Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 104.950 RON | 18.956 RON | 5.038 RON | 1.051 RON | 22.729 RON | 19.196 RON | 1 |
| 2024 | 79.200 RON | 9.486 RON | 10.734 RON | 2.852 RON | 17.306 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 9.726 RON |
| 1 |
| 2023 | 63.690 RON | 1.770 RON | 6.181 RON | 4.654 RON | 9.490 RON | 8.098 RON | 1 |
| 2022 | 56.650 RON | 41.888 RON | 6.225 RON | 6.455 RON | 41.763 RON | 42.128 RON | 1 |
| 2021 | 45.900 RON | 35.713 RON | 182 RON | — | 112.708 RON | 112.661 RON | — |
| 2020 | 50.250 RON | 40.555 RON | 375 RON | — | 77.097 RON | 76.948 RON | — |
| 2019 | 28.350 RON | 14.913 RON | 436 RON | — | 35.593 RON | 36.393 RON | — |
| 2018 | 18.560 RON | 11.669 RON | 188 RON | — | 21.614 RON | 21.480 RON | — |
| 2017 | 13.920 RON | 7.296 RON | 304 RON | 1.542 RON | 8.411 RON | 9.811 RON | — |
| 2016 | 9.600 RON | 2.275 RON | 1.019 RON | 3.201 RON | 333 RON | 2.515 RON | — |
| 2015 | 8.800 RON | 3.170 RON | 135 RON | 4.860 RON | 141 RON | 4.866 RON | — |
| 2014 | 9.600 RON | 1.370 RON | 1.552 RON | 2.820 RON | 333 RON | 1.695 RON | — |
| 2013 | 4.000 RON | 125 RON | 177 RON | 412 RON | 90 RON | 325 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 104.950 RON | 79.200 RON | 63.690 RON | 56.650 RON | 45.900 RON | 50.250 RON | 28.350 RON | 18.560 RON | 13.920 RON | 9.600 RON | 8.800 RON | 9.600 RON | 4.000 RON |
| Venituri totale | 104.974 RON | 79.206 RON | 63.692 RON | 66.655 RON | 45.900 RON | 50.250 RON | 28.350 RON | 18.560 RON | 13.920 RON | 9.600 RON | 8.800 RON | 9.600 RON | 4.000 RON |
| Cheltuieli totale | 84.989 RON | 68.942 RON | 61.361 RON | 23.398 RON | 8.973 RON | 8.304 RON | 12.586 RON | 6.334 RON | 6.206 RON | 7.037 RON | 5.366 RON | 7.942 RON | 3.755 RON |
| Profit brut | 19.985 RON | 10.264 RON | 2.331 RON | 43.257 RON | 36.927 RON | 41.946 RON | 15.764 RON | 12.226 RON | 7.714 RON | 2.563 RON | 3.434 RON | 1.658 RON | 245 RON |
| Profit net | 18.956 RON | 9.486 RON | 1.770 RON | 41.888 RON | 35.713 RON | 40.555 RON | 14.913 RON | 11.669 RON | 7.296 RON | 2.275 RON | 3.170 RON | 1.370 RON | 125 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.051 RON | 2.852 RON | 4.654 RON | 6.455 RON | — | — | — | — | 1.542 RON | 3.201 RON | 4.860 RON | 2.820 RON | 412 RON |
| Active circulante | 22.729 RON | 17.306 RON | 9.490 RON | 41.763 RON | 112.708 RON | 77.097 RON | 35.593 RON | 21.614 RON | 8.411 RON | 333 RON | 141 RON | 333 RON | 90 RON |
| Creante | 14.682 RON | 11.646 RON | 403 RON | 35.800 RON | 3.151 RON | 2.100 RON | 1.050 RON | — | — | — | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 8.047 RON | 5.660 RON | 9.087 RON | 5.963 RON | 109.557 RON | 74.997 RON | 34.543 RON | 21.614 RON | 8.411 RON | 333 RON | 141 RON | 333 RON | 90 RON |
| Cheltuieli in avans | 454 RON | 302 RON | 135 RON | 135 RON | 135 RON | 226 RON | 1.236 RON | 54 RON | 162 RON | — | — | 94 RON | — |
| Datorii totale | 5.038 RON | 10.734 RON | 6.181 RON | 6.225 RON | 182 RON | 375 RON | 436 RON | 188 RON | 304 RON | 1.019 RON | 135 RON | 1.552 RON | 177 RON |
| Capitaluri proprii | 19.196 RON | 9.726 RON | 8.098 RON | 42.128 RON | 112.661 RON | 76.948 RON | 36.393 RON | 21.480 RON | 9.811 RON | 2.515 RON | 4.866 RON | 1.695 RON | 325 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.