ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
ap. 5. şi 6
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Respinge plângerea contraven?ională formulată de petenta GAMA OPTIC SMART S.R.L. în contradictoriu cu intimatul AGENŢIA NAŢIONALĂ A MEDICAMENTULUI ŞI DISPOZITIVELOR MEDICALE DIN ROMÂNIA (ANMDMR), ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 30 de zile de la comunicare ce se va înregistra la Judecătoria Cluj-Napoca. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 29.05.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 29.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.05.2025.
pentru citarea intimatei cu men?iunea de a depune la dosar înscrisurile menţionate în întâmpinare
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.054.014 RON | 1.093.523 RON | 2.331.197 RON | 1.285.300 RON | 3.140.099 RON | 2.233.992 RON | 24 |
| 2024 | 7.833.743 RON | 1.140.229 RON | 4.173.361 RON | 1.441.927 RON | 3.741.849 RON | 1.140.469 RON | 24 |
| 2023 | 7.124.034 RON | 831.981 RON | 772.487 RON | 927.550 RON | 3.687.324 RON | 3.908.760 RON | 22 |
| 2022 | 5.888.013 RON | 342.535 RON | 866.603 RON | 955.634 RON | 2.987.747 RON | 3.076.778 RON | 22 |
| 2021 | 5.019.379 RON | 633.411 RON | 695.988 RON | 897.408 RON | 3.452.031 RON | 3.884.413 RON | 18 |
| 2020 | 3.798.126 RON | 715.525 RON | 1.032.428 RON | 973.214 RON | 3.067.191 RON | 3.251.001 RON | 18 |
| 2019 | 4.393.476 RON | 578.046 RON | 1.006.301 RON | 1.055.010 RON | 2.302.650 RON | 2.535.476 RON | 14 |
| 2018 | 3.116.648 RON | 310.203 RON | 89.090 RON | 310.243 RON | 1.679.441 RON | 1.957.430 RON | 2 |
| 2017 | 2.519.644 RON | 219.094 RON | 392.223 RON | 107.006 RON | 1.889.737 RON | 1.647.227 RON | 2 |
| 2016 | 2.466.364 RON | 646.331 RON | 382.448 RON | 188.228 RON | 1.553.532 RON | 1.428.134 RON | 16 |
| 2015 | 2.089.364 RON | 562.362 RON | 316.694 RON | 143.869 RON | 898.840 RON | 781.803 RON | 9 |
| 2014 | 1.243.299 RON | 224.462 RON | 440.667 RON | 148.360 RON | 492.365 RON | 219.441 RON | 9 |
| 2013 | 0 RON | -5.221 RON | 19.126 RON | 13.930 RON | 175 RON | -5.021 RON | 0 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.054.014 RON | 7.833.743 RON | 7.124.034 RON | 5.888.013 RON | 5.019.379 RON | 3.798.126 RON | 4.393.476 RON | 3.116.648 RON | 2.519.644 RON | 2.466.364 RON | 2.089.364 RON | 1.243.299 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 7.830.865 RON | 7.882.881 RON | 7.205.466 RON | 5.914.671 RON | 5.928.862 RON | 4.580.355 RON | 5.037.197 RON | 3.639.817 RON | 2.974.276 RON | 2.777.994 RON | 2.235.835 RON | 1.363.663 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 6.522.882 RON | 6.525.466 RON | 6.215.862 RON | 5.512.828 RON | 5.253.255 RON | 3.834.037 RON | 4.415.216 RON | 3.298.448 RON | 2.713.360 RON | 2.015.656 RON | 1.565.577 RON | 1.093.660 RON | 5.221 RON |
| Profit brut | 1.307.983 RON | 1.357.415 RON | 989.604 RON | 401.843 RON | 675.607 RON | 746.318 RON | 621.981 RON | 341.369 RON | 260.916 RON | 762.338 RON | 670.258 RON | 270.003 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 5.221 RON |
| Profit net | 1.093.523 RON | 1.140.229 RON | 831.981 RON | 342.535 RON | 633.411 RON | 715.525 RON | 578.046 RON | 310.203 RON | 219.094 RON | 646.331 RON | 562.362 RON | 224.462 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 5.221 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.285.300 RON | 1.441.927 RON | 927.550 RON | 955.634 RON | 897.408 RON | 973.214 RON | 1.055.010 RON | 310.243 RON | 107.006 RON | 188.228 RON | 143.869 RON | 148.360 RON | 13.930 RON |
| Active circulante | 3.140.099 RON | 3.741.849 RON | 3.687.324 RON | 2.987.747 RON | 3.452.031 RON | 3.067.191 RON | 2.302.650 RON | 1.679.441 RON | 1.889.737 RON | 1.553.532 RON | 898.840 RON | 492.365 RON | 175 RON |
| Stocuri | 2.915.990 RON | 2.911.474 RON | 2.661.243 RON | 2.930.693 RON | 3.358.948 RON | 2.639.496 RON | 2.206.432 RON | 1.374.140 RON | 485.077 RON | 264.554 RON | 583.764 RON | 453.455 RON | — |
| Creante | 625.176 RON | 349.722 RON | 768.389 RON | 40.258 RON | 78.611 RON | 412.966 RON | 57.727 RON | 277.207 RON | 1.387.624 RON | 1.261.716 RON | 305.921 RON | 25.291 RON | — |
| Casa si conturi la banci | -401.067 RON | 480.653 RON | 257.692 RON | 16.796 RON | 14.472 RON | 14.729 RON | 38.491 RON | 28.094 RON | 17.036 RON | 27.262 RON | 9.155 RON | 13.619 RON | 175 RON |
| Cheltuieli in avans | 139.790 RON | 130.054 RON | 66.373 RON | — | 230.962 RON | 243.024 RON | 184.117 RON | 56.836 RON | 42.707 RON | 68.822 RON | 55.788 RON | 19.383 RON | — |
| Datorii totale | 2.331.197 RON | 4.173.361 RON | 772.487 RON | 866.603 RON | 695.988 RON | 1.032.428 RON | 1.006.301 RON | 89.090 RON | 392.223 RON | 382.448 RON | 316.694 RON | 440.667 RON | 19.126 RON |
| Capitaluri proprii | 2.233.992 RON | 1.140.469 RON | 3.908.760 RON | 3.076.778 RON | 3.884.413 RON | 3.251.001 RON | 2.535.476 RON | 1.957.430 RON | 1.647.227 RON | 1.428.134 RON | 781.803 RON | 219.441 RON | -5.021 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 24 | 24 | 22 | 22 | 18 | 18 | 14 | 2 | 2 | 16 | 9 | 9 | 0 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.