| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 428.219 RON | 156.817 RON | 190.461 RON | 10.576 RON | 336.942 RON | 157.057 RON | 1 |
| 2024 | 781.946 RON | 63.704 RON | 229.485 RON | 39.910 RON | 280.100 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 90.525 RON |
| 3 |
| 2023 | 809.025 RON | 42.607 RON | 210.416 RON | 65.676 RON | 215.845 RON | 71.105 RON | 3 |
| 2022 | 760.515 RON | 83.627 RON | 219.794 RON | 108.512 RON | 198.810 RON | 87.528 RON | 3 |
| 2021 | 680.750 RON | 54.860 RON | 195.203 RON | 76.731 RON | 199.676 RON | 81.204 RON | 3 |
| 2020 | 598.085 RON | 78.704 RON | 219.524 RON | 109.151 RON | 218.041 RON | 107.868 RON | 4 |
| 2019 | 575.311 RON | 125.698 RON | 231.272 RON | 130.648 RON | 150.840 RON | 50.216 RON | 3 |
| 2018 | 379.231 RON | -17.460 RON | 185.200 RON | 60.549 RON | 49.054 RON | -75.482 RON | 3 |
| 2017 | 357.016 RON | 6.109 RON | 181.471 RON | 67.395 RON | 54.054 RON | -58.022 RON | 3 |
| 2016 | 269.061 RON | -44.362 RON | 184.894 RON | 81.394 RON | 37.189 RON | -64.131 RON | 3 |
| 2015 | 142.606 RON | -26.899 RON | 202.581 RON | 16.117 RON | 130.584 RON | -19.768 RON | 2 |
| 2014 | 39.191 RON | 7.165 RON | 37.553 RON | 19.634 RON | 25.049 RON | 7.130 RON | 1 |
| 2013 | 0 RON | -235 RON | 871 RON | 635 RON | 201 RON | -35 RON | — |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| Cifra de afaceri | 428.219 RON | 781.946 RON | 809.025 RON | 760.515 RON | 680.750 RON | 598.085 RON | 575.311 RON | 379.231 RON | 357.016 RON | 269.061 RON | 142.606 RON | 39.191 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 465.311 RON | 785.560 RON | 809.025 RON | 760.515 RON | 680.750 RON | 609.685 RON | 606.627 RON | 379.304 RON | 357.145 RON | 269.111 RON | 142.606 RON | 39.206 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 273.694 RON | 704.213 RON | 760.145 RON | 670.058 RON | 619.218 RON | 525.000 RON | 475.039 RON | 393.047 RON | 347.465 RON | 310.746 RON | 165.227 RON | 30.864 RON | 235 RON |
| Profit brut | 191.617 RON | 81.347 RON | 48.880 RON | 90.457 RON | 61.532 RON | 84.685 RON | 131.588 RON | 0 RON | 9.680 RON | 0 RON | 0 RON | 8.342 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.743 RON | 0 RON | 41.635 RON | — | 0 RON | 235 RON |
| Profit net | 156.817 RON | 63.704 RON | 42.607 RON | 83.627 RON | 54.860 RON | 78.704 RON | 125.698 RON | 0 RON | 6.109 RON | 0 RON | 0 RON | 7.165 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 17.460 RON | 0 RON | 44.362 RON | 26.899 RON | 0 RON | 235 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 10.576 RON | 39.910 RON | 65.676 RON | 108.512 RON | 76.731 RON | 109.151 RON | 130.648 RON | 60.549 RON | 67.395 RON | 81.394 RON | 16.117 RON | 19.634 RON | 635 RON |
| Active circulante | 336.942 RON | 280.100 RON | 215.845 RON | 198.810 RON | 199.676 RON | 218.041 RON | 150.840 RON | 49.054 RON | 54.054 RON | 37.189 RON | 130.584 RON | 25.049 RON | 201 RON |
| Stocuri | 8.282 RON | — | — | 819 RON | 0 RON | — | 1.842 RON | 1.368 RON | — | 2.725 RON | 2.725 RON | — | — |
| Creante | 256.721 RON | 191.440 RON | 135.425 RON | 57.121 RON | 34.766 RON | 13.857 RON | 27.773 RON | 8.158 RON | 7.760 RON | 6.582 RON | 12.705 RON | 13.216 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 71.939 RON | 88.660 RON | 80.420 RON | 140.870 RON | 164.910 RON | 204.184 RON | 121.225 RON | 39.528 RON | 46.294 RON | 27.882 RON | 115.154 RON | 11.833 RON | 201 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 0 RON | 0 RON | 200 RON | — | 115 RON | 2.000 RON | 2.180 RON | 36.112 RON | — | — |
| Datorii totale | 190.461 RON | 229.485 RON | 210.416 RON | 219.794 RON | 195.203 RON | 219.524 RON | 231.272 RON | 185.200 RON | 181.471 RON | 184.894 RON | 202.581 RON | 37.553 RON | 871 RON |
| Capitaluri proprii | 157.057 RON | 90.525 RON | 71.105 RON | 87.528 RON | 81.204 RON | 107.868 RON | 50.216 RON | -75.482 RON | -58.022 RON | -64.131 RON | -19.768 RON | 7.130 RON | -35 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | — |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.