ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
et. 7
Vila nr. 9, parter, ap. 2, camera nr. 9, sectorul 1
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 80% |
| persoană | 20% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.409.626 RON | -280.446 RON | 263.926 RON | 160.608 RON | 811.478 RON | 735.466 RON | 7 |
| 2024 | 1.843.523 RON | 17.852 RON | 232.419 RON | 165.980 RON | 1.055.084 RON | 1.015.912 RON | 7 |
| 2023 | 1.951.485 RON | 189.607 RON | 246.185 RON | 205.642 RON | 1.046.872 RON | 1.008.942 RON | 7 |
| 2022 | 1.770.840 RON | 53.816 RON | 101.278 RON | 149.684 RON | 1.514.631 RON | 1.563.037 RON | 6 |
| 2021 | 1.657.643 RON | 766.904 RON | -172.812 RON | 42.880 RON | 1.470.158 RON | 1.685.850 RON | 4 |
| 2020 | 713.633 RON | 258.513 RON | -141.285 RON | 8.456 RON | 1.037.363 RON | 1.187.104 RON | 3 |
| 2019 | 648.535 RON | 332.632 RON | -39.447 RON | 28.871 RON | 923.431 RON | 991.749 RON | 2 |
| 2017 | 397.161 RON | 245.784 RON | 75.489 RON | 20.832 RON | 382.498 RON | 327.841 RON | 2 |
| 2016 | 130.682 RON | 47.430 RON | 41.234 RON | — | 122.415 RON | 81.181 RON | 2 |
| 2014 | 26.763 RON | 23.482 RON | 7.883 RON | 2.019 RON | 28.013 RON | 22.149 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 | 2016 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.409.626 RON | 1.843.523 RON | 1.951.485 RON | 1.770.840 RON | 1.657.643 RON | 713.633 RON | 648.535 RON | 397.161 RON | 130.682 RON | 26.763 RON |
| Venituri totale | 1.418.219 RON | 1.846.422 RON | 1.958.284 RON | 1.770.840 RON | 1.657.643 RON | 713.637 RON | 648.535 RON | 397.161 RON | 130.682 RON | 26.763 RON |
| Cheltuieli totale | 1.698.665 RON | 1.816.386 RON | 1.719.735 RON | 1.702.645 RON | 874.531 RON | 448.091 RON | 309.509 RON | 148.321 RON | 81.425 RON | 2.478 RON |
| Profit brut | 0 RON | 30.036 RON | 238.549 RON | 68.195 RON | 783.112 RON | 265.546 RON | 339.026 RON | 248.840 RON | 49.257 RON | 24.285 RON |
| Pierdere bruta | 280.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 17.852 RON | 189.607 RON | 53.816 RON | 766.904 RON | 258.513 RON | 332.632 RON | 245.784 RON | 47.430 RON | 23.482 RON |
| Pierdere neta | 280.446 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 160.608 RON | 165.980 RON | 205.642 RON | 149.684 RON | 42.880 RON | 8.456 RON | 28.871 RON | 20.832 RON | — | 2.019 RON |
| Active circulante | 811.478 RON | 1.055.084 RON | 1.046.872 RON | 1.514.631 RON | 1.470.158 RON | 1.037.363 RON | 923.431 RON | 382.498 RON | 122.415 RON | 28.013 RON |
| Stocuri | 123.333 RON | 267.434 RON | 233.861 RON | 170.796 RON | 155.797 RON | 155.797 RON | 155.796 RON | 56.153 RON | 40.260 RON | 12.538 RON |
| Creante | 89.279 RON | 90.939 RON | 96.953 RON | 588.333 RON | 570.523 RON | 657.471 RON | 466.062 RON | 83.647 RON | 42.778 RON | 3.565 RON |
| Casa si conturi la banci | 129.304 RON | 227.149 RON | 716.058 RON | 755.502 RON | 743.838 RON | 224.095 RON | 301.573 RON | 242.698 RON | 39.377 RON | 11.910 RON |
| Cheltuieli in avans | 27.306 RON | 27.267 RON | 2.613 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 263.926 RON | 232.419 RON | 246.185 RON | 101.278 RON | -172.812 RON | -141.285 RON | -39.447 RON | 75.489 RON | 41.234 RON | 7.883 RON |
| Capitaluri proprii | 735.466 RON | 1.015.912 RON | 1.008.942 RON | 1.563.037 RON | 1.685.850 RON | 1.187.104 RON | 991.749 RON | 327.841 RON | 81.181 RON | 22.149 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 7 | 7 | 6 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | — |