NORKSS KINETICS S.R.L.
- KEIKO TEN - S.R.L.documentat pana in 2015
- J40/10625/2013BUCURESTIdin 26.08.2013
- J23/1529/2019ILFOVdin 04.04.2019in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 73,75% |
| persoanănu mai e administrator | 1,25% |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 75% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2024 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2020 | 294.947 RON | 213.445 RON | 2.285 RON | — | 274.837 RON | 215.845 RON | 1 |
| 2019 | 217.489 RON | 145.237 RON | 2.540 RON | — | 301.033 RON | 202.578 RON | — |
| 2018 | 222.086 RON | 108.611 RON | 8.357 RON | — | 332.309 RON | 217.340 RON | 1 |
| 2017 | 195.260 RON | 123.271 RON | 6.214 RON | — | 124.389 RON | 108.729 RON | — |
| 2016 | 6.023 RON | -53.611 RON | 29.934 RON | — | 176.392 RON | 146.458 RON | 3 |
| 2015 | 213.223 RON | 135.454 RON | 24.623 RON | — | 224.693 RON | 200.070 RON | 5 |
| 2014 | 219.347 RON | 65.329 RON | 29.325 RON | — | 93.940 RON | 64.615 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 294.947 RON | 217.489 RON | 222.086 RON | 195.260 RON | 6.023 RON | 213.223 RON | 219.347 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 294.947 RON | 217.489 RON | 222.086 RON | 195.430 RON | 6.023 RON | 213.223 RON | 219.432 RON |
| Cheltuieli totale | — | — | 78.848 RON | 70.380 RON | 108.987 RON | 66.426 RON | 59.574 RON | 71.247 RON | 147.522 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 216.099 RON | 147.109 RON | 113.099 RON | 129.004 RON | 0 RON | 141.976 RON | 71.910 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.551 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 213.445 RON | 145.237 RON | 108.611 RON | 123.271 RON | 0 RON | 135.454 RON | 65.329 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 53.611 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | — | — | 274.837 RON | 301.033 RON | 332.309 RON | 124.389 RON | 176.392 RON | 224.693 RON | 93.940 RON |
| Stocuri | — | — | 1.369 RON | 23.004 RON | 21.653 RON | 12.753 RON | 17.939 RON | 18.262 RON | 20.975 RON |
| Creante | — | — | 249.139 RON | 248.754 RON | 207.340 RON | 2.512 RON | — | — | — |
| Casa si conturi la banci | — | — | 24.329 RON | 29.275 RON | 103.316 RON | 109.124 RON | 158.453 RON | 206.431 RON | 72.965 RON |
| Datorii totale | 0 RON | 0 RON | 2.285 RON | 2.540 RON | 8.357 RON | 6.214 RON | 29.934 RON | 24.623 RON | 29.325 RON |
| Venituri in avans | — | — | 56.707 RON | 95.915 RON | 106.612 RON | 9.446 RON | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 0 RON | 0 RON | 215.845 RON | 202.578 RON | 217.340 RON | 108.729 RON | 146.458 RON | 200.070 RON | 64.615 RON |
| Capital subscris varsat | — | — | 2.400 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | — | 1 | — | 3 | 5 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.