ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 191.761 RON | -49.552 RON | 285.936 RON | 60.295 RON | 74.918 RON | -149.513 RON | 1 |
| 2024 | 200.767 RON | -17.056 RON | 160.514 RON | 10.021 RON | 49.425 RON | -99.962 RON | 2 |
| 2023 | 225.698 RON | -15.327 RON | 177.081 RON | 14.303 RON | 75.429 RON | -82.905 RON | 1 |
| 2022 | 298.060 RON | -14.366 RON | 198.892 RON | 53.936 RON | 72.890 RON | -67.578 RON | 1 |
| 2021 | 176.266 RON | -33.025 RON | 202.372 RON | 79.805 RON | 64.975 RON | -53.212 RON | 3 |
| 2020 | 202.765 RON | -76.261 RON | 218.630 RON | 126.054 RON | 68.124 RON | -20.188 RON | 5 |
| 2019 | 298.342 RON | -18.209 RON | 235.954 RON | 174.189 RON | 113.453 RON | 56.074 RON | 6 |
| 2018 | 262.284 RON | -1.930 RON | 88.272 RON | 178 RON | 137.316 RON | 49.282 RON | 6 |
| 2017 | 208.897 RON | 12.032 RON | 49.040 RON | 0 RON | 100.253 RON | 51.213 RON | 7 |
| 2016 | 196.488 RON | 39.109 RON | 28.218 RON | 0 RON | 67.399 RON | 39.181 RON | 8 |
| 2015 | 174.058 RON | 14.947 RON | 32.993 RON | 0 RON | 33.065 RON | 72 RON | 7 |
| 2014 | 42.993 RON | -14.375 RON | 28.209 RON | 0 RON | 12.534 RON | -14.875 RON | 3 |
| 2013 | 0 RON | -1.000 RON | 2.375 RON | 1.310 RON | 565 RON | -500 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 191.761 RON | 200.767 RON | 225.698 RON | 298.060 RON | 176.266 RON | 202.765 RON | 298.342 RON | 262.284 RON | 208.897 RON | 196.488 RON | 174.058 RON | 42.993 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 191.953 RON | 201.031 RON | 226.192 RON | 306.259 RON | 176.494 RON | 206.294 RON | 298.731 RON | 265.415 RON | 218.131 RON | 196.593 RON | 174.058 RON | 42.993 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 239.586 RON | 216.077 RON | 239.259 RON | 317.644 RON | 208.159 RON | 281.223 RON | 313.952 RON | 264.712 RON | 204.010 RON | 155.567 RON | 153.874 RON | 56.078 RON | 1.000 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 703 RON | 14.121 RON | 41.026 RON | 20.184 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 47.633 RON | 15.046 RON | 13.067 RON | 11.385 RON | 31.665 RON | 74.929 RON | 15.221 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.085 RON | 1.000 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.032 RON | 39.109 RON | 14.947 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 49.552 RON | 17.056 RON | 15.327 RON | 14.366 RON | 33.025 RON | 76.261 RON | 18.209 RON | 1.930 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.375 RON | 1.000 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 60.295 RON | 10.021 RON | 14.303 RON | 53.936 RON | 79.805 RON | 126.054 RON | 174.189 RON | 178 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.310 RON |
| Active circulante | 74.918 RON | 49.425 RON | 75.429 RON | 72.890 RON | 64.975 RON | 68.124 RON | 113.453 RON | 137.316 RON | 100.253 RON | 67.399 RON | 33.065 RON | 12.534 RON | 565 RON |
| Stocuri | 39.125 RON | 17.262 RON | 32.836 RON | 33.803 RON | 18.840 RON | 16.767 RON | 36.224 RON | 33.563 RON | 27.944 RON | 13.155 RON | 10.251 RON | 4.895 RON | — |
| Creante | 23.786 RON | 13.541 RON | 20.486 RON | 13.521 RON | 31.921 RON | 35.970 RON | 50.642 RON | 8.417 RON | 6.043 RON | 16.732 RON | 2.944 RON | 377 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 12.007 RON | 18.622 RON | 22.107 RON | 25.566 RON | 14.214 RON | 15.387 RON | 26.587 RON | 95.336 RON | 66.266 RON | 37.512 RON | 19.870 RON | 7.262 RON | 565 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.210 RON | 1.106 RON | 4.444 RON | 4.488 RON | 4.380 RON | 4.264 RON | 4.386 RON | 60 RON | — | — | — | 800 RON | — |
| Datorii totale | 285.936 RON | 160.514 RON | 177.081 RON | 198.892 RON | 202.372 RON | 218.630 RON | 235.954 RON | 88.272 RON | 49.040 RON | 28.218 RON | 32.993 RON | 28.209 RON | 2.375 RON |
| Capitaluri proprii | -149.513 RON | -99.962 RON | -82.905 RON | -67.578 RON | -53.212 RON | -20.188 RON | 56.074 RON | 49.282 RON | 51.213 RON | 39.181 RON | 72 RON | -14.875 RON | -500 RON |
| Capital subscris varsat | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 25.000 RON | 6.600 RON | 6.600 RON | 6.600 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON | 500 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 | 3 | 5 | 6 | 6 | 7 | 8 | 7 | 3 | 1 |
14 contracte atribuite, in valoare de 17.504 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
14 contracte
17.504 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:15).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.