ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 469.289 RON | 28.402 RON | 433.858 RON | 1.150.389 RON | 130.164 RON | 846.695 RON | 5 |
| 2024 | 476.368 RON | 37.284 RON | 509.611 RON | 1.209.366 RON | 400.407 RON | 830.005 RON | 5 |
| 2023 | 436.915 RON | 20.696 RON | 634.030 RON | 1.267.979 RON | 428.929 RON | 792.721 RON | 5 |
| 2022 | 294.316 RON | 235.099 RON | 670.997 RON | 1.308.758 RON | 405.421 RON | 773.025 RON | 5 |
| 2021 | 135.277 RON | 420.570 RON | 299.907 RON | 576.423 RON | 814.390 RON | 638.727 RON | 2 |
| 2020 | 154.764 RON | 62.972 RON | 402.798 RON | 194.329 RON | 1.336.054 RON | 263.657 RON | 3 |
| 2019 | 51.551 RON | 242.189 RON | 385.802 RON | 196.423 RON | 1.393.170 RON | 339.863 RON | 2 |
| 2018 | 116.160 RON | 56.218 RON | 207.476 RON | 62.518 RON | 1.369.362 RON | 97.674 RON | 2 |
| 2017 | 95.220 RON | 21.201 RON | 69.718 RON | 56.425 RON | 54.195 RON | 41.455 RON | 2 |
| 2016 | 59.825 RON | 19.363 RON | 3.000 RON | 3.391 RON | 19.864 RON | 20.255 RON | 2 |
| 2015 | 47.233 RON | 23.057 RON | 1.659 RON | 733 RON | 25.608 RON | 24.682 RON | 1 |
| 2014 | 24.503 RON | 558 RON | 1.623 RON | 1.555 RON | 1.692 RON | 1.624 RON | 1 |
| 2013 | 12.225 RON | 1.355 RON | 2.600 RON | 2.150 RON | 2.005 RON | 1.555 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 469.289 RON | 476.368 RON | 436.915 RON | 294.316 RON | 135.277 RON | 154.764 RON | 51.551 RON | 116.160 RON | 95.220 RON | 59.825 RON | 47.233 RON | 24.503 RON | 12.225 RON |
| Venituri totale | 469.291 RON | 483.186 RON | 443.981 RON | 477.031 RON | 547.026 RON | 154.764 RON | 335.003 RON | 142.213 RON | 95.220 RON | 59.996 RON | 47.233 RON | 24.503 RON | 12.225 RON |
| Cheltuieli totale | 426.848 RON | 431.456 RON | 419.571 RON | 239.425 RON | 126.127 RON | 90.997 RON | 92.092 RON | 84.841 RON | 73.067 RON | 39.756 RON | 22.758 RON | 23.209 RON | 10.504 RON |
| Profit brut | 42.443 RON | 51.730 RON | 24.410 RON | 237.606 RON | 420.899 RON | 63.767 RON | 242.911 RON | 57.372 RON | 22.153 RON | 20.240 RON | 24.475 RON | 1.294 RON | 1.721 RON |
| Profit net | 28.402 RON | 37.284 RON | 20.696 RON | 235.099 RON | 420.570 RON | 62.972 RON | 242.189 RON | 56.218 RON | 21.201 RON | 19.363 RON | 23.057 RON | 558 RON | 1.355 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.150.389 RON | 1.209.366 RON | 1.267.979 RON | 1.308.758 RON | 576.423 RON | 194.329 RON | 196.423 RON | 62.518 RON | 56.425 RON | 3.391 RON | 733 RON | 1.555 RON | 2.150 RON |
| Active circulante | 130.164 RON | 400.407 RON | 428.929 RON | 405.421 RON | 814.390 RON | 1.336.054 RON | 1.393.170 RON | 1.369.362 RON | 54.195 RON | 19.864 RON | 25.608 RON | 1.692 RON | 2.005 RON |
| Stocuri | 106.855 RON | 106.855 RON | 104.475 RON | 95.098 RON | 9.010 RON | 6.752 RON | 6.752 RON | 5.862 RON | 5.071 RON | 2.616 RON | 0 RON | 1.559 RON | 1.559 RON |
| Creante | 6.329 RON | 273.657 RON | 319.328 RON | 304.165 RON | 780.053 RON | 1.043.287 RON | 1.047.553 RON | 1.310.355 RON | 6.274 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 444 RON |
| Casa si conturi la banci | 16.980 RON | 19.895 RON | 5.126 RON | 6.158 RON | 25.327 RON | 286.015 RON | 338.865 RON | 53.145 RON | 42.850 RON | 17.248 RON | 25.608 RON | 133 RON | 2 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 553 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Datorii totale | 433.858 RON | 509.611 RON | 634.030 RON | 670.997 RON | 299.907 RON | 402.798 RON | 385.802 RON | 207.476 RON | 69.718 RON | 3.000 RON | 1.659 RON | 1.623 RON | 2.600 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | 270.157 RON | 270.157 RON | 270.157 RON | 452.179 RON | 863.928 RON | 863.928 RON | 1.126.730 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | 846.695 RON | 830.005 RON | 792.721 RON | 773.025 RON | 638.727 RON | 263.657 RON | 339.863 RON | 97.674 RON | 41.455 RON | 20.255 RON | 24.682 RON | 1.624 RON | 1.555 RON |
| Capital subscris varsat | 10 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Patrimoniu regie | 200 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 5 | 5 | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 7.110 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
7.110 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.028 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 04:22).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.