| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | — | -548 RON | 27.948 RON | 4.617 RON | 3.349 RON | -19.982 RON | — |
| 2017 | — | 0 RON | 27.748 RON | 4.617 RON | 3.697 RON |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — |
| -19.434 RON |
| — |
| 2016 | 0 RON | -23 RON | 27.748 RON | 4.617 RON | 3.697 RON | -19.434 RON | — |
| 2015 | 0 RON | -66 RON | 27.748 RON | 4.617 RON | 3.719 RON | -19.412 RON | 0 |
| 2014 | 2.022 RON | -3.060 RON | 27.748 RON | 4.617 RON | 3.786 RON | -19.345 RON | 3 |
| 2013 | 3.184 RON | -16.485 RON | 27.937 RON | 5.876 RON | 5.776 RON | -16.285 RON | 3 |
| 0 RON |
| 0 RON |
| 2.022 RON |
| 3.184 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.022 RON | 3.185 RON |
| Cheltuieli totale | 548 RON | — | 23 RON | 66 RON | 5.021 RON | 19.574 RON |
| Pierdere bruta | 548 RON | 0 RON | 23 RON | 66 RON | 2.999 RON | 16.389 RON |
| Pierdere neta | 548 RON | 0 RON | 23 RON | 66 RON | 3.060 RON | 16.485 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.617 RON | 4.617 RON | 4.617 RON | 4.617 RON | 4.617 RON | 5.876 RON |
| Active circulante | 3.349 RON | 3.697 RON | 3.697 RON | 3.719 RON | 3.786 RON | 5.776 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | 1.460 RON |
| Creante | 3.294 RON | 3.294 RON | 3.294 RON | 3.289 RON | 3.273 RON | 3.890 RON |
| Casa si conturi la banci | 55 RON | 403 RON | 403 RON | 430 RON | 513 RON | 426 RON |
| Datorii totale | 27.948 RON | 27.748 RON | 27.748 RON | 27.748 RON | 27.748 RON | 27.937 RON |
| Capitaluri proprii | -19.982 RON | -19.434 RON | -19.434 RON | -19.412 RON | -19.345 RON | -16.285 RON |
| Capital subscris varsat | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | — | 0 | 3 | 3 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.