| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 441.439 RON | 39.666 RON | 566.262 RON | 125.829 RON | 127.471 RON | -312.962 RON | 3 |
| 2024 | 345.462 RON | 13.347 RON | 478.878 RON | 85.497 RON | 40.753 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| -352.628 RON |
| 1 |
| 2023 | 241.700 RON | 6.644 RON | 428.672 RON | 1 RON | 62.695 RON | -365.976 RON | 2 |
| 2022 | 107.079 RON | -67.889 RON | 428.400 RON | 1.030 RON | 54.751 RON | -372.619 RON | 3 |
| 2021 | 85.789 RON | -51.894 RON | 322.110 RON | 2.416 RON | 14.964 RON | -304.730 RON | 2 |
| 2020 | 102.747 RON | -46.839 RON | 266.346 RON | 5.643 RON | 7.867 RON | -252.836 RON | 2 |
| 2019 | 117.742 RON | -40.496 RON | 231.093 RON | 9.616 RON | 15.480 RON | -205.997 RON | 3 |
| 2018 | 74.563 RON | -66.974 RON | 197.453 RON | 8.345 RON | 23.607 RON | -165.501 RON | 3 |
| 2017 | 123.598 RON | -50.618 RON | 114.496 RON | 11.234 RON | 4.735 RON | -98.527 RON | 3 |
| 2016 | 93.848 RON | -16.452 RON | 74.312 RON | 14.123 RON | 12.280 RON | -47.909 RON | 3 |
| 2015 | 117.611 RON | -7.766 RON | 54.532 RON | 17.012 RON | 6.063 RON | -31.457 RON | 2 |
| 2014 | 96.988 RON | -18.450 RON | 54.076 RON | 22.066 RON | 8.320 RON | -23.690 RON | 3 |
| 2013 | 42.630 RON | -5.440 RON | 47.239 RON | 26.461 RON | 15.538 RON | -5.240 RON | 1 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 441.439 RON | 345.462 RON | 241.700 RON | 107.079 RON | 85.789 RON | 102.747 RON | 117.742 RON | 74.563 RON | 123.598 RON | 93.848 RON | 117.611 RON | 96.988 RON | 42.630 RON |
| Venituri totale | 441.439 RON | 345.463 RON | 257.591 RON | 107.079 RON | 85.789 RON | 102.748 RON | 117.742 RON | 74.563 RON | 123.598 RON | 93.848 RON | 117.611 RON | 96.988 RON | 42.630 RON |
| Cheltuieli totale | 391.576 RON | 326.343 RON | 248.372 RON | 173.897 RON | 136.825 RON | 148.560 RON | 157.061 RON | 140.791 RON | 172.980 RON | 109.362 RON | 121.849 RON | 112.528 RON | 46.791 RON |
| Profit brut | 49.863 RON | 19.120 RON | 9.219 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 66.818 RON | 51.036 RON | 45.812 RON | 39.319 RON | 66.228 RON | 49.382 RON | 15.514 RON | — | 15.540 RON | 4.161 RON |
| Profit net | 39.666 RON | 13.347 RON | 6.644 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.889 RON | 51.894 RON | 46.839 RON | 40.496 RON | 66.974 RON | 50.618 RON | 16.452 RON | 7.766 RON | 18.450 RON | 5.440 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 125.829 RON | 85.497 RON | 1 RON | 1.030 RON | 2.416 RON | 5.643 RON | 9.616 RON | 8.345 RON | 11.234 RON | 14.123 RON | 17.012 RON | 22.066 RON | 26.461 RON |
| Active circulante | 127.471 RON | 40.753 RON | 62.695 RON | 54.751 RON | 14.964 RON | 7.867 RON | 15.480 RON | 23.607 RON | 4.735 RON | 12.280 RON | 6.063 RON | 8.320 RON | 15.538 RON |
| Stocuri | 92.672 RON | 27.367 RON | 24.423 RON | 33.118 RON | 13.050 RON | 6.946 RON | 9.561 RON | 21.184 RON | 4.179 RON | 9.967 RON | 3.886 RON | 4.764 RON | 2.249 RON |
| Creante | 17.664 RON | 10.926 RON | 5.819 RON | 2.657 RON | — | — | — | — | — | 2.015 RON | 200 RON | 3.399 RON | 5.608 RON |
| Casa si conturi la banci | 17.135 RON | 2.460 RON | 32.453 RON | 18.976 RON | 1.914 RON | 921 RON | 5.919 RON | 2.423 RON | 556 RON | 298 RON | 1.977 RON | 157 RON | 7.681 RON |
| Datorii totale | 566.262 RON | 478.878 RON | 428.672 RON | 428.400 RON | 322.110 RON | 266.346 RON | 231.093 RON | 197.453 RON | 114.496 RON | 74.312 RON | 54.532 RON | 54.076 RON | 47.239 RON |
| Capitaluri proprii | -312.962 RON | -352.628 RON | -365.976 RON | -372.619 RON | -304.730 RON | -252.836 RON | -205.997 RON | -165.501 RON | -98.527 RON | -47.909 RON | -31.457 RON | -23.690 RON | -5.240 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 1 |
tarlaua 54, parcela 690/1
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
51 de contracte atribuite, in valoare de 189.008 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 189.059 lei.
Achizitii directe
51 de contracte
189.008 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 155 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 22:08).
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.