VERNIS VISION SRL
- 2AND SOLUTION - S.R.L.documentat pana in 2017
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
com. Alexandru cel Bun, satul Agarcia
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 50% |
| persoanăfostă | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.605 RON | -60.878 RON | 985.929 RON | 547.284 RON | 36.026 RON | -402.619 RON | 1 |
| 2024 | 15.630 RON | -118.561 RON | 959.380 RON | 571.645 RON | 45.994 RON | -341.741 RON | 1 |
| 2023 | 68.423 RON | -38.488 RON | 731.165 RON | 462.274 RON | 45.711 RON | -223.180 RON | 1 |
| 2022 | 159.690 RON | 26.546 RON | 716.819 RON | 485.279 RON | 46.848 RON | -184.692 RON | 1 |
| 2021 | 66.283 RON | -33.215 RON | 805.231 RON | 508.285 RON | 85.708 RON | -211.238 RON | 1 |
| 2020 | 75.531 RON | -62.303 RON | 795.900 RON | 531.290 RON | 86.586 RON | -178.024 RON | 2 |
| 2019 | 205.486 RON | -49.235 RON | 767.977 RON | 554.548 RON | 97.032 RON | -115.720 RON | 2 |
| 2018 | 144.498 RON | -31.060 RON | 749.859 RON | 579.782 RON | 123.316 RON | -46.761 RON | 2 |
| 2017 | 15.564 RON | -86.180 RON | 477.909 RON | 370.733 RON | 72.931 RON | -32.081 RON | 2 |
| 2016 | 126.984 RON | 29.990 RON | 12.180 RON | 35.276 RON | 68.884 RON | 94.099 RON | 2 |
| 2015 | 141.784 RON | 91.801 RON | 16.878 RON | 46.552 RON | 149.520 RON | 179.810 RON | 1 |
| 2014 | 71.292 RON | 40.184 RON | 2.212 RON | 64.819 RON | 54.134 RON | 118.182 RON | — |
| 2013 | 0 RON | -8.002 RON | 31.711 RON | 86.799 RON | 22.910 RON | 77.998 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.605 RON | 15.630 RON | 68.423 RON | 159.690 RON | 66.283 RON | 75.531 RON | 205.486 RON | 144.498 RON | 15.564 RON | 126.984 RON | 141.784 RON | 71.292 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 12.605 RON | 15.630 RON | 68.443 RON | 160.481 RON | 66.633 RON | 80.391 RON | 205.673 RON | 146.563 RON | 15.564 RON | 125.903 RON | 142.934 RON | 71.322 RON | 5 RON |
| Cheltuieli totale | 73.357 RON | 134.035 RON | 106.247 RON | 132.330 RON | 99.848 RON | 142.061 RON | 252.851 RON | 176.166 RON | 101.277 RON | 92.103 RON | 46.878 RON | 28.998 RON | 8.007 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.151 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 33.800 RON | 96.056 RON | 42.324 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 60.752 RON | 118.405 RON | 37.804 RON | 0 RON | 33.215 RON | 61.670 RON | 47.178 RON | 29.603 RON | 85.713 RON | 0 RON | — | 0 RON | 8.002 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.546 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 29.990 RON | 91.801 RON | 40.184 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 60.878 RON | 118.561 RON | 38.488 RON | 0 RON | 33.215 RON | 62.303 RON | 49.235 RON | 31.060 RON | 86.180 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 8.002 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 547.284 RON | 571.645 RON | 462.274 RON | 485.279 RON | 508.285 RON | 531.290 RON | 554.548 RON | 579.782 RON | 370.733 RON | 35.276 RON | 46.552 RON | 64.819 RON | 86.799 RON |
| Active circulante | 36.026 RON | 45.994 RON | 45.711 RON | 46.848 RON | 85.708 RON | 86.586 RON | 97.032 RON | 123.316 RON | 72.931 RON | 68.884 RON | 149.520 RON | 54.134 RON | 22.910 RON |
| Stocuri | 4.037 RON | 4.037 RON | 4.037 RON | — | — | 0 RON | 5.210 RON | 21.102 RON | — | — | — | — | — |
| Creante | 31.238 RON | 41.708 RON | 40.419 RON | 46.620 RON | 84.270 RON | 86.267 RON | 90.620 RON | 102.128 RON | 72.870 RON | 40.274 RON | 88.061 RON | 32.701 RON | 22.089 RON |
| Casa si conturi la banci | 751 RON | 249 RON | 1.255 RON | 228 RON | 1.438 RON | 319 RON | 1.202 RON | 86 RON | 61 RON | 28.610 RON | 61.459 RON | 21.433 RON | 821 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | 677 RON | 0 RON | 2.164 RON | 2.119 RON | 616 RON | 1.441 RON | — |
| Datorii totale | 985.929 RON | 959.380 RON | 731.165 RON | 716.819 RON | 805.231 RON | 795.900 RON | 767.977 RON | 749.859 RON | 477.909 RON | 12.180 RON | 16.878 RON | 2.212 RON | 31.711 RON |
| Capitaluri proprii | -402.619 RON | -341.741 RON | -223.180 RON | -184.692 RON | -211.238 RON | -178.024 RON | -115.720 RON | -46.761 RON | -32.081 RON | 94.099 RON | 179.810 RON | 118.182 RON | 77.998 RON |
| Capital subscris varsat | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 46.000 RON | 86.000 RON | — | 86.000 RON | 86.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.