ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | -90.829 RON | 85.082 RON | 189.442 RON | 9.502 RON | 91.629 RON | 1 |
| 2017 | 81.347 RON | -35.299 RON | 47.967 RON | 229.920 RON | 30.866 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 81.347 RON | 45.853 RON |
| 182.458 RON |
| 2 |
| 2016 | 45.853 RON | -88.490 RON | 63.872 RON | 270.398 RON | 49.720 RON | 217.757 RON | 3 |
| 2015 | 385.606 RON | 354.402 RON | 182.044 RON | 310.876 RON | 269.697 RON | 351.911 RON | 3 |
| 2014 | 820 RON | -2.691 RON | 22.348 RON | 38.769 RON | 59.983 RON | -2.491 RON | 3 |
| 385.606 RON |
| 820 RON |
| Venituri totale | 8.128 RON | 89.770 RON | 54.179 RON | 417.884 RON | 2.071 RON |
| Cheltuieli totale | 98.957 RON | 123.939 RON | 142.209 RON | 53.537 RON | 4.745 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 364.347 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 90.829 RON | 34.169 RON | 88.030 RON | — | 2.674 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 354.402 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 90.829 RON | 35.299 RON | 88.490 RON | 0 RON | 2.691 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 189.442 RON | 229.920 RON | 270.398 RON | 310.876 RON | 38.769 RON |
| Active circulante | 9.502 RON | 30.866 RON | 49.720 RON | 269.697 RON | 59.983 RON |
| Stocuri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.841 RON |
| Creante | 2.948 RON | 2.909 RON | 26.547 RON | 110.850 RON | 48.391 RON |
| Casa si conturi la banci | 6.554 RON | 27.957 RON | 23.173 RON | 158.847 RON | 3.751 RON |
| Datorii totale | 85.082 RON | 47.967 RON | 63.872 RON | 182.044 RON | 22.348 RON |
| Venituri in avans | 22.233 RON | 30.361 RON | 38.489 RON | 46.618 RON | 78.895 RON |
| Capitaluri proprii | 91.629 RON | 182.458 RON | 217.757 RON | 351.911 RON | -2.491 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici , nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.