ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În baza art. 406 Cod procedură civilă, ia act de renunţarea la judecarea cererii formulate de petenta ... , pentru creditoarea ... în contradictoriu cu terţul poprit ... şi debitorul .... Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 11.07.2025.
Amână pronunţarea pentru data de 11.07.2025, pronunţarea hotărârii urmând să aibă loc prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin. (1) şi (2) C. proc. civ., astăzi, 27.06.2025.
Amână pronunţarea pentru data de 27.06.2025, pronunţarea hotărârii urmând să aibă loc prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 396 alin. (1) şi (2) C. proc. civ., astăzi, 13.06.2025.
Amână pronunţarea la 13.06.2025 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, potrivit art. 396 alin. 2 C.proc.civ. . Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 29.05.2025.
Pentru a se comunica cererea de renunţare
Pentru a se depune relaţiile solicitate
Respinge ca rămasă fără obiect cererea de validare a popririi formulată de creditoarea ***, în contradictoriu cu terţul poprit *** şi debitorul ***. Dispune desfiinţarea popririi înfiinţate prin adresa din data de 29.07.2024 emisă în dosarul de executare nr. 547/2023 de ***. Respinge ca neîntemeiată cererea de obligare a terţului poprit la plata către creditoare a cheltuielilor de judecată. Respinge ca rămas fără obiect capătul de cerere privind amendarea terţului poprit. Cu drept de recurs în termen de 15 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 15.10.2024.
Ia act de renunţarea la cererea având ca obiect –validare poprire- formulată de creditoarea ....în contradictoriu cu terţul poprit ... şi debitorul ... Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Judecătoria Medgidia. Soluţionată în şedinţă publică şi pronunţată astăzi, 08.09.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.09.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.08.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.08.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 24.07.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 24.07.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 06.07.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.07.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.06.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.06.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 08.06.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 08.06.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 18.05.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.05.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.05.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 05.05.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.04.2023.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.04.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.04.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.223.187 RON | 691.818 RON | 382.251 RON | 3.441.209 RON | 1.774.941 RON | 4.833.919 RON | 11 |
| 2024 | 2.148.433 RON | 845.894 RON | 491.193 RON | 3.187.776 RON | 1.445.518 RON | 4.142.101 RON | 15 |
| 2023 | 2.123.264 RON | 1.025.220 RON | 247.947 RON | 1.496.259 RON | 2.105.505 RON | 3.353.817 RON | 18 |
| 2022 | 2.218.122 RON | 1.152.681 RON | 195.378 RON | 349.572 RON | 2.543.740 RON | 2.698.163 RON | 28 |
| 2020 | 2.503.328 RON | 770.474 RON | 358.230 RON | 196.563 RON | 1.739.650 RON | 1.585.947 RON | 37 |
| 2019 | 2.574.768 RON | 641.571 RON | 534.977 RON | 412.732 RON | 927.422 RON | 820.473 RON | 23 |
| 2018 | 2.671.294 RON | 541.006 RON | 656.033 RON | 295.444 RON | 1.061.470 RON | 710.699 RON | 58 |
| 2017 | 2.800.201 RON | -67.696 RON | 640.411 RON | 352.441 RON | 451.421 RON | 169.692 RON | 85 |
| 2016 | 3.048.035 RON | 146.664 RON | 425.970 RON | 236.443 RON | 621.068 RON | 434.236 RON | 107 |
| 2015 | 2.278.171 RON | 25.221 RON | 293.241 RON | 294.681 RON | 586.484 RON | 587.924 RON | 122 |
| 2014 | 2.551.671 RON | 601.202 RON | 404.513 RON | 379.393 RON | 587.823 RON | 562.703 RON | 109 |
| 2013 | 86.388 RON | -39.499 RON | 616.119 RON | 375.139 RON | 202.481 RON | -38.499 RON | 16 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.223.187 RON | 2.148.433 RON | 2.123.264 RON | 2.218.122 RON | 2.503.328 RON | 2.574.768 RON | 2.671.294 RON | 2.800.201 RON | 3.048.035 RON | 2.278.171 RON | 2.551.671 RON | 86.388 RON |
| Venituri totale | 2.229.028 RON | 2.158.193 RON | 2.126.663 RON | 2.498.686 RON | 2.517.397 RON | 3.379.456 RON | 2.678.826 RON | 2.836.078 RON | 3.158.892 RON | 2.285.364 RON | 2.558.825 RON | 86.678 RON |
| Cheltuieli totale | 1.376.183 RON | 1.247.553 RON | 1.081.217 RON | 1.324.265 RON | 1.723.010 RON | 2.704.092 RON | 2.111.047 RON | 2.903.774 RON | 2.973.731 RON | 2.248.213 RON | 1.845.452 RON | 123.577 RON |
| Profit brut | 852.845 RON | 910.640 RON | 1.045.446 RON | 1.174.421 RON | 794.387 RON | 675.364 RON | 567.779 RON | 0 RON | 185.161 RON | 37.151 RON | 713.373 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.696 RON | 0 RON | — | 0 RON | 36.899 RON |
| Profit net | 691.818 RON | 845.894 RON | 1.025.220 RON | 1.152.681 RON | 770.474 RON | 641.571 RON | 541.006 RON | 0 RON | 146.664 RON | 25.221 RON | 601.202 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 67.696 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 39.499 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.441.209 RON | 3.187.776 RON | 1.496.259 RON | 349.572 RON | 196.563 RON | 412.732 RON | 295.444 RON | 352.441 RON | 236.443 RON | 294.681 RON | 379.393 RON | 375.139 RON |
| Active circulante | 1.774.941 RON | 1.445.518 RON | 2.105.505 RON | 2.543.740 RON | 1.739.650 RON | 927.422 RON | 1.061.470 RON | 451.421 RON | 621.068 RON | 586.484 RON | 587.823 RON | 202.481 RON |
| Stocuri | 1.311 RON | 0 RON | — | 27.349 RON | — | — | 21.408 RON | 33.543 RON | 27.692 RON | 6.243 RON | — | — |
| Creante | 1.630.174 RON | 1.388.768 RON | 2.021.421 RON | 2.508.774 RON | 876.161 RON | 664.362 RON | 348.100 RON | 351.864 RON | 551.419 RON | 428.274 RON | 428.530 RON | 166.976 RON |
| Casa si conturi la banci | 143.456 RON | 56.750 RON | 84.084 RON | 7.617 RON | 863.489 RON | 263.060 RON | 691.962 RON | 66.014 RON | 41.957 RON | 151.967 RON | 159.293 RON | 35.505 RON |
| Cheltuieli in avans | 20 RON | 0 RON | — | 229 RON | 7.964 RON | 15.296 RON | 9.818 RON | 6.241 RON | 2.695 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 382.251 RON | 491.193 RON | 247.947 RON | 195.378 RON | 358.230 RON | 534.977 RON | 656.033 RON | 640.411 RON | 425.970 RON | 293.241 RON | 404.513 RON | 616.119 RON |
| Capitaluri proprii | 4.833.919 RON | 4.142.101 RON | 3.353.817 RON | 2.698.163 RON | 1.585.947 RON | 820.473 RON | 710.699 RON | 169.692 RON | 434.236 RON | 587.924 RON | 562.703 RON | -38.499 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 15 | 18 | 28 | 37 | 23 | 58 | 85 | 107 | 122 | 109 | 16 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
12 contracte atribuite, in valoare de 1.083.133 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.083.145 lei.
Achizitii directe
12 contracte
1.083.133 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:56).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | terț și subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.