ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
respinge apelul ca nefondat, definitivă, pronunţată astăzi, 04.10.2023 prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefă
Amână judecarea cauzei la data de 04.10.2023, C4A, ora 11:06, pentru când se vor cita părţile.
Sentinta nr. 26 din 21.02.2023 Respinge ca nefondată cererea de chemare în judecată. Obligă reclamanta la plata către pârâta Romtad SRL a sumei de 1000 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare, ce se depune la Tribunalul Gorj. Pronuntată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor, prin intermediul grefei instantei, azi, 21.02.2023.
Dispune. Amână pronuntarea la data de 21.02.2023, având nevoie de timp pentru deliberare. Pronuntată prin punerea solutiei la dispozitia părtilor, prin intermediul grefei instantei, azi 07.02.2023.
Termen la 07.02.2023 pentru solutionarea dosarului având ca obiect contesatie fată de procesul verbal de inspectie din 27.08.2021.
Termen la 15.11.2022 fată de lipsa de procedură cu reclamantul.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 950.050 RON | 693.479 RON | 218.846 RON | 0 RON | 912.869 RON | 694.023 RON | 1 |
| 2024 | 706.955 RON | 478.713 RON | 146.417 RON | 6.925 RON | 619.036 RON | 479.544 RON | 1 |
| 2023 | 364.245 RON | 146.211 RON | 53.556 RON | 27.700 RON | 172.687 RON | 146.831 RON | 1 |
| 2022 | 423.428 RON | 125.874 RON | 132.534 RON | 48.475 RON | 210.179 RON | 126.120 RON | 1 |
| 2021 | 258.749 RON | 155.680 RON | 174.536 RON | 69.250 RON | 262.032 RON | 156.746 RON | 1 |
| 2020 | 250.538 RON | 167.450 RON | 7.333 RON | — | 175.400 RON | 168.067 RON | 1 |
| 2019 | 228.650 RON | 133.722 RON | 7.628 RON | — | 142.244 RON | 134.616 RON | 1 |
| 2018 | 148.229 RON | 70.566 RON | 4.198 RON | — | 75.093 RON | 70.895 RON | 1 |
| 2017 | 90.518 RON | 20.015 RON | 22.622 RON | — | 42.951 RON | 20.329 RON | 2 |
| 2016 | 75.839 RON | 22.749 RON | 10.082 RON | — | 33.096 RON | 23.014 RON | 2 |
| 2015 | 12.432 RON | 4.611 RON | 4.774 RON | — | 10.939 RON | 6.165 RON | 0 |
| 2014 | 37.438 RON | 25.154 RON | 1.941 RON | — | 27.295 RON | 25.354 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 950.050 RON | 706.955 RON | 364.245 RON | 423.428 RON | 258.749 RON | 250.538 RON | 228.650 RON | 148.229 RON | 90.518 RON | 75.839 RON | 12.432 RON | 37.438 RON |
| Venituri totale | 950.747 RON | 706.993 RON | 364.266 RON | 423.439 RON | 258.755 RON | 250.544 RON | 228.655 RON | 148.233 RON | 93.390 RON | 84.977 RON | 12.433 RON | 37.439 RON |
| Cheltuieli totale | 234.364 RON | 210.576 RON | 214.412 RON | 293.331 RON | 100.798 RON | 80.734 RON | 92.646 RON | 76.184 RON | 67.629 RON | 56.580 RON | 6.431 RON | 6.857 RON |
| Profit brut | 716.383 RON | 496.417 RON | 149.854 RON | 130.108 RON | 157.957 RON | 169.810 RON | 136.009 RON | 72.049 RON | 25.761 RON | 28.397 RON | 6.002 RON | 30.582 RON |
| Profit net | 693.479 RON | 478.713 RON | 146.211 RON | 125.874 RON | 155.680 RON | 167.450 RON | 133.722 RON | 70.566 RON | 20.015 RON | 22.749 RON | 4.611 RON | 25.154 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | 6.925 RON | 27.700 RON | 48.475 RON | 69.250 RON | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 912.869 RON | 619.036 RON | 172.687 RON | 210.179 RON | 262.032 RON | 175.400 RON | 142.244 RON | 75.093 RON | 42.951 RON | 33.096 RON | 10.939 RON | 27.295 RON |
| Creante | 684.551 RON | 401.881 RON | 55.636 RON | 182.518 RON | 12.410 RON | 33.358 RON | 18.697 RON | 18.366 RON | 4.588 RON | 12.342 RON | 4.410 RON | 13.660 RON |
| Casa si conturi la banci | 228.318 RON | 217.155 RON | 117.051 RON | 27.661 RON | 249.622 RON | 142.042 RON | 123.547 RON | 56.727 RON | 38.363 RON | 20.754 RON | 6.529 RON | 13.635 RON |
| Datorii totale | 218.846 RON | 146.417 RON | 53.556 RON | 132.534 RON | 174.536 RON | 7.333 RON | 7.628 RON | 4.198 RON | 22.622 RON | 10.082 RON | 4.774 RON | 1.941 RON |
| Capitaluri proprii | 694.023 RON | 479.544 RON | 146.831 RON | 126.120 RON | 156.746 RON | 168.067 RON | 134.616 RON | 70.895 RON | 20.329 RON | 23.014 RON | 6.165 RON | 25.354 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
263 de contracte atribuite, in valoare de 3.703.402 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 3.414.254 lei.
Achizitii directe
252 de contracte
3.414.002 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
11 contracte
289.400 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 09:27).