T & A FOOD VISION S.R.L.
- RESTAURANT LA GRECU SRLdocumentat pana in 2019
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 52,3% |
| persoană | 47,7% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13.864 RON | -169.416 RON | 782.525 RON | 100.094 RON | 1.132.417 RON | 449.986 RON | 1 |
| 2024 | 1.318.068 RON | 62.997 RON | 679.611 RON | 149.864 RON | 1.171.949 RON | 642.202 RON | 5 |
| 2023 | 1.463.223 RON | 254.489 RON | 652.654 RON | 225.142 RON | 1.270.955 RON | 843.443 RON | 5 |
| 2022 | 1.034.294 RON | 379.132 RON | 391.625 RON | 64.733 RON | 1.453.365 RON | 1.126.473 RON | 5 |
| 2021 | 764.056 RON | 369.371 RON | 412.333 RON | 74.189 RON | 1.245.485 RON | 907.341 RON | 5 |
| 2020 | 573.921 RON | 90.285 RON | 544.258 RON | 4.223 RON | 1.078.005 RON | 537.970 RON | 5 |
| 2019 | 2.153.669 RON | 480.235 RON | 618.637 RON | 143.352 RON | 955.770 RON | 480.485 RON | 11 |
| 2018 | 1.073.366 RON | 189.926 RON | 396.364 RON | 201.950 RON | 300.928 RON | 106.514 RON | 7 |
| 2017 | 741.669 RON | 137.272 RON | 211.777 RON | 15.770 RON | 232.585 RON | 36.578 RON | 7 |
| 2016 | 566.981 RON | 41.026 RON | 133.447 RON | 17.724 RON | 15.027 RON | -100.695 RON | 6 |
| 2015 | 436.430 RON | 11.071 RON | 168.892 RON | 16.540 RON | 10.630 RON | -141.721 RON | 5 |
| 2014 | 145.436 RON | -145.092 RON | 224.800 RON | 18.091 RON | 53.624 RON | -152.792 RON | 5 |
| 2013 | 1.707 RON | -7.900 RON | 37.866 RON | 9.556 RON | 17.067 RON | -7.700 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 13.864 RON | 1.318.068 RON | 1.463.223 RON | 1.034.294 RON | 764.056 RON | 573.921 RON | 2.153.669 RON | 1.073.366 RON | 741.669 RON | 566.981 RON | 436.430 RON | 145.436 RON | 1.707 RON |
| Venituri totale | 14.036 RON | 1.371.431 RON | 1.463.231 RON | 1.312.409 RON | 1.133.441 RON | 798.022 RON | 2.169.145 RON | 1.117.963 RON | 1.104.247 RON | 567.255 RON | 427.061 RON | 154.805 RON | 1.707 RON |
| Cheltuieli totale | 183.452 RON | 1.287.384 RON | 1.194.813 RON | 924.485 RON | 757.263 RON | 700.176 RON | 1.667.373 RON | 916.873 RON | 956.192 RON | 519.710 RON | 413.881 RON | 295.549 RON | 9.556 RON |
| Profit brut | 0 RON | 84.047 RON | 268.418 RON | 387.924 RON | 376.178 RON | 97.846 RON | 501.772 RON | 201.090 RON | 148.055 RON | 47.545 RON | 13.180 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 169.416 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 140.744 RON | 7.849 RON |
| Profit net | 0 RON | 62.997 RON | 254.489 RON | 379.132 RON | 369.371 RON | 90.285 RON | 480.235 RON | 189.926 RON | 137.272 RON | 41.026 RON | 11.071 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 169.416 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 145.092 RON | 7.900 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 100.094 RON | 149.864 RON | 225.142 RON | 64.733 RON | 74.189 RON | 4.223 RON | 143.352 RON | 201.950 RON | 15.770 RON | 17.724 RON | 16.540 RON | 18.091 RON | 9.556 RON |
| Active circulante | 1.132.417 RON | 1.171.949 RON | 1.270.955 RON | 1.453.365 RON | 1.245.485 RON | 1.078.005 RON | 955.770 RON | 300.928 RON | 232.585 RON | 15.027 RON | 10.630 RON | 53.624 RON | 17.067 RON |
| Stocuri | 19.874 RON | 24.540 RON | 33.218 RON | 27.589 RON | 5.083 RON | 2.543 RON | 5.604 RON | 5.488 RON | 5.809 RON | 1.256 RON | 5.735 RON | 50.068 RON | 16.838 RON |
| Creante | 1.093.832 RON | 1.121.399 RON | 1.212.416 RON | 1.387.269 RON | 1.117.492 RON | 1.137.811 RON | 874.030 RON | 284.412 RON | 196.766 RON | 2.691 RON | 4.528 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 18.711 RON | 26.010 RON | 25.321 RON | 38.507 RON | 122.910 RON | -62.349 RON | 76.136 RON | 11.028 RON | 30.010 RON | 11.080 RON | 367 RON | 3.556 RON | 229 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 RON | 1 RON | 293 RON | 3.543 RON |
| Datorii totale | 782.525 RON | 679.611 RON | 652.654 RON | 391.625 RON | 412.333 RON | 544.258 RON | 618.637 RON | 396.364 RON | 211.777 RON | 133.447 RON | 168.892 RON | 224.800 RON | 37.866 RON |
| Capitaluri proprii | 449.986 RON | 642.202 RON | 843.443 RON | 1.126.473 RON | 907.341 RON | 537.970 RON | 480.485 RON | 106.514 RON | 36.578 RON | -100.695 RON | -141.721 RON | -152.792 RON | -7.700 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 210 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 11 | 7 | 7 | 6 | 5 | 5 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.