ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 11.718.558 RON | 800.510 RON | 2.222.330 RON | 996.045 RON | 5.337.752 RON | 4.111.467 RON | 2 |
| 2024 | 7.323.961 RON | 661.054 RON | 947.859 RON | 858.294 RON | 5.067.189 RON | 4.977.624 RON | 2 |
| 2023 | 5.418.600 RON | 582.200 RON | 660.742 RON | 532.424 RON | 4.464.894 RON | 4.336.576 RON | 2 |
| 2022 | 4.732.221 RON | 575.256 RON | 299.792 RON | 486.327 RON | 3.627.080 RON | 3.813.615 RON | 2 |
| 2021 | 4.658.791 RON | 677.874 RON | 215.637 RON | 527.642 RON | 3.198.986 RON | 3.510.991 RON | 2 |
| 2020 | 4.767.064 RON | 668.050 RON | 447.662 RON | 554.801 RON | 2.915.453 RON | 3.022.592 RON | 2 |
| 2019 | 4.713.823 RON | 685.359 RON | 289.512 RON | 397.769 RON | 2.351.549 RON | 2.459.806 RON | 2 |
| 2018 | 4.655.140 RON | 876.232 RON | 311.122 RON | 361.831 RON | 1.912.433 RON | 1.963.142 RON | 2 |
| 2017 | 4.382.464 RON | 515.638 RON | 334.323 RON | 413.032 RON | 1.134.518 RON | 1.213.227 RON | 2 |
| 2016 | 4.154.187 RON | 369.198 RON | 301.389 RON | 449.866 RON | 559.638 RON | 708.115 RON | 2 |
| 2015 | 4.030.168 RON | 326.846 RON | 352.720 RON | 63.479 RON | 718.684 RON | 429.443 RON | 2 |
| 2014 | 2.056.314 RON | 104.045 RON | 252.737 RON | 24.298 RON | 330.297 RON | 102.598 RON | 2 |
| 2013 | 26.792 RON | -1.647 RON | 27.700 RON | — | 26.253 RON | -1.447 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 11.718.558 RON | 7.323.961 RON | 5.418.600 RON | 4.732.221 RON | 4.658.791 RON | 4.767.064 RON | 4.713.823 RON | 4.655.140 RON | 4.382.464 RON | 4.154.187 RON | 4.030.168 RON | 2.056.314 RON | 26.792 RON |
| Venituri totale | 11.908.101 RON | 7.374.929 RON | 5.427.874 RON | 4.885.496 RON | 4.659.291 RON | 4.767.064 RON | 4.713.823 RON | 4.655.140 RON | 4.382.464 RON | 4.154.224 RON | 4.030.754 RON | 2.056.403 RON | 26.837 RON |
| Cheltuieli totale | 10.967.635 RON | 6.600.410 RON | 4.770.001 RON | 4.268.392 RON | 3.944.399 RON | 4.059.595 RON | 3.981.326 RON | 3.732.357 RON | 3.782.621 RON | 3.723.339 RON | 3.650.716 RON | 1.933.233 RON | 28.484 RON |
| Profit brut | 940.466 RON | 774.519 RON | 657.873 RON | 617.104 RON | 714.892 RON | 707.469 RON | 732.497 RON | 922.783 RON | 599.843 RON | 430.885 RON | 380.038 RON | 123.170 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 1.647 RON |
| Profit net | 800.510 RON | 661.054 RON | 582.200 RON | 575.256 RON | 677.874 RON | 668.050 RON | 685.359 RON | 876.232 RON | 515.638 RON | 369.198 RON | 326.846 RON | 104.045 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.647 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 996.045 RON | 858.294 RON | 532.424 RON | 486.327 RON | 527.642 RON | 554.801 RON | 397.769 RON | 361.831 RON | 413.032 RON | 449.866 RON | 63.479 RON | 24.298 RON | — |
| Active circulante | 5.337.752 RON | 5.067.189 RON | 4.464.894 RON | 3.627.080 RON | 3.198.986 RON | 2.915.453 RON | 2.351.549 RON | 1.912.433 RON | 1.134.518 RON | 559.638 RON | 718.684 RON | 330.297 RON | 26.253 RON |
| Stocuri | 450.960 RON | 587.328 RON | 884.513 RON | 68.397 RON | 74.945 RON | 146.024 RON | 15.120 RON | 74.389 RON | — | 7.683 RON | 140.811 RON | — | — |
| Creante | 3.980.572 RON | 3.504.500 RON | 2.446.389 RON | 3.493.005 RON | 2.239.541 RON | 1.640.474 RON | 1.833.401 RON | 1.294.039 RON | 991.364 RON | 506.269 RON | 398.351 RON | 230.844 RON | 691 RON |
| Casa si conturi la banci | 906.220 RON | 975.361 RON | 1.133.992 RON | 65.678 RON | 884.500 RON | 1.128.955 RON | 503.028 RON | 544.005 RON | 143.154 RON | 45.686 RON | 179.522 RON | 99.453 RON | 25.562 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 740 RON | — |
| Datorii totale | 2.222.330 RON | 947.859 RON | 660.742 RON | 299.792 RON | 215.637 RON | 447.662 RON | 289.512 RON | 311.122 RON | 334.323 RON | 301.389 RON | 352.720 RON | 252.737 RON | 27.700 RON |
| Capitaluri proprii | 4.111.467 RON | 4.977.624 RON | 4.336.576 RON | 3.813.615 RON | 3.510.991 RON | 3.022.592 RON | 2.459.806 RON | 1.963.142 RON | 1.213.227 RON | 708.115 RON | 429.443 RON | 102.598 RON | -1.447 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.