MC RETAIL NET SRL
- J40/13850/2013BUCURESTIdin 08.11.2013
- J23/4468/2019ILFOVdin 10.10.2019
- J2022006583406BUCURESTIdin 07.04.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 8 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 317.702 RON | 197.463 RON | 454.505 RON | 87.852 RON | 562.745 RON | 197.703 RON | 1 |
| 2024 | 323.874 RON | 240.987 RON | 23.797 RON | 115.002 RON | 401.892 RON | 494.726 RON | 1 |
| 2023 | 286.998 RON | 231.075 RON | 24.585 RON | — | 332.653 RON | 308.089 RON | 1 |
| 2022 | 125.861 RON | 103.210 RON | 13.652 RON | — | 145.015 RON | 131.363 RON | 1 |
| 2021 | 74.141 RON | 60.275 RON | 3.272 RON | — | 62.787 RON | 59.653 RON | — |
| 2020 | 10.596 RON | 8.049 RON | 7.174 RON | — | 6.479 RON | -622 RON | — |
| 2019 | — | -794 RON | 9.648 RON | — | 978 RON | -8.670 RON | — |
| 2018 | — | -790 RON | 9.048 RON | — | 1.172 RON | -7.876 RON | — |
| 2017 | — | -917 RON | 8.249 RON | — | 1.162 RON | -7.087 RON | — |
| 2016 | — | -862 RON | 7.599 RON | 4 RON | 1.425 RON | -6.170 RON | — |
| 2015 | — | -673 RON | 6.060 RON | 26 RON | 726 RON | -5.308 RON | — |
| 2014 | 125 RON | -4.598 RON | 5.550 RON | 48 RON | 867 RON | -4.635 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -237 RON | 2.137 RON | 879 RON | 1.221 RON | -37 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 317.702 RON | 323.874 RON | 286.998 RON | 125.861 RON | 74.141 RON | 10.596 RON | — | — | — | — | — | 125 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 328.990 RON | 331.158 RON | 287.027 RON | 125.861 RON | 74.334 RON | 10.783 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 152 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 126.605 RON | 85.153 RON | 53.081 RON | 18.876 RON | 11.828 RON | 2.411 RON | 794 RON | 790 RON | 917 RON | 862 RON | 673 RON | 4.745 RON | 237 RON |
| Profit brut | 202.385 RON | 246.005 RON | 233.946 RON | 106.985 RON | 62.506 RON | 8.372 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 794 RON | 790 RON | 917 RON | 862 RON | — | 4.593 RON | 237 RON |
| Profit net | 197.463 RON | 240.987 RON | 231.075 RON | 103.210 RON | 60.275 RON | 8.049 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 794 RON | 790 RON | 917 RON | 862 RON | 673 RON | 4.598 RON | 237 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 87.852 RON | 115.002 RON | — | — | — | — | — | — | — | 4 RON | 26 RON | 48 RON | 879 RON |
| Active circulante | 562.745 RON | 401.892 RON | 332.653 RON | 145.015 RON | 62.787 RON | 6.479 RON | 978 RON | 1.172 RON | 1.162 RON | 1.425 RON | 726 RON | 867 RON | 1.221 RON |
| Stocuri | 112 RON | 97 RON | 97 RON | 97 RON | 97 RON | 97 RON | 97 RON | 97 RON | 117 RON | 217 RON | 217 RON | 217 RON | 120 RON |
| Creante | 1.204 RON | 1.185 RON | 22 RON | 1.482 RON | 19 RON | 19 RON | 438 RON | 438 RON | 418 RON | 438 RON | 438 RON | 438 RON | 0 RON |
| Casa si conturi la banci | 112.429 RON | 52.610 RON | 332.534 RON | 143.436 RON | 62.671 RON | 6.363 RON | 443 RON | 637 RON | 627 RON | 770 RON | 71 RON | 212 RON | 1.101 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.611 RON | 1.629 RON | 21 RON | — | 138 RON | 73 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON |
| Datorii totale | 454.505 RON | 23.797 RON | 24.585 RON | 13.652 RON | 3.272 RON | 7.174 RON | 9.648 RON | 9.048 RON | 8.249 RON | 7.599 RON | 6.060 RON | 5.550 RON | 2.137 RON |
| Capitaluri proprii | 197.703 RON | 494.726 RON | 308.089 RON | 131.363 RON | 59.653 RON | -622 RON | -8.670 RON | -7.876 RON | -7.087 RON | -6.170 RON | -5.308 RON | -4.635 RON | -37 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.