ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -33.974 RON | 1.387.010 RON | 0 RON | 13.804 RON | -1.373.206 RON | 0 |
| 2024 | — | -1.208 RON | 1.353.816 RON | — | 14.583 RON | -1.339.233 RON | — |
| 2023 | — | -6.230 RON | 1.353.998 RON | — | 15.973 RON | -1.338.025 RON | — |
| 2022 | — | -8.304 RON | 1.346.691 RON | — | 14.895 RON | -1.331.796 RON | — |
| 2020 | 30.311.761 RON | 11.938 RON | 1.654.235 RON | — | 351.126 RON | -1.303.109 RON | 2 |
| 2019 | 54.450.250 RON | 88.338 RON | 14.133.553 RON | — | 13.050.984 RON | -1.082.569 RON | 2 |
| 2018 | 47.575.650 RON | -298.063 RON | 11.191.454 RON | — | 10.020.547 RON | -1.170.907 RON | 2 |
| 2017 | 36.112.376 RON | -383.697 RON | 11.653.483 RON | — | 10.780.639 RON | -872.844 RON | 2 |
| 2016 | 21.661.680 RON | -249.944 RON | 6.065.912 RON | — | 5.576.765 RON | -489.147 RON | 2 |
| 2015 | 13.387.869 RON | -274.189 RON | 4.976.744 RON | — | 4.737.541 RON | -239.203 RON | 1 |
| 2014 | 17.504.205 RON | 21.238 RON | 3.245.482 RON | — | 3.290.101 RON | 44.619 RON | 1 |
| 2013 | 2.131.397 RON | 19.381 RON | 2.330.877 RON | — | 2.354.258 RON | 23.381 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | 30.311.761 RON | 54.450.250 RON | 47.575.650 RON | 36.112.376 RON | 21.661.680 RON | 13.387.869 RON | 17.504.205 RON | 2.131.397 RON |
| Venituri totale | 1.522 RON | 3.790 RON | 16.821 RON | 32.149 RON | 30.494.992 RON | 54.700.117 RON | 47.733.380 RON | 36.520.707 RON | 22.070.992 RON | 13.564.307 RON | 17.604.743 RON | 2.146.908 RON |
| Cheltuieli totale | 35.496 RON | 4.998 RON | 23.051 RON | 40.453 RON | 30.472.863 RON | 54.575.171 RON | 48.031.443 RON | 36.904.404 RON | 22.320.936 RON | 13.838.496 RON | 17.570.028 RON | 2.124.053 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.129 RON | 124.946 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 34.715 RON | 22.855 RON |
| Pierdere bruta | 33.974 RON | 1.208 RON | 6.230 RON | 8.304 RON | 0 RON | 0 RON | 298.063 RON | 383.697 RON | 249.944 RON | 274.189 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.938 RON | 88.338 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 21.238 RON | 19.381 RON |
| Pierdere neta | 33.974 RON | 1.208 RON | 6.230 RON | 8.304 RON | 0 RON | 0 RON | 298.063 RON | 383.697 RON | 249.944 RON | 274.189 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 13.804 RON | 14.583 RON | 15.973 RON | 14.895 RON | 351.126 RON | 13.050.984 RON | 10.020.547 RON | 10.780.639 RON | 5.576.765 RON | 4.737.541 RON | 3.290.101 RON | 2.354.258 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | 637.308 RON | 4.665.973 RON | 2.298.243 RON | 2.022.396 RON | — | — |
| Creante | 6.096 RON | 5.998 RON | 5.910 RON | 5.830 RON | 248.288 RON | 13.032.915 RON | 9.062.656 RON | 5.898.726 RON | 2.621.425 RON | 2.646.729 RON | 2.671.134 RON | 1.820.881 RON |
| Casa si conturi la banci | 7.708 RON | 8.585 RON | 10.063 RON | 9.065 RON | 102.838 RON | 18.069 RON | 320.583 RON | 215.940 RON | 657.097 RON | 68.416 RON | 618.967 RON | 533.377 RON |
| Datorii totale | 1.387.010 RON | 1.353.816 RON | 1.353.998 RON | 1.346.691 RON | 1.654.235 RON | 14.133.553 RON | 11.191.454 RON | 11.653.483 RON | 6.065.912 RON | 4.976.744 RON | 3.245.482 RON | 2.330.877 RON |
| Capitaluri proprii | -1.373.206 RON | -1.339.233 RON | -1.338.025 RON | -1.331.796 RON | -1.303.109 RON | -1.082.569 RON | -1.170.907 RON | -872.844 RON | -489.147 RON | -239.203 RON | 44.619 RON | 23.381 RON |
| Capital subscris varsat | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON | 4.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |