| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 33.886 RON | 668 RON | 300.366 RON | 34.271 RON | 143.968 RON | -122.127 RON | 1 |
| 2024 | 38.366 RON | -13.284 RON | 299.070 RON | 33.821 RON | 191.244 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -74.005 RON |
| 1 |
| 2023 | 17.452 RON | -44.805 RON | 301.873 RON | 33.821 RON | 207.331 RON | -60.721 RON | 1 |
| 2022 | 21.089 RON | -7.949 RON | 298.431 RON | 33.821 RON | 248.694 RON | -15.916 RON | 1 |
| 2021 | 48.756 RON | 30.372 RON | 304.952 RON | 33.821 RON | 263.165 RON | -7.966 RON | 1 |
| 2020 | 45.171 RON | 486 RON | 304.445 RON | 33.821 RON | 232.286 RON | -38.338 RON | 1 |
| 2019 | 32.517 RON | -12.032 RON | 304.335 RON | 23.068 RON | 242.443 RON | -38.824 RON | 1 |
| 2018 | 9.809 RON | -34.328 RON | 296.888 RON | 46.286 RON | 223.810 RON | -26.792 RON | 1 |
| 2017 | 43.384 RON | -54.081 RON | 293.352 RON | 69.908 RON | 230.980 RON | 7.536 RON | 1 |
| 2016 | 199.037 RON | 24.083 RON | 281.614 RON | 95.201 RON | 248.030 RON | 61.617 RON | 4 |
| 2015 | 175.898 RON | 6.575 RON | 247.208 RON | 121.404 RON | 163.338 RON | 37.534 RON | 4 |
| 2014 | 153.642 RON | 24.551 RON | 226.734 RON | 138.917 RON | 118.776 RON | 30.959 RON | 3 |
| 2013 | 51.366 RON | 6.208 RON | 80.907 RON | — | 87.315 RON | 6.408 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 33.886 RON | 38.366 RON | 17.452 RON | 21.089 RON | 48.756 RON | 45.171 RON | 32.517 RON | 9.809 RON | 43.384 RON | 199.037 RON | 175.898 RON | 153.642 RON | 51.366 RON |
| Venituri totale | 33.886 RON | 38.366 RON | 17.452 RON | 21.089 RON | 49.698 RON | 45.171 RON | 32.517 RON | 9.809 RON | 48.798 RON | 199.041 RON | 175.898 RON | 153.642 RON | 51.931 RON |
| Cheltuieli totale | 33.091 RON | 51.650 RON | 62.082 RON | 28.405 RON | 17.835 RON | 43.398 RON | 43.573 RON | 43.843 RON | 101.984 RON | 172.967 RON | 164.046 RON | 124.482 RON | 44.165 RON |
| Profit brut | 795 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 31.863 RON | 1.773 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.074 RON | 11.852 RON | 29.160 RON | 7.766 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 13.284 RON | 44.630 RON | 7.316 RON | 0 RON | 0 RON | 11.056 RON | 34.034 RON | 53.186 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 668 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.372 RON | 486 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 24.083 RON | 6.575 RON | 24.551 RON | 6.208 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 13.284 RON | 44.805 RON | 7.949 RON | 0 RON | 0 RON | 12.032 RON | 34.328 RON | 54.081 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 34.271 RON | 33.821 RON | 33.821 RON | 33.821 RON | 33.821 RON | 33.821 RON | 23.068 RON | 46.286 RON | 69.908 RON | 95.201 RON | 121.404 RON | 138.917 RON | — |
| Active circulante | 143.968 RON | 191.244 RON | 207.331 RON | 248.694 RON | 263.165 RON | 232.286 RON | 242.443 RON | 223.810 RON | 230.980 RON | 248.030 RON | 163.338 RON | 118.776 RON | 87.315 RON |
| Stocuri | 125.171 RON | 183.534 RON | 195.234 RON | 195.964 RON | 201.975 RON | 203.631 RON | 205.891 RON | 205.949 RON | 207.365 RON | 208.602 RON | 161.019 RON | 109.113 RON | 82.898 RON |
| Creante | 2.668 RON | 4.099 RON | 3.000 RON | 25.357 RON | 15.200 RON | 12.335 RON | 15.290 RON | 8.345 RON | 15.456 RON | 38.410 RON | 81 RON | 6.806 RON | 525 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.129 RON | 3.611 RON | 9.097 RON | 27.373 RON | 45.990 RON | 16.320 RON | 21.262 RON | 9.516 RON | 8.159 RON | 1.018 RON | 2.238 RON | 2.857 RON | 3.892 RON |
| Datorii totale | 300.366 RON | 299.070 RON | 301.873 RON | 298.431 RON | 304.952 RON | 304.445 RON | 304.335 RON | 296.888 RON | 293.352 RON | 281.614 RON | 247.208 RON | 226.734 RON | 80.907 RON |
| Capitaluri proprii | -122.127 RON | -74.005 RON | -60.721 RON | -15.916 RON | -7.966 RON | -38.338 RON | -38.824 RON | -26.792 RON | 7.536 RON | 61.617 RON | 37.534 RON | 30.959 RON | 6.408 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 3 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.