AVA TRADE DISTRIBUTION CO SRL
- AVA STUDIO STYLE - S.R.L.documentat pana in 2015
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.347.455 RON | 704.729 RON | 287.206 RON | 0 RON | 992.175 RON | 704.969 RON | 10 |
| 2024 | 1.231.070 RON | 667.601 RON | 58.963 RON | — | 1.978.044 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 1.919.081 RON |
| 11 |
| 2023 | 1.107.785 RON | 540.348 RON | 63.568 RON | — | 1.440.047 RON | 1.376.479 RON | 13 |
| 2022 | 1.008.148 RON | 552.792 RON | 46.225 RON | 16.217 RON | 866.139 RON | 836.131 RON | 12 |
| 2021 | 926.006 RON | 507.115 RON | 60.420 RON | 38.597 RON | 1.355.163 RON | 1.333.340 RON | 12 |
| 2020 | 842.555 RON | 477.452 RON | 42.381 RON | 69.950 RON | 1.135.392 RON | 1.162.961 RON | 11 |
| 2019 | 596.586 RON | 392.269 RON | 23.285 RON | 93.086 RON | 878.376 RON | 948.177 RON | 7 |
| 2018 | 491.055 RON | 308.838 RON | 44.559 RON | — | 810.468 RON | 765.909 RON | 8 |
| 2017 | 386.182 RON | 250.395 RON | 34.533 RON | — | 491.604 RON | 457.071 RON | 6 |
| 2016 | 300.889 RON | 202.464 RON | 25.742 RON | — | 229.625 RON | 206.676 RON | 5 |
| 2015 | 100.299 RON | 29.818 RON | 27.212 RON | — | 31.423 RON | 4.211 RON | 3 |
| 2014 | 22.840 RON | -5.992 RON | 59.905 RON | 21.520 RON | 13.526 RON | -24.789 RON | 3 |
| 2013 | 18.110 RON | -18.997 RON | 55.924 RON | 24.790 RON | 12.337 RON | -18.797 RON | 3 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.347.455 RON | 1.231.070 RON | 1.107.785 RON | 1.008.148 RON | 926.006 RON | 842.555 RON | 596.586 RON | 491.055 RON | 386.182 RON | 300.889 RON | 100.299 RON | 22.840 RON | 18.110 RON |
| Venituri totale | 1.347.456 RON | 1.231.072 RON | 1.107.787 RON | 1.008.720 RON | 926.006 RON | 842.556 RON | 598.761 RON | 491.055 RON | 386.182 RON | 300.889 RON | 122.367 RON | 22.976 RON | 23.560 RON |
| Cheltuieli totale | 578.280 RON | 532.160 RON | 558.023 RON | 445.841 RON | 409.631 RON | 357.100 RON | 200.505 RON | 177.307 RON | 131.925 RON | 95.415 RON | 88.879 RON | 28.285 RON | 41.851 RON |
| Profit brut | 769.176 RON | 698.912 RON | 549.764 RON | 562.879 RON | 516.375 RON | 485.456 RON | 398.256 RON | 313.748 RON | 254.257 RON | 205.474 RON | 33.488 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.309 RON | 18.291 RON |
| Profit net | 704.729 RON | 667.601 RON | 540.348 RON | 552.792 RON | 507.115 RON | 477.452 RON | 392.269 RON | 308.838 RON | 250.395 RON | 202.464 RON | 29.818 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.992 RON | 18.997 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | 16.217 RON | 38.597 RON | 69.950 RON | 93.086 RON | — | — | — | — | 21.520 RON | 24.790 RON |
| Active circulante | 992.175 RON | 1.978.044 RON | 1.440.047 RON | 866.139 RON | 1.355.163 RON | 1.135.392 RON | 878.376 RON | 810.468 RON | 491.604 RON | 229.625 RON | 31.423 RON | 13.526 RON | 12.337 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 13.512 RON | 8.407 RON |
| Creante | 989.104 RON | 1.954.070 RON | 1.437.368 RON | 129.459 RON | 111.636 RON | 67.446 RON | 85.443 RON | 36.592 RON | 36.784 RON | 31.567 RON | 31.000 RON | — | 1.674 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.071 RON | 23.974 RON | 2.679 RON | 736.680 RON | 1.243.527 RON | 1.067.946 RON | 792.933 RON | 773.876 RON | 454.820 RON | 198.058 RON | 423 RON | 14 RON | 2.256 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | 2.793 RON | — | 70 RON | — |
| Datorii totale | 287.206 RON | 58.963 RON | 63.568 RON | 46.225 RON | 60.420 RON | 42.381 RON | 23.285 RON | 44.559 RON | 34.533 RON | 25.742 RON | 27.212 RON | 59.905 RON | 55.924 RON |
| Capitaluri proprii | 704.969 RON | 1.919.081 RON | 1.376.479 RON | 836.131 RON | 1.333.340 RON | 1.162.961 RON | 948.177 RON | 765.909 RON | 457.071 RON | 206.676 RON | 4.211 RON | -24.789 RON | -18.797 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 11 | 13 | 12 | 12 | 11 | 7 | 8 | 6 | 5 | 3 | 3 | 3 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Fără denumire: codul înseamnă altceva în Rev.2 față de Rev.3, iar revizia nu e înregistrată.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.