ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge pana la numar, deci cheia ar aduna toata strada.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite, în parte, cererea de chemare în judecată formulată de către reclamanta U A în contradictoriu cu pârâta E-A. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 4.949,44 lei, reprezentând debit principal restant, precum şi penalită?i contractuale de întârziere în cuantum de 0,5%/zi, calculate din ziua următoare scaden?ei fiecărei facturi fiscale neachitate şi până la plata efectivă. Obligă pârâta să plătească reclamantei suma de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată. Respinge, în rest, cererea, ca neîntemeiată. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, 11.02.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 297.793 RON | -24.873 RON | 498.163 RON | 4.468 RON | 599.293 RON | 105.598 RON | 3 |
| 2024 | 295.748 RON | -24.886 RON | 451.212 RON | 4.832 RON | 576.851 RON | 130.471 RON | 3 |
| 2023 | 385.148 RON | -13.978 RON | 244.694 RON | 6.765 RON | 393.286 RON | 155.357 RON | 3 |
| 2022 | 353.069 RON | 29.097 RON | 25.946 RON | 13.579 RON | 181.702 RON | 169.335 RON | 4 |
| 2021 | 299.476 RON | 15.462 RON | 25.352 RON | — | 165.590 RON | 140.238 RON | 4 |
| 2020 | 295.044 RON | 60.801 RON | 38.435 RON | — | 163.211 RON | 124.776 RON | 4 |
| 2019 | 293.999 RON | 27.179 RON | 87.788 RON | — | 151.763 RON | 63.975 RON | 3 |
| 2018 | 278.611 RON | 20.381 RON | 76.585 RON | — | 113.381 RON | 36.796 RON | 4 |
| 2017 | 210.624 RON | -11.728 RON | 82.216 RON | — | 98.631 RON | 16.415 RON | 4 |
| 2016 | 217.998 RON | 11.780 RON | 64.333 RON | — | 92.476 RON | 28.143 RON | 3 |
| 2015 | 174.936 RON | 22.580 RON | 69.285 RON | — | 85.648 RON | 16.363 RON | 3 |
| 2014 | 104.974 RON | -6.907 RON | 54.242 RON | — | 48.025 RON | -6.217 RON | 3 |
| 2013 | 31.238 RON | 490 RON | 15.079 RON | 299 RON | 15.470 RON | 690 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 297.793 RON | 295.748 RON | 385.148 RON | 353.069 RON | 299.476 RON | 295.044 RON | 293.999 RON | 278.611 RON | 210.624 RON | 217.998 RON | 174.936 RON | 104.974 RON | 31.238 RON |
| Venituri totale | 297.793 RON | 296.081 RON | 386.486 RON | 354.097 RON | 299.476 RON | 295.044 RON | 293.999 RON | 278.611 RON | 210.624 RON | 217.998 RON | 175.226 RON | 105.173 RON | 31.238 RON |
| Cheltuieli totale | 322.154 RON | 317.617 RON | 397.140 RON | 321.891 RON | 281.378 RON | 231.292 RON | 263.880 RON | 255.443 RON | 220.246 RON | 204.038 RON | 147.389 RON | 108.925 RON | 29.829 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 32.206 RON | 18.098 RON | 63.752 RON | 30.119 RON | 23.168 RON | 0 RON | 13.960 RON | 27.837 RON | 0 RON | 1.409 RON |
| Pierdere bruta | 24.361 RON | 21.536 RON | 10.654 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.622 RON | 0 RON | 0 RON | 3.752 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.097 RON | 15.462 RON | 60.801 RON | 27.179 RON | 20.381 RON | 0 RON | 11.780 RON | 22.580 RON | 0 RON | 490 RON |
| Pierdere neta | 24.873 RON | 24.886 RON | 13.978 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 11.728 RON | 0 RON | 0 RON | 6.907 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.468 RON | 4.832 RON | 6.765 RON | 13.579 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 299 RON |
| Active circulante | 599.293 RON | 576.851 RON | 393.286 RON | 181.702 RON | 165.590 RON | 163.211 RON | 151.763 RON | 113.381 RON | 98.631 RON | 92.476 RON | 85.648 RON | 48.025 RON | 15.470 RON |
| Stocuri | 559.893 RON | 505.683 RON | 351.250 RON | 155.210 RON | 97.760 RON | 134.042 RON | 145.327 RON | 112.872 RON | 95.027 RON | 91.232 RON | 72.758 RON | 38.473 RON | 5.985 RON |
| Creante | 25.750 RON | 22.265 RON | 10.525 RON | 2.364 RON | 2.091 RON | 2.723 RON | — | — | 600 RON | — | 1.690 RON | 5.761 RON | 2.477 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.650 RON | 48.903 RON | 31.511 RON | 24.128 RON | 65.739 RON | 26.446 RON | 6.436 RON | 509 RON | 3.004 RON | 1.244 RON | 11.200 RON | 3.791 RON | 7.008 RON |
| Datorii totale | 498.163 RON | 451.212 RON | 244.694 RON | 25.946 RON | 25.352 RON | 38.435 RON | 87.788 RON | 76.585 RON | 82.216 RON | 64.333 RON | 69.285 RON | 54.242 RON | 15.079 RON |
| Capitaluri proprii | 105.598 RON | 130.471 RON | 155.357 RON | 169.335 RON | 140.238 RON | 124.776 RON | 63.975 RON | 36.796 RON | 16.415 RON | 28.143 RON | 16.363 RON | -6.217 RON | 690 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 |
16 contracte atribuite, in valoare de 62.256 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
16 contracte
62.256 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 02:56).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.