ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană | 40% |
| persoană | nepublicat |
| 2 deținători în act · plus 1 deținător pe care actul nu îl numește | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 226.628 RON | 120.295 RON | 114.630 RON | 3.521 RON | 61.726 RON | -48.864 RON | 1 |
| 2024 | 329.032 RON | 53.764 RON | 225.704 RON | — | 55.889 RON | -169.158 RON | 1 |
| 2023 | 329.129 RON | 116.410 RON | 340.194 RON | — | 116.079 RON | -222.922 RON | 1 |
| 2022 | 122.938 RON | -20.700 RON | 403.556 RON | — | 63.042 RON | -339.333 RON | 1 |
| 2021 | 138.955 RON | -97.814 RON | 357.073 RON | — | 37.134 RON | -318.632 RON | 2 |
| 2020 | 212.768 RON | -139.499 RON | 301.964 RON | 43 RON | 79.615 RON | -220.818 RON | 3 |
| 2019 | 473.299 RON | -83.409 RON | 168.194 RON | 720 RON | 84.215 RON | -81.319 RON | 3 |
| 2018 | 506.755 RON | 92.525 RON | 157.203 RON | 7.691 RON | 150.293 RON | 2.090 RON | 2 |
| 2017 | 382.317 RON | -52.299 RON | 289.231 RON | 16.390 RON | 178.408 RON | -90.436 RON | 3 |
| 2016 | 313.230 RON | -33.998 RON | 196.091 RON | 9.978 RON | 144.691 RON | -38.137 RON | 2 |
| 2015 | 111.804 RON | -29.109 RON | 129.417 RON | — | 125.006 RON | -4.139 RON | 1 |
| 2014 | 40.304 RON | 25.156 RON | 8.677 RON | — | 33.647 RON | 24.970 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -386 RON | 1.000 RON | 577 RON | 237 RON | -186 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 226.628 RON | 329.032 RON | 329.129 RON | 122.938 RON | 138.955 RON | 212.768 RON | 473.299 RON | 506.755 RON | 382.317 RON | 313.230 RON | 111.804 RON | 40.304 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 234.968 RON | 332.433 RON | 340.776 RON | 164.761 RON | 149.551 RON | 224.613 RON | 484.371 RON | 526.082 RON | 386.715 RON | 330.184 RON | 116.535 RON | 40.304 RON | 1 RON |
| Cheltuieli totale | 107.874 RON | 268.797 RON | 221.074 RON | 182.565 RON | 244.038 RON | 361.953 RON | 563.038 RON | 428.321 RON | 435.191 RON | 360.005 RON | 142.291 RON | 13.939 RON | 387 RON |
| Profit brut | 127.094 RON | 63.636 RON | 119.702 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 97.761 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.365 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.804 RON | 94.487 RON | 137.340 RON | 78.667 RON | 0 RON | 48.476 RON | 29.821 RON | — | 0 RON | 386 RON |
| Profit net | 120.295 RON | 53.764 RON | 116.410 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 92.525 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 25.156 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 20.700 RON | 97.814 RON | 139.499 RON | 83.409 RON | 0 RON | 52.299 RON | 33.998 RON | 29.109 RON | 0 RON | 386 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.521 RON | — | — | — | — | 43 RON | 720 RON | 7.691 RON | 16.390 RON | 9.978 RON | — | — | 577 RON |
| Active circulante | 61.726 RON | 55.889 RON | 116.079 RON | 63.042 RON | 37.134 RON | 79.615 RON | 84.215 RON | 150.293 RON | 178.408 RON | 144.691 RON | 125.006 RON | 33.647 RON | 237 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 6.462 RON | 3.639 RON | 5.741 RON | 3.031 RON | — | — |
| Creante | 61.542 RON | 55.380 RON | 59.784 RON | 45.782 RON | 37.726 RON | 39.175 RON | 48.896 RON | 92.755 RON | 138.596 RON | 88.074 RON | 98.805 RON | 23.666 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 184 RON | 509 RON | 56.295 RON | 17.260 RON | -592 RON | 40.440 RON | 35.319 RON | 51.076 RON | 36.173 RON | 50.876 RON | 23.170 RON | 9.981 RON | 237 RON |
| Cheltuieli in avans | 519 RON | 657 RON | 1.193 RON | 1.181 RON | 1.307 RON | 1.488 RON | 1.940 RON | 1.309 RON | 3.997 RON | 3.285 RON | 272 RON | — | — |
| Datorii totale | 114.630 RON | 225.704 RON | 340.194 RON | 403.556 RON | 357.073 RON | 301.964 RON | 168.194 RON | 157.203 RON | 289.231 RON | 196.091 RON | 129.417 RON | 8.677 RON | 1.000 RON |
| Capitaluri proprii | -48.864 RON | -169.158 RON | -222.922 RON | -339.333 RON | -318.632 RON | -220.818 RON | -81.319 RON | 2.090 RON | -90.436 RON | -38.137 RON | -4.139 RON | 24.970 RON | -186 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
IMPERSIOR SRLCUI 9112253 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
AN & AN COMPANY SRLCUI 26060472 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
AUDITSERV PROIECT SRLCUI 32294818 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
SMART INTEGRATION SRLCUI 27305074 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.