VLADEN AVANTAJ SRL
- J11/365/2013CARASSEVERINdin 12.07.2013
- J18/308/2014GORJdin 24.06.2014in vigoare
ONRC
ONRC
ANAF · anul 2023
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Spațiile comerciale nr. 15 și 16
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 95% |
| persoanănu mai e administrator | 5% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023 | — | — | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2022 | — | — | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2021 | — | — | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2020 | — | — | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2019 | — | 0 RON | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2018 | — | 0 RON | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2017 | — | -50 RON | 80.556 RON | — | — | -80.556 RON | 0 |
| 2016 | — | — | 80.507 RON | — | 1 RON | -80.506 RON | 0 |
| 2015 | 64.216 RON | -26.057 RON | 80.507 RON | — | 1 RON | -80.506 RON | 1 |
| 2014 | 90.200 RON | -51.860 RON | 65.379 RON | 81 RON | 10.850 RON | -54.448 RON | 2 |
| 2013 | 36.494 RON | -2.788 RON | 13.666 RON | 327 RON | 10.751 RON | -2.588 RON | 1 |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | — | — | — | — | — | — | 64.216 RON | 90.200 RON | 36.494 RON |
| Venituri totale | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 64.216 RON | 90.200 RON | 36.494 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | — | — | — | — | 50 RON | — | 88.347 RON | 142.060 RON | 39.282 RON |
| Pierdere bruta | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 50 RON | — | — | 51.860 RON | 2.788 RON |
| Pierdere neta | — | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 50 RON | — | 26.057 RON | 51.860 RON | 2.788 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 81 RON | 327 RON |
| Active circulante | — | — | — | — | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 10.850 RON | 10.751 RON |
| Stocuri | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.935 RON | 234 RON |
| Casa si conturi la banci | — | — | — | — | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 6.915 RON | 10.517 RON |
| Datorii totale | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.556 RON | 80.507 RON | 80.507 RON | 65.379 RON | 13.666 RON |
| Capitaluri proprii | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.556 RON | -80.506 RON | -80.506 RON | -54.448 RON | -2.588 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.