ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
etajul 3, sectorul 2
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| firmă | 50% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Amână judecarea cauzei pentru a se lua cunostintă de înscrisurile comunicate
Respinge primul capăt al cererii, ca rămas fără obiect. Ia act de renunţarea la judecata celorlalte capete ale cererii. Cu drept de a formula cerere de apel în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti. Pronunţată în data de 01.11.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea pentru data de 01.11.2023 când pronunţarea va avea loc prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată în data de 17.10.2023, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 329.388.300 RON | 13.958.705 RON | 147.159.510 RON | 123.846.712 RON | 65.347.140 RON | 50.516.725 RON | 20 |
| 2024 | 343.242.426 RON | 2.463.324 RON | 211.243.508 RON | 126.760.054 RON | 115.641.096 RON | 36.691.354 RON | 20 |
| 2023 | 407.064.455 RON | 12.823.700 RON | 188.106.196 RON | 121.773.693 RON | 115.163.446 RON | 53.374.666 RON | 20 |
| 2022 | 492.029.680 RON | 20.590.852 RON | 181.100.242 RON | 120.609.755 RON | 96.935.087 RON | 41.983.492 RON | 25 |
| 2021 | 484.085.675 RON | 2.916.993 RON | 200.519.973 RON | 124.318.985 RON | 88.566.246 RON | 21.392.640 RON | 25 |
| 2020 | 393.345.815 RON | 2.020.767 RON | 198.934.039 RON | 131.829.115 RON | 76.714.057 RON | 18.475.647 RON | 26 |
| 2019 | 359.522.041 RON | 1.498.340 RON | 120.537.418 RON | 75.433.672 RON | 57.986.161 RON | 16.454.880 RON | 25 |
| 2018 | 363.266.559 RON | 2.428.921 RON | 108.980.282 RON | 45.917.981 RON | 76.449.501 RON | 14.956.540 RON | 22 |
| 2017 | 297.939.405 RON | 2.518.794 RON | 64.541.044 RON | 13.364.597 RON | 62.390.613 RON | 12.527.618 RON | 15 |
| 2016 | 322.137.675 RON | 4.643.118 RON | 62.179.292 RON | 2.157.667 RON | 69.877.423 RON | 10.008.825 RON | 11 |
| 2015 | 257.201.639 RON | 3.622.171 RON | 48.234.822 RON | 567.124 RON | 52.483.629 RON | 5.365.707 RON | 8 |
| 2014 | 81.510.931 RON | 1.793.016 RON | 19.038.801 RON | 90.367 RON | 20.688.175 RON | 1.743.536 RON | 4 |
| 2013 | 0 RON | -59.480 RON | 60.218 RON | 9.400 RON | 1.338 RON | -49.480 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 329.388.300 RON | 343.242.426 RON | 407.064.455 RON | 492.029.680 RON | 484.085.675 RON | 393.345.815 RON | 359.522.041 RON | 363.266.559 RON | 297.939.405 RON | 322.137.675 RON | 257.201.639 RON | 81.510.931 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 330.584.188 RON | 343.841.506 RON | 411.152.299 RON | 498.415.766 RON | 487.416.964 RON | 395.938.263 RON | 362.424.729 RON | 366.124.089 RON | 300.245.451 RON | 324.689.115 RON | 260.642.094 RON | 81.973.717 RON | 5 RON |
| Cheltuieli totale | 313.438.110 RON | 338.184.084 RON | 396.021.035 RON | 474.018.283 RON | 483.686.195 RON | 393.370.558 RON | 360.493.182 RON | 363.116.367 RON | 297.208.090 RON | 319.143.148 RON | 256.288.919 RON | 79.828.434 RON | 59.485 RON |
| Profit brut | 17.146.078 RON | 5.657.422 RON | 15.131.264 RON | 24.397.483 RON | 3.730.769 RON | 2.567.705 RON | 1.931.547 RON | 3.007.722 RON | 3.037.361 RON | 5.545.967 RON | 4.353.175 RON | 2.145.283 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.480 RON |
| Profit net | 13.958.705 RON | 2.463.324 RON | 12.823.700 RON | 20.590.852 RON | 2.916.993 RON | 2.020.767 RON | 1.498.340 RON | 2.428.921 RON | 2.518.794 RON | 4.643.118 RON | 3.622.171 RON | 1.793.016 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 59.480 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 123.846.712 RON | 126.760.054 RON | 121.773.693 RON | 120.609.755 RON | 124.318.985 RON | 131.829.115 RON | 75.433.672 RON | 45.917.981 RON | 13.364.597 RON | 2.157.667 RON | 567.124 RON | 90.367 RON | 9.400 RON |
| Active circulante | 65.347.140 RON | 115.641.096 RON | 115.163.446 RON | 96.935.087 RON | 88.566.246 RON | 76.714.057 RON | 57.986.161 RON | 76.449.501 RON | 62.390.613 RON | 69.877.423 RON | 52.483.629 RON | 20.688.175 RON | 1.338 RON |
| Stocuri | 164.854 RON | 209.981 RON | 248.476 RON | 583.600 RON | 96.698 RON | 124.475 RON | 76.681 RON | 28.298 RON | 12.045 RON | 18.134 RON | 534 RON | 447 RON | — |
| Creante | 65.131.806 RON | 111.391.008 RON | 112.072.191 RON | 93.600.768 RON | 81.090.845 RON | 74.751.228 RON | 56.535.629 RON | 74.247.602 RON | 61.691.766 RON | 65.557.357 RON | 49.077.703 RON | 18.615.151 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 50.480 RON | 4.040.107 RON | 2.842.779 RON | 2.750.719 RON | 7.378.703 RON | 1.838.354 RON | 1.373.851 RON | 2.173.601 RON | 686.802 RON | 4.301.932 RON | 3.405.392 RON | 2.072.577 RON | 1.338 RON |
| Cheltuieli in avans | 8.482.383 RON | 5.533.712 RON | 4.543.723 RON | 5.538.892 RON | 9.027.382 RON | 8.866.514 RON | 3.572.465 RON | 1.569.340 RON | 1.313.452 RON | 153.027 RON | 549.776 RON | 3.795 RON | — |
| Datorii totale | 147.159.510 RON | 211.243.508 RON | 188.106.196 RON | 181.100.242 RON | 200.519.973 RON | 198.934.039 RON | 120.537.418 RON | 108.980.282 RON | 64.541.044 RON | 62.179.292 RON | 48.234.822 RON | 19.038.801 RON | 60.218 RON |
| Capitaluri proprii | 50.516.725 RON | 36.691.354 RON | 53.374.666 RON | 41.983.492 RON | 21.392.640 RON | 18.475.647 RON | 16.454.880 RON | 14.956.540 RON | 12.527.618 RON | 10.008.825 RON | 5.365.707 RON | 1.743.536 RON | -49.480 RON |
| Capital subscris varsat | 36.556.020 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 20 | 20 | 20 | 25 | 25 | 26 | 25 | 22 | 15 | 11 | 8 | 4 | — |