FRANCO ELITE SAPORI D'ITALIA SRL
- FRANCO ELITE SAPORI DITALIA SRLdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoanăadministrator | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.351.321 RON | -27.221 RON | 163.941 RON | 103.549 RON | 396.722 RON | 336.330 RON | 3 |
| 2024 | 1.577.721 RON | -78.711 RON | 211.366 RON | 128.638 RON | 446.279 RON | 363.551 RON | 4 |
| 2023 | 1.463.756 RON | 6.946 RON | 209.517 RON | 174.759 RON | 477.021 RON | 442.263 RON | 4 |
| 2022 | 1.274.674 RON | 86.386 RON | 89.620 RON | 93.218 RON | 431.719 RON | 435.317 RON | 4 |
| 2021 | 1.377.319 RON | 79.117 RON | 210.461 RON | 139.014 RON | 430.904 RON | 359.457 RON | 4 |
| 2020 | 1.323.590 RON | 213.601 RON | 210.963 RON | 140.996 RON | 392.282 RON | 322.315 RON | 4 |
| 2019 | 1.247.875 RON | 173.811 RON | 461.393 RON | 83.291 RON | 486.816 RON | 108.714 RON | 4 |
| 2018 | 1.211.161 RON | 85.396 RON | 514.396 RON | 85.682 RON | 363.617 RON | -65.097 RON | 4 |
| 2017 | 985.201 RON | 11.157 RON | 718.436 RON | 82.458 RON | 485.484 RON | -150.494 RON | — |
| 2016 | 853.808 RON | 25.271 RON | 477.845 RON | 48.779 RON | 257.079 RON | -161.650 RON | 3 |
| 2014 | 383.095 RON | 18.039 RON | 381.306 RON | 40.249 RON | 359.296 RON | 18.239 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.351.321 RON | 1.577.721 RON | 1.463.756 RON | 1.274.674 RON | 1.377.319 RON | 1.323.590 RON | 1.247.875 RON | 1.211.161 RON | 985.201 RON | 853.808 RON | 383.095 RON |
| Venituri totale | 1.359.147 RON | 1.583.579 RON | 1.481.107 RON | 1.308.494 RON | 1.431.090 RON | 1.326.130 RON | 1.255.416 RON | 1.213.539 RON | 993.189 RON | 860.066 RON | 398.698 RON |
| Cheltuieli totale | 1.386.368 RON | 1.662.290 RON | 1.459.350 RON | 1.209.023 RON | 1.337.674 RON | 1.101.642 RON | 1.069.051 RON | 1.116.008 RON | 972.920 RON | 828.436 RON | 363.168 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 21.757 RON | 99.471 RON | 93.416 RON | 224.488 RON | 186.365 RON | 97.531 RON | 20.269 RON | 31.630 RON | 35.530 RON |
| Pierdere bruta | 27.221 RON | 78.711 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 6.946 RON | 86.386 RON | 79.117 RON | 213.601 RON | 173.811 RON | 85.396 RON | 11.157 RON | 25.271 RON | 18.039 RON |
| Pierdere neta | 27.221 RON | 78.711 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 103.549 RON | 128.638 RON | 174.759 RON | 93.218 RON | 139.014 RON | 140.996 RON | 83.291 RON | 85.682 RON | 82.458 RON | 48.779 RON | 40.249 RON |
| Active circulante | 396.722 RON | 446.279 RON | 477.021 RON | 431.719 RON | 430.904 RON | 392.282 RON | 486.816 RON | 363.617 RON | 485.484 RON | 257.079 RON | 359.296 RON |
| Stocuri | 294.814 RON | 346.562 RON | 333.827 RON | 247.048 RON | 208.418 RON | 253.126 RON | 242.340 RON | 181.198 RON | 204.399 RON | 109.319 RON | 313.407 RON |
| Creante | 13.037 RON | 10.706 RON | 0 RON | 0 RON | 6.242 RON | 12.262 RON | 101 RON | 4.801 RON | 11.051 RON | — | 32 RON |
| Casa si conturi la banci | 88.871 RON | 89.011 RON | 143.194 RON | 184.671 RON | 216.244 RON | 126.894 RON | 244.375 RON | 177.618 RON | 270.034 RON | 147.760 RON | 45.857 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | 10.337 RON | — |
| Datorii totale | 163.941 RON | 211.366 RON | 209.517 RON | 89.620 RON | 210.461 RON | 210.963 RON | 461.393 RON | 514.396 RON | 718.436 RON | 477.845 RON | 381.306 RON |
| Capitaluri proprii | 336.330 RON | 363.551 RON | 442.263 RON | 435.317 RON | 359.457 RON | 322.315 RON | 108.714 RON | -65.097 RON | -150.494 RON | -161.650 RON | 18.239 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | — | 3 | 6 |