ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoană | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 344.514 RON | 10.520 RON | 8.964 RON | 59.696 RON | 18.822 RON | 69.554 RON | 1 |
| 2024 | 284.865 RON | -16.700 RON | 42.289 RON | 100.380 RON | 76.843 RON | 134.934 RON | 1 |
| 2023 | 297.271 RON | 28.001 RON | 52.099 RON | 159.062 RON | 87.059 RON | 194.022 RON | 1 |
| 2022 | 292.512 RON | 71.963 RON | 48.100 RON | 182.880 RON | 64.400 RON | 199.180 RON | 1 |
| 2021 | 252.514 RON | -22.206 RON | 35.487 RON | 61.875 RON | 104.809 RON | 131.197 RON | — |
| 2020 | 228.659 RON | -26.370 RON | 107.412 RON | 111.459 RON | 182.221 RON | 186.268 RON | — |
| 2019 | 217.434 RON | 1.061 RON | 11.702 RON | 59.584 RON | 201.056 RON | 248.938 RON | — |
| 2018 | 237.272 RON | 57.036 RON | 8.287 RON | 92.084 RON | 184.606 RON | 268.403 RON | — |
| 2017 | 206.975 RON | 91.122 RON | 57.846 RON | 130.091 RON | 139.122 RON | 211.367 RON | — |
| 2016 | 211.621 RON | 120.005 RON | 13.664 RON | 7.591 RON | 126.318 RON | 120.245 RON | — |
| 2015 | 181.405 RON | 128.645 RON | 4.240 RON | 223 RON | 284.312 RON | 280.295 RON | — |
| 2014 | 150.016 RON | 111.006 RON | 7.225 RON | 364 RON | 158.511 RON | 151.650 RON | 0 |
| 2013 | 65.485 RON | 40.444 RON | 4.514 RON | 505 RON | 44.653 RON | 40.644 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 344.514 RON | 284.865 RON | 297.271 RON | 292.512 RON | 252.514 RON | 228.659 RON | 217.434 RON | 237.272 RON | 206.975 RON | 211.621 RON | 181.405 RON | 150.016 RON | 65.485 RON |
| Venituri totale | 344.515 RON | 285.376 RON | 297.272 RON | 292.513 RON | 253.715 RON | 228.660 RON | 217.435 RON | 239.261 RON | 208.751 RON | 213.459 RON | 181.407 RON | 150.018 RON | 65.486 RON |
| Cheltuieli totale | 328.919 RON | 299.280 RON | 266.656 RON | 213.356 RON | 268.461 RON | 248.685 RON | 209.851 RON | 175.046 RON | 111.367 RON | 87.050 RON | 47.319 RON | 34.511 RON | 23.077 RON |
| Profit brut | 15.596 RON | 0 RON | 30.616 RON | 79.157 RON | 0 RON | 0 RON | 7.584 RON | 64.215 RON | 97.384 RON | 126.409 RON | 134.088 RON | 115.507 RON | 42.409 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 13.904 RON | 0 RON | 0 RON | 14.746 RON | 20.025 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 10.520 RON | 0 RON | 28.001 RON | 71.963 RON | 0 RON | 0 RON | 1.061 RON | 57.036 RON | 91.122 RON | 120.005 RON | 128.645 RON | 111.006 RON | 40.444 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 16.700 RON | 0 RON | 0 RON | 22.206 RON | 26.370 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 59.696 RON | 100.380 RON | 159.062 RON | 182.880 RON | 61.875 RON | 111.459 RON | 59.584 RON | 92.084 RON | 130.091 RON | 7.591 RON | 223 RON | 364 RON | 505 RON |
| Active circulante | 18.822 RON | 76.843 RON | 87.059 RON | 64.400 RON | 104.809 RON | 182.221 RON | 201.056 RON | 184.606 RON | 139.122 RON | 126.318 RON | 284.312 RON | 158.511 RON | 44.653 RON |
| Stocuri | 0 RON | 51.940 RON | 51.942 RON | 965 RON | 40 RON | 22.090 RON | 14.021 RON | — | 23.581 RON | 2.331 RON | 1.027 RON | 1.027 RON | — |
| Creante | 11.728 RON | 20.664 RON | 21.961 RON | 49.166 RON | 88.478 RON | 148.790 RON | 180.930 RON | 50.625 RON | 17.758 RON | 26.099 RON | 137.702 RON | 5.876 RON | 3.960 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.094 RON | 4.239 RON | 13.156 RON | 14.269 RON | 16.291 RON | 11.341 RON | 6.105 RON | 133.981 RON | 97.783 RON | 97.888 RON | 145.583 RON | 151.608 RON | 40.693 RON |
| Datorii totale | 8.964 RON | 42.289 RON | 52.099 RON | 48.100 RON | 35.487 RON | 107.412 RON | 11.702 RON | 8.287 RON | 57.846 RON | 13.664 RON | 4.240 RON | 7.225 RON | 4.514 RON |
| Capitaluri proprii | 69.554 RON | 134.934 RON | 194.022 RON | 199.180 RON | 131.197 RON | 186.268 RON | 248.938 RON | 268.403 RON | 211.367 RON | 120.245 RON | 280.295 RON | 151.650 RON | 40.644 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
22 de contracte atribuite, in valoare de 14.200 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
22 de contracte
14.200 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:20).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.