ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 71,96% |
| persoană | 28,04% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge cererea având ca obiect pretenţii, formulată de reclamanta TOTUL VERDE S.A. (date), în contradictoriu cu pârâta S.C BROT MANUFACTUR S.R.L. (date), ca rămasă fără obiect. Ia act că reclamanta şi-a rezervat dreptul de a solicita cheltuieli de judecată reprezentând onorariu de avocat pe cale separată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare, cerere care se va depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 18.12.2023, conform art. 396 alin. (2) C.proc.civ..
Amână pronunţarea în cauză la data de 18.12.2023. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 12.12.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.700.338 RON | -183.850 RON | 3.588.841 RON | 1.133 RON | 381.030 RON | -3.197.324 RON | 12 |
| 2024 | 1.907.983 RON | -121.602 RON | 3.372.022 RON | 4.001 RON | 351.692 RON | -3.013.475 RON | 13 |
| 2023 | 1.751.910 RON | -131.521 RON | 3.323.548 RON | 23.807 RON | 404.184 RON | -2.891.873 RON | 12 |
| 2022 | 2.294.769 RON | 9.923 RON | 3.302.924 RON | 47.421 RON | 494.939 RON | -2.760.352 RON | 16 |
| 2021 | 2.518.126 RON | -53.114 RON | 3.225.216 RON | 72.093 RON | 382.692 RON | -2.770.274 RON | 18 |
| 2020 | 2.140.438 RON | -48.822 RON | 3.177.572 RON | 100.249 RON | 356.565 RON | -2.717.160 RON | 18 |
| 2019 | 2.055.620 RON | -168.029 RON | 3.014.251 RON | 36.226 RON | 305.521 RON | -2.668.339 RON | 19 |
| 2018 | 1.766.147 RON | -395.903 RON | 2.935.265 RON | 59.843 RON | 350.553 RON | -2.500.310 RON | 20 |
| 2017 | 1.597.431 RON | -526.855 RON | 2.505.348 RON | 95.606 RON | 285.626 RON | -2.104.406 RON | 18 |
| 2016 | 1.093.630 RON | -678.194 RON | 2.070.542 RON | 170.323 RON | 302.350 RON | -1.577.552 RON | 14 |
| 2015 | 716.138 RON | -827.683 RON | 1.417.288 RON | 256.560 RON | 246.391 RON | -898.922 RON | 9 |
| 2014 | 254.385 RON | -1.062.677 RON | 522.490 RON | 237.523 RON | 174.969 RON | -71.239 RON | 4 |
| 2013 | 0 RON | -65.752 RON | 154.108 RON | 8.540 RON | 59.393 RON | -64.752 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.700.338 RON | 1.907.983 RON | 1.751.910 RON | 2.294.769 RON | 2.518.126 RON | 2.140.438 RON | 2.055.620 RON | 1.766.147 RON | 1.597.431 RON | 1.093.630 RON | 716.138 RON | 254.385 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1.746.287 RON | 1.957.480 RON | 1.851.002 RON | 2.424.019 RON | 2.584.336 RON | 2.212.914 RON | 2.138.093 RON | 1.850.278 RON | 1.674.775 RON | 1.209.524 RON | 780.315 RON | 290.924 RON | 74 RON |
| Cheltuieli totale | 1.930.137 RON | 2.079.082 RON | 1.982.523 RON | 2.414.096 RON | 2.637.450 RON | 2.261.736 RON | 2.306.122 RON | 2.242.130 RON | 2.201.630 RON | 1.887.718 RON | 1.607.998 RON | 1.345.965 RON | 65.823 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 183.850 RON | 121.602 RON | 131.521 RON | 0 RON | 53.114 RON | 48.822 RON | 168.029 RON | 391.852 RON | 526.855 RON | 678.194 RON | — | 1.055.041 RON | 65.749 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 9.923 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 183.850 RON | 121.602 RON | 131.521 RON | 0 RON | 53.114 RON | 48.822 RON | 168.029 RON | 395.903 RON | 526.855 RON | 678.194 RON | 827.683 RON | 1.062.677 RON | 65.752 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.133 RON | 4.001 RON | 23.807 RON | 47.421 RON | 72.093 RON | 100.249 RON | 36.226 RON | 59.843 RON | 95.606 RON | 170.323 RON | 256.560 RON | 237.523 RON | 8.540 RON |
| Active circulante | 381.030 RON | 351.692 RON | 404.184 RON | 494.939 RON | 382.692 RON | 356.565 RON | 305.521 RON | 350.553 RON | 285.626 RON | 302.350 RON | 246.391 RON | 174.969 RON | 59.393 RON |
| Stocuri | 114.621 RON | 106.136 RON | 93.422 RON | 99.284 RON | 70.931 RON | 61.694 RON | 66.356 RON | 99.606 RON | 79.944 RON | 63.292 RON | 66.917 RON | 38.735 RON | — |
| Creante | 84.944 RON | 125.547 RON | 137.765 RON | 156.260 RON | 165.523 RON | 127.006 RON | 113.963 RON | 145.943 RON | 133.576 RON | 166.144 RON | 143.264 RON | 119.088 RON | 20.895 RON |
| Casa si conturi la banci | 181.465 RON | 120.009 RON | 172.997 RON | 239.395 RON | 146.238 RON | 167.865 RON | 125.202 RON | 105.004 RON | 72.106 RON | 72.914 RON | 36.210 RON | 17.146 RON | 38.498 RON |
| Cheltuieli in avans | 9.354 RON | 2.854 RON | 3.684 RON | 212 RON | 157 RON | 3.598 RON | 4.165 RON | 24.559 RON | 19.710 RON | 20.317 RON | 15.415 RON | 38.759 RON | 21.423 RON |
| Datorii totale | 3.588.841 RON | 3.372.022 RON | 3.323.548 RON | 3.302.924 RON | 3.225.216 RON | 3.177.572 RON | 3.014.251 RON | 2.935.265 RON | 2.505.348 RON | 2.070.542 RON | 1.417.288 RON | 522.490 RON | 154.108 RON |
| Capitaluri proprii | -3.197.324 RON | -3.013.475 RON | -2.891.873 RON | -2.760.352 RON | -2.770.274 RON | -2.717.160 RON | -2.668.339 RON | -2.500.310 RON | -2.104.406 RON | -1.577.552 RON | -898.922 RON | -71.239 RON | -64.752 RON |
| Capital subscris varsat | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | 1.057.190 RON | — | 1.057.190 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 13 | 12 | 16 | 18 | 18 | 19 | 20 | 18 | 14 | 9 | 4 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.