| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 345.519 RON | 149.402 RON | 19.125 RON | 59.203 RON | 276.564 RON | 316.642 RON | 3 |
| 2024 | 254.273 RON | 82.246 RON | 29.490 RON | 62.046 RON | 161.234 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 193.790 RON |
| 3 |
| 2023 | 253.197 RON | 103.807 RON | 17.587 RON | 61.214 RON | 120.420 RON | 164.047 RON | 3 |
| 2022 | 226.492 RON | 126.409 RON | 17.639 RON | 63.482 RON | 140.806 RON | 186.649 RON | 3 |
| 2021 | 201.295 RON | 159.397 RON | 17.415 RON | 66.741 RON | 207.311 RON | 256.637 RON | 3 |
| 2020 | 243.647 RON | 82.159 RON | 11.937 RON | 71.386 RON | 64.716 RON | 124.165 RON | 3 |
| 2019 | 189.939 RON | 43.567 RON | 30.371 RON | 81.711 RON | 39.836 RON | 91.176 RON | 3 |
| 2018 | 155.666 RON | 5.603 RON | 45.623 RON | 80.178 RON | 13.054 RON | 47.609 RON | 3 |
| 2017 | 169.259 RON | 43.250 RON | 14.761 RON | 74.321 RON | 22.446 RON | 82.006 RON | 2 |
| 2016 | 157.044 RON | 66.496 RON | 33.742 RON | 76.514 RON | 35.983 RON | 78.755 RON | 2 |
| 2015 | 192.784 RON | 60.737 RON | 34.042 RON | 77.914 RON | 29.124 RON | 72.996 RON | 2 |
| 2014 | 92.531 RON | 4.145 RON | 51.808 RON | 43.486 RON | 20.581 RON | 12.259 RON | 3 |
| 2013 | 19.298 RON | 7.914 RON | 51.635 RON | 44.829 RON | 14.920 RON | 8.114 RON | 0 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 345.519 RON | 254.273 RON | 253.197 RON | 226.492 RON | 201.295 RON | 243.647 RON | 189.939 RON | 155.666 RON | 169.259 RON | 157.044 RON | 192.784 RON | 92.531 RON | 19.298 RON |
| Venituri totale | 470.092 RON | 376.558 RON | 374.002 RON | 335.563 RON | 346.177 RON | 258.589 RON | 214.946 RON | 155.674 RON | 169.266 RON | 162.775 RON | 192.799 RON | 92.536 RON | 19.403 RON |
| Cheltuieli totale | 312.835 RON | 288.594 RON | 266.644 RON | 205.966 RON | 183.868 RON | 174.182 RON | 169.480 RON | 148.514 RON | 124.323 RON | 93.022 RON | 126.262 RON | 85.614 RON | 10.907 RON |
| Profit brut | 157.257 RON | 87.964 RON | 107.358 RON | 129.597 RON | 162.309 RON | 84.407 RON | 45.466 RON | 7.160 RON | 44.943 RON | 69.753 RON | 66.537 RON | 6.922 RON | 8.496 RON |
| Profit net | 149.402 RON | 82.246 RON | 103.807 RON | 126.409 RON | 159.397 RON | 82.159 RON | 43.567 RON | 5.603 RON | 43.250 RON | 66.496 RON | 60.737 RON | 4.145 RON | 7.914 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 59.203 RON | 62.046 RON | 61.214 RON | 63.482 RON | 66.741 RON | 71.386 RON | 81.711 RON | 80.178 RON | 74.321 RON | 76.514 RON | 77.914 RON | 43.486 RON | 44.829 RON |
| Active circulante | 276.564 RON | 161.234 RON | 120.420 RON | 140.806 RON | 207.311 RON | 64.716 RON | 39.836 RON | 13.054 RON | 22.446 RON | 35.983 RON | 29.124 RON | 20.581 RON | 14.920 RON |
| Stocuri | 11.647 RON | 10.052 RON | 16.833 RON | 20.153 RON | 16.767 RON | 11.638 RON | 14.619 RON | 11.495 RON | 13.799 RON | 6.230 RON | 9.800 RON | 6.710 RON | 565 RON |
| Creante | 23.838 RON | 31.083 RON | 10.458 RON | 14.501 RON | 27.691 RON | 14.847 RON | 2.555 RON | 1.339 RON | 827 RON | — | 54 RON | 244 RON | 14.318 RON |
| Casa si conturi la banci | 241.079 RON | 120.099 RON | 93.129 RON | 106.152 RON | 162.853 RON | 38.231 RON | 22.662 RON | 220 RON | 7.820 RON | 29.753 RON | 19.270 RON | 13.627 RON | 37 RON |
| Datorii totale | 19.125 RON | 29.490 RON | 17.587 RON | 17.639 RON | 17.415 RON | 11.937 RON | 30.371 RON | 45.623 RON | 14.761 RON | 33.742 RON | 34.042 RON | 51.808 RON | 51.635 RON |
| Capitaluri proprii | 316.642 RON | 193.790 RON | 164.047 RON | 186.649 RON | 256.637 RON | 124.165 RON | 91.176 RON | 47.609 RON | 82.006 RON | 78.755 RON | 72.996 RON | 12.259 RON | 8.114 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 40% |
| 1 deținător în act | 40% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Respinge ca nefondat recursul declarat de reclamanta Societatea VETRANKILL SRL (cu sed.) împotriva Sentinţei nr. 1001/29.9.2022 pronunţate de Tribunalul Harghita, în dosarul nr. 580/268/2021. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor, prin mijlocirea grefei instanţei, în data de 20.9.2023.
Amână cauza pe data de 20.09.2023, ora 9.00.
1 contract atribuit, in valoare de 12.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 12.001 lei.
Achizitii directe
1 contract
12.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 21:11).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.