ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 232.050 RON | 166.569 RON | 33.060 RON | 0 RON | 586.859 RON | 553.799 RON | 1 |
| 2024 | 83.463 RON | 11.957 RON | 37.784 RON | — | 425.014 RON | 387.230 RON | 1 |
| 2023 | 48.940 RON | -7.346 RON | 58.254 RON | 2.444 RON | 431.083 RON | 375.273 RON | 1 |
| 2022 | 33.885 RON | 12.067 RON | 22.499 RON | 5.111 RON | 400.007 RON | 382.619 RON | 1 |
| 2021 | 5.007 RON | 79 RON | 18.347 RON | 8.745 RON | 380.154 RON | 370.552 RON | 1 |
| 2020 | 24.275 RON | 19.405 RON | 12.655 RON | 8.967 RON | 382.910 RON | 370.473 RON | — |
| 2019 | 26.030 RON | 23.139 RON | 18.310 RON | 967 RON | 368.411 RON | 351.068 RON | 1 |
| 2018 | 118.371 RON | 99.966 RON | 20.372 RON | 967 RON | 347.334 RON | 327.929 RON | 1 |
| 2017 | 170.332 RON | 155.178 RON | 12.867 RON | 967 RON | 239.863 RON | 227.963 RON | 1 |
| 2016 | 99.846 RON | 66.190 RON | 11.291 RON | 967 RON | 83.109 RON | 72.785 RON | 1 |
| 2015 | 64.448 RON | 16.898 RON | 18.128 RON | 967 RON | 23.756 RON | 6.595 RON | 1 |
| 2014 | 59.970 RON | -61.682 RON | 58.098 RON | 967 RON | 46.828 RON | -10.303 RON | 1 |
| 2013 | 71.600 RON | 51.179 RON | 3.429 RON | 967 RON | 53.841 RON | 51.379 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 232.050 RON | 83.463 RON | 48.940 RON | 33.885 RON | 5.007 RON | 24.275 RON | 26.030 RON | 118.371 RON | 170.332 RON | 99.846 RON | 64.448 RON | 59.970 RON | 71.600 RON |
| Venituri totale | 232.050 RON | 83.464 RON | 48.940 RON | 58.528 RON | 13.756 RON | 25.205 RON | 26.742 RON | 118.371 RON | 170.332 RON | 99.847 RON | 64.448 RON | 59.971 RON | 71.600 RON |
| Cheltuieli totale | 36.363 RON | 67.642 RON | 55.831 RON | 46.114 RON | 13.632 RON | 5.070 RON | 2.801 RON | 14.854 RON | 10.044 RON | 31.235 RON | 45.616 RON | 119.853 RON | 18.273 RON |
| Profit brut | 195.687 RON | 15.822 RON | 0 RON | 12.414 RON | 124 RON | 20.135 RON | 23.941 RON | 103.517 RON | 160.288 RON | 68.612 RON | 18.832 RON | 0 RON | 53.327 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 6.891 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 59.882 RON | 0 RON |
| Profit net | 166.569 RON | 11.957 RON | 0 RON | 12.067 RON | 79 RON | 19.405 RON | 23.139 RON | 99.966 RON | 155.178 RON | 66.190 RON | 16.898 RON | 0 RON | 51.179 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 7.346 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 61.682 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | 2.444 RON | 5.111 RON | 8.745 RON | 8.967 RON | 967 RON | 967 RON | 967 RON | 967 RON | 967 RON | 967 RON | 967 RON |
| Active circulante | 586.859 RON | 425.014 RON | 431.083 RON | 400.007 RON | 380.154 RON | 382.910 RON | 368.411 RON | 347.334 RON | 239.863 RON | 83.109 RON | 23.756 RON | 46.828 RON | 53.841 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 822 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 555.165 RON | 424.252 RON | 414.457 RON | 397.057 RON | 378.608 RON | 381.323 RON | 367.072 RON | 346.568 RON | 239.819 RON | 78.455 RON | 23.681 RON | 46.662 RON | 49.000 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.694 RON | 762 RON | 16.626 RON | 2.950 RON | 724 RON | 1.587 RON | 1.339 RON | 766 RON | 44 RON | 4.654 RON | 75 RON | 166 RON | 4.841 RON |
| Datorii totale | 33.060 RON | 37.784 RON | 58.254 RON | 22.499 RON | 18.347 RON | 12.655 RON | 18.310 RON | 20.372 RON | 12.867 RON | 11.291 RON | 18.128 RON | 58.098 RON | 3.429 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | 8.749 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 553.799 RON | 387.230 RON | 375.273 RON | 382.619 RON | 370.552 RON | 370.473 RON | 351.068 RON | 327.929 RON | 227.963 RON | 72.785 RON | 6.595 RON | -10.303 RON | 51.379 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
6 contracte atribuite, in valoare de 272.600 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 232.605 lei.
Achizitii directe
5 contracte
232.600 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
40.000 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.565 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 07:30).