Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 RON | -7.748 RON | 144.879 RON | — | 46.197 RON | -98.682 RON | 1 |
| 2023 | 0 RON | -45.320 RON | 146.801 RON | — | 55.867 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2025
ANAF · 30.06.2026
| -90.934 RON |
| 1 |
| 2022 | 0 RON | -46.014 RON | 145.691 RON | — | 100.077 RON | -45.614 RON | 1 |
| 2021 | 577.509 RON | 204.728 RON | 207.723 RON | 83 RON | 412.768 RON | 205.128 RON | 4 |
| 2020 | 1.008.670 RON | 435.679 RON | 15.014 RON | 1.081 RON | 450.012 RON | 436.079 RON | 7 |
| 2019 | 1.031.275 RON | 450.893 RON | 27.500 RON | 2.079 RON | 476.714 RON | 451.293 RON | 7 |
| 2018 | 950.516 RON | 473.662 RON | 32.258 RON | 1.658 RON | 504.662 RON | 474.062 RON | 7 |
| 2017 | 539.865 RON | 275.157 RON | 29.810 RON | — | 305.367 RON | 275.557 RON | 4 |
| 2016 | 145.769 RON | 50.689 RON | 36.638 RON | 2.762 RON | 158.391 RON | 124.515 RON | 2 |
| 2015 | 4.700.613 RON | 701.322 RON | 42.005 RON | 50.403 RON | 691.228 RON | 699.626 RON | 30 |
| 2014 | 8.410.470 RON | 52.510 RON | 2.341.609 RON | 228.816 RON | 2.108.586 RON | -1.695 RON | 51 |
| 2013 | 1.436.630 RON | -54.405 RON | 798.117 RON | 235.569 RON | 498.777 RON | -54.205 RON | 16 |
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 577.509 RON | 1.008.670 RON | 1.031.275 RON | 950.516 RON | 539.865 RON | 145.769 RON | 4.700.613 RON | 8.410.470 RON | 1.436.630 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 10 RON | 0 RON | 578.666 RON | 1.010.020 RON | 1.032.883 RON | 988.735 RON | 551.218 RON | 209.990 RON | 4.742.716 RON | 8.425.829 RON | 1.452.750 RON |
| Cheltuieli totale | 7.748 RON | 45.330 RON | 46.014 RON | 369.742 RON | 566.848 RON | 572.178 RON | 505.201 RON | 270.554 RON | 150.046 RON | 3.918.247 RON | 8.348.263 RON | 1.507.155 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 208.924 RON | 443.172 RON | 460.705 RON | 483.534 RON | 280.664 RON | 59.944 RON | 824.469 RON | 77.566 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 7.748 RON | 45.320 RON | 46.014 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.405 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 204.728 RON | 435.679 RON | 450.893 RON | 473.662 RON | 275.157 RON | 50.689 RON | 701.322 RON | 52.510 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 7.748 RON | 45.320 RON | 46.014 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 54.405 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 83 RON | 1.081 RON | 2.079 RON | 1.658 RON | — | 2.762 RON | 50.403 RON | 228.816 RON | 235.569 RON |
| Active circulante | 46.197 RON | 55.867 RON | 100.077 RON | 412.768 RON | 450.012 RON | 476.714 RON | 504.662 RON | 305.367 RON | 158.391 RON | 691.228 RON | 2.108.586 RON | 498.777 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | 7.217 RON | 6.289 RON | 6.289 RON | 6.289 RON | 6.289 RON | 6.772 RON |
| Creante | 3.670 RON | 3.624 RON | 2.774 RON | 1.676 RON | 74.085 RON | 415.497 RON | 408.465 RON | 166.595 RON | 108.956 RON | 132.303 RON | 1.172.016 RON | 423.415 RON |
| Casa si conturi la banci | 42.527 RON | 52.243 RON | 97.303 RON | 411.092 RON | 375.927 RON | 61.217 RON | 88.980 RON | 132.483 RON | 43.146 RON | 552.636 RON | 930.281 RON | 68.590 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.512 RON | 9.566 RON |
| Datorii totale | 144.879 RON | 146.801 RON | 145.691 RON | 207.723 RON | 15.014 RON | 27.500 RON | 32.258 RON | 29.810 RON | 36.638 RON | 42.005 RON | 2.341.609 RON | 798.117 RON |
| Capitaluri proprii | -98.682 RON | -90.934 RON | -45.614 RON | 205.128 RON | 436.079 RON | 451.293 RON | 474.062 RON | 275.557 RON | 124.515 RON | 699.626 RON | -1.695 RON | -54.205 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 4 | 7 | 7 | 7 | 4 | 2 | 30 | 51 | 16 |
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.