ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 1,63% |
| firmă | 13,09% |
| firmă | 12,42% |
| firmă | 12,28% |
| firmă | 12,28% |
| persoană | 9,84% |
| firmă | 8,19% |
| persoană | 6,55% |
| firmă | 5,73% |
| firmă | 4,9% |
| firmă | 3,28% |
| firmă | 3,28% |
| firmă | 1,64% |
| firmă | 1,64% |
| persoană | 1,63% |
| firmă | 0,81% |
| firmă | 0,81% |
| firmă | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| 17 deținători în act · plus 6 deținători pe care actul nu îi numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | 342.576 RON | 13.739.696 RON | 24.695.640 RON | 17.596 RON | 10.973.540 RON | 1 |
| 2024 | — | 187.876 RON | 11.786.499 RON | 22.402.937 RON | 14.526 RON | 10.630.964 RON | 1 |
| 2023 | — | 229.790 RON | 11.967.275 RON | 22.397.455 RON | 12.908 RON | 10.443.088 RON | 1 |
| 2022 | — | 215.493 RON | 11.817.772 RON | 22.015.572 RON | 15.498 RON | 10.213.298 RON | 0 |
| 2021 | — | 305.464 RON | 11.753.144 RON | 21.735.987 RON | 14.962 RON | 9.997.805 RON | — |
| 2020 | — | 286.071 RON | 10.524.578 RON | 20.199.314 RON | 17.605 RON | 9.692.341 RON | — |
| 2019 | — | 286.142 RON | 7.980.494 RON | 17.376.916 RON | 9.847 RON | 9.406.269 RON | — |
| 2018 | — | 170.971 RON | 7.754.735 RON | 16.865.787 RON | 9.075 RON | 9.120.127 RON | — |
| 2017 | — | 332.495 RON | 7.697.340 RON | 16.636.169 RON | 10.327 RON | 8.949.156 RON | — |
| 2016 | — | 233.188 RON | 7.605.150 RON | 16.099.886 RON | 121.925 RON | 8.616.661 RON | 0 |
| 2015 | — | 282.794 RON | 6.190.489 RON | 14.196.334 RON | 115.208 RON | 8.121.053 RON | — |
| 2014 | 0 RON | 63.938 RON | 2.651.387 RON | 9.340.781 RON | 1.148.865 RON | 7.838.259 RON | — |
| 2013 | 0 RON | 2.671 RON | 7.957.660 RON | 1.541.061 RON | 6.478.370 RON | 61.771 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Venituri totale | 843.182 RON | 403.248 RON | 923.244 RON | 1.078.246 RON | 663.009 RON | 651.786 RON | 706.251 RON | 511.597 RON | 859.858 RON | 850.434 RON | 970.562 RON | 407.412 RON | 19.803 RON |
| Cheltuieli totale | 490.450 RON | 212.180 RON | 689.960 RON | 854.891 RON | 345.569 RON | 354.393 RON | 409.209 RON | 333.453 RON | 516.871 RON | 609.572 RON | 678.799 RON | 339.526 RON | 16.538 RON |
| Profit brut | 352.732 RON | 191.068 RON | 233.284 RON | 223.355 RON | 317.440 RON | 297.393 RON | 297.042 RON | 178.144 RON | 342.987 RON | 240.862 RON | 291.763 RON | 67.886 RON | 3.265 RON |
| Profit net | 342.576 RON | 187.876 RON | 229.790 RON | 215.493 RON | 305.464 RON | 286.071 RON | 286.142 RON | 170.971 RON | 332.495 RON | 233.188 RON | 282.794 RON | 63.938 RON | 2.671 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 24.695.640 RON | 22.402.937 RON | 22.397.455 RON | 22.015.572 RON | 21.735.987 RON | 20.199.314 RON | 17.376.916 RON | 16.865.787 RON | 16.636.169 RON | 16.099.886 RON | 14.196.334 RON | 9.340.781 RON | 1.541.061 RON |
| Active circulante | 17.596 RON | 14.526 RON | 12.908 RON | 15.498 RON | 14.962 RON | 17.605 RON | 9.847 RON | 9.075 RON | 10.327 RON | 121.925 RON | 115.208 RON | 1.148.865 RON | 6.478.370 RON |
| Creante | 15.149 RON | 13.969 RON | 12.829 RON | 11.309 RON | 12.321 RON | 9.029 RON | 7.889 RON | 7.129 RON | 6.665 RON | 116.154 RON | 112.357 RON | 151.783 RON | 6.453.818 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.447 RON | 557 RON | 79 RON | 4.189 RON | 2.641 RON | 8.576 RON | 1.958 RON | 1.946 RON | 3.662 RON | 5.771 RON | 2.851 RON | 997.082 RON | 24.552 RON |
| Datorii totale | 13.739.696 RON | 11.786.499 RON | 11.967.275 RON | 11.817.772 RON | 11.753.144 RON | 10.524.578 RON | 7.980.494 RON | 7.754.735 RON | 7.697.340 RON | 7.605.150 RON | 6.190.489 RON | 2.651.387 RON | 7.957.660 RON |
| Capitaluri proprii | 10.973.540 RON | 10.630.964 RON | 10.443.088 RON | 10.213.298 RON | 9.997.805 RON | 9.692.341 RON | 9.406.269 RON | 9.120.127 RON | 8.949.156 RON | 8.616.661 RON | 8.121.053 RON | 7.838.259 RON | 61.771 RON |
| Capital subscris varsat | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | 8.034.070 RON | — | 7.771.650 RON | 59.100 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.