DI'VINO VINCI BUSINESS SRL
- DIVINO VINCI BUSINESS SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 983.998 RON | 120.245 RON | 287.424 RON | 2.503 RON | 581.328 RON | 296.407 RON | 1 |
| 2024 | 741.958 RON | 104.200 RON | 152.232 RON | — | 381.173 RON | 228.941 RON | 1 |
| 2023 | 663.247 RON | 51.170 RON | 73.211 RON | — | 230.562 RON | 157.351 RON | 1 |
| 2022 | 158.538 RON | 13.425 RON | 14.198 RON | — | 133.967 RON | 119.769 RON | 1 |
| 2021 | 53.813 RON | 38.529 RON | 603 RON | 0 RON | 117.473 RON | 116.870 RON | 0 |
| 2020 | 53.789 RON | 43.434 RON | 1.495 RON | — | 79.836 RON | 78.341 RON | — |
| 2019 | 32.078 RON | 25.298 RON | 327 RON | — | 35.234 RON | 34.907 RON | — |
| 2018 | 3.988 RON | 1.791 RON | 120 RON | — | 9.729 RON | 9.609 RON | 0 |
| 2017 | 9.709 RON | 7.578 RON | 185 RON | — | 8.003 RON | 7.818 RON | — |
| 2016 | 3.065 RON | 711 RON | 0 RON | — | 15.878 RON | 15.878 RON | 0 |
| 2015 | 16.819 RON | 13.348 RON | 460 RON | — | 15.627 RON | 15.167 RON | 0 |
| 2014 | 4.704 RON | -2.601 RON | 286 RON | 0 RON | 2.106 RON | 1.820 RON | 1 |
| 2013 | 12.477 RON | 4.221 RON | 1.850 RON | 484 RON | 5.787 RON | 4.421 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 983.998 RON | 741.958 RON | 663.247 RON | 158.538 RON | 53.813 RON | 53.789 RON | 32.078 RON | 3.988 RON | 9.709 RON | 3.065 RON | 16.819 RON | 4.704 RON | 12.477 RON |
| Venituri totale | 984.167 RON | 741.959 RON | 663.247 RON | 158.538 RON | 53.813 RON | 53.789 RON | 32.078 RON | 3.988 RON | 9.709 RON | 3.065 RON | 16.819 RON | 4.704 RON | 12.477 RON |
| Cheltuieli totale | 844.966 RON | 621.718 RON | 605.776 RON | 142.167 RON | 13.669 RON | 8.741 RON | 5.818 RON | 2.077 RON | 1.840 RON | 2.262 RON | 2.967 RON | 7.164 RON | 7.882 RON |
| Profit brut | 139.201 RON | 120.241 RON | 57.471 RON | 16.371 RON | 40.144 RON | 45.048 RON | 26.260 RON | 1.911 RON | 7.869 RON | 803 RON | 13.852 RON | 0 RON | 4.595 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 2.460 RON | 0 RON |
| Profit net | 120.245 RON | 104.200 RON | 51.170 RON | 13.425 RON | 38.529 RON | 43.434 RON | 25.298 RON | 1.791 RON | 7.578 RON | 711 RON | 13.348 RON | 0 RON | 4.221 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 2.601 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.503 RON | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 484 RON |
| Active circulante | 581.328 RON | 381.173 RON | 230.562 RON | 133.967 RON | 117.473 RON | 79.836 RON | 35.234 RON | 9.729 RON | 8.003 RON | 15.878 RON | 15.627 RON | 2.106 RON | 5.787 RON |
| Stocuri | 290.474 RON | 211.926 RON | 91.113 RON | 10.801 RON | 253 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | 5.596 RON |
| Creante | 105.331 RON | 71.679 RON | 64.880 RON | 11.304 RON | 870 RON | 111 RON | 11.021 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | 111 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 185.523 RON | 100.518 RON | 75.263 RON | 111.862 RON | 116.350 RON | 79.725 RON | 24.213 RON | 9.618 RON | 7.892 RON | 15.767 RON | 15.516 RON | 1.995 RON | 191 RON |
| Datorii totale | 287.424 RON | 152.232 RON | 73.211 RON | 14.198 RON | 603 RON | 1.495 RON | 327 RON | 120 RON | 185 RON | 0 RON | 460 RON | 286 RON | 1.850 RON |
| Capitaluri proprii | 296.407 RON | 228.941 RON | 157.351 RON | 119.769 RON | 116.870 RON | 78.341 RON | 34.907 RON | 9.609 RON | 7.818 RON | 15.878 RON | 15.167 RON | 1.820 RON | 4.421 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.