PROJECT CONTROL SERVICES S.R.L.
- J40/9870/2013BUCURESTIdin 06.08.2013
- J35/2648/2023TIMISdin 12.07.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 265.410 RON | 37.162 RON | 86.239 RON | 139.013 RON | 226.130 RON | 280.700 RON | 1 |
| 2024 | 369.357 RON | 410.956 RON | 81.356 RON | — | 283.951 RON | 204.279 RON | 1 |
| 2023 | 402.112 RON | 299.627 RON | 42.797 RON | — | 1.506.944 RON | 1.464.982 RON | 1 |
| 2022 | 394.903 RON | 413.525 RON | 4.477 RON | — | 1.153.207 RON | 1.149.214 RON | 1 |
| 2021 | 77.393 RON | 57.868 RON | 1.862 RON | — | 736.829 RON | 735.711 RON | 1 |
| 2020 | 126.548 RON | 121.230 RON | 2.495 RON | — | 679.725 RON | 677.831 RON | 1 |
| 2019 | 205.799 RON | 198.455 RON | 1.938 RON | — | 558.059 RON | 556.601 RON | 1 |
| 2018 | 178.888 RON | 152.706 RON | 3.303 RON | — | 342.571 RON | 339.761 RON | 1 |
| 2017 | 129.660 RON | 124.708 RON | 2.597 RON | — | 189.639 RON | 187.055 RON | 1 |
| 2016 | 66.730 RON | 63.112 RON | 2.002 RON | — | 64.236 RON | 62.347 RON | 1 |
| 2015 | — | -535 RON | 1.241 RON | — | 476 RON | -765 RON | 1 |
| 2014 | 0 RON | -430 RON | 1.033 RON | — | 803 RON | -230 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 200 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 265.410 RON | 369.357 RON | 402.112 RON | 394.903 RON | 77.393 RON | 126.548 RON | 205.799 RON | 178.888 RON | 129.660 RON | 66.730 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 265.467 RON | 369.554 RON | 404.196 RON | 431.489 RON | 116.055 RON | 128.106 RON | 207.296 RON | 178.922 RON | 130.686 RON | 66.730 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 225.656 RON | 64.225 RON | 100.547 RON | 6.392 RON | 55.865 RON | 3.042 RON | 2.632 RON | 20.849 RON | 2.064 RON | 1.617 RON | 535 RON | 430 RON | 0 RON |
| Profit brut | 39.811 RON | 305.329 RON | 303.649 RON | 425.097 RON | 60.190 RON | 125.064 RON | 204.664 RON | 158.073 RON | 128.622 RON | 65.113 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 430 RON | 0 RON |
| Profit net | 37.162 RON | 410.956 RON | 299.627 RON | 413.525 RON | 57.868 RON | 121.230 RON | 198.455 RON | 152.706 RON | 124.708 RON | 63.112 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 535 RON | 430 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 139.013 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 226.130 RON | 283.951 RON | 1.506.944 RON | 1.153.207 RON | 736.829 RON | 679.725 RON | 558.059 RON | 342.571 RON | 189.639 RON | 64.236 RON | 476 RON | 803 RON | 200 RON |
| Creante | 210.724 RON | 63.239 RON | 73.103 RON | 36.154 RON | 418 RON | 4.296 RON | 6.688 RON | 3.728 RON | 14.807 RON | 13.150 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | 15.406 RON | 220.712 RON | 1.433.841 RON | 1.117.053 RON | 736.411 RON | 675.429 RON | 551.371 RON | 338.843 RON | 174.832 RON | 51.086 RON | 476 RON | 803 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.796 RON | 1.684 RON | 835 RON | 507 RON | 744 RON | 601 RON | 480 RON | 493 RON | 13 RON | 113 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 86.239 RON | 81.356 RON | 42.797 RON | 4.477 RON | 1.862 RON | 2.495 RON | 1.938 RON | 3.303 RON | 2.597 RON | 2.002 RON | 1.241 RON | 1.033 RON | 0 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 23 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 280.700 RON | 204.279 RON | 1.464.982 RON | 1.149.214 RON | 735.711 RON | 677.831 RON | 556.601 RON | 339.761 RON | 187.055 RON | 62.347 RON | -765 RON | -230 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.