | 3.977 RON | 14.583 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 47.667 RON | 86.434 RON | 89.381 RON | 29.890 RON | 322.681 RON | 127.065 RON | 355.017 RON | 172.727 RON | 65.222 RON | 114.187 RON | 194.868 RON | 22.286 RON | 5.815 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.537 RON | — | 560 RON | — | — | — | — | — | — | — | 7.967 RON | 15.121 RON | 16.129 RON |
| Datorii totale | 188.775 RON | 48.864 RON | 174.749 RON | 519.822 RON | 730.541 RON | 73.102 RON | 80.645 RON | 8.475 RON | 8.675 RON | 39.540 RON | 22.305 RON | 9.441 RON | 14.241 RON |
| Capitaluri proprii | 445.730 RON | 1.178.957 RON | 696.487 RON | 1.393.723 RON | 672.062 RON | 192.851 RON | 716.282 RON | 340.243 RON | 97.919 RON | 92.431 RON | 197.215 RON | 30.654 RON | 8.134 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.