ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 18.11.2026.
Amână judecarea cauzei la data de 17.06.2026 în vederea citării persoanelor chemate în judecata.
Având în vedere forma de protest adoptată prin Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor nr. 5/26.08.2025, constând în amânarea judecării cauzelor pe perioadă nedeterminată şi, faţă de împrejurarea că prezenta cauză nu se regăseşte pe lista cauzelor urgente care se judecă pe durata formei de protest adoptate, va amână judecarea cauzei la data de 28.01.2026.
lipsă raport expertiză
lipsă raport expertiză
lipsă raport expertiză
termenul de judecată din data de 04.03.2025 a fost preschimbat pentru data de 26.11.2024, sala 167, ora 12,00
lipsă raport expertiză
Preschimbă din oficiu termenul de judecată din data de 04.03.2025 pentru data de 26.11.2024, sala 167, ora 12,00,
pentru administrarea probei cu expertiza tehnică în specialitatea construcţii
pentru a se depune precizare de acţiune în scris.
Termenul de judecată acordat la data 09.04.2024 a fost preschimbat pentru data de 16.04.2024, ora 11:00, sala 167
Preschimbă, din oficiu, termenul de judecată acordat la data 09.04.2024 pentru data de 16.04.2024, ora 11:00, sala 167, pentru când vor fi citate părţile
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.908.158 RON | 1.152.860 RON | 7.990.505 RON | 5.384.497 RON | 4.913.952 RON | 2.307.944 RON | 4 |
| 2024 | 1.615.632 RON | 715.191 RON | 3.103.399 RON | 2.916.838 RON | 1.721.645 RON | 1.535.084 RON | 4 |
| 2023 | 3.518.076 RON | 1.119.676 RON | 2.104.649 RON | 1.569.488 RON | 1.594.054 RON | 1.058.893 RON | 4 |
| 2022 | 11.484.987 RON | 634.877 RON | 5.330.640 RON | 4.097.271 RON | 1.172.585 RON | -60.784 RON | 4 |
| 2021 | 364.595 RON | -602.638 RON | 10.391.568 RON | 9.367.201 RON | 328.707 RON | -695.660 RON | 3 |
| 2020 | 1.762.598 RON | -119.186 RON | 2.982.010 RON | 2.573.561 RON | 315.427 RON | -93.022 RON | 13 |
| 2019 | 2.775.405 RON | 612.564 RON | 2.259.744 RON | 2.036.939 RON | 835.609 RON | 612.804 RON | 24 |
| 2018 | 2.489.090 RON | 375.666 RON | 2.066.349 RON | 1.159.723 RON | 1.424.469 RON | 517.843 RON | 26 |
| 2017 | 2.038.238 RON | 7.550 RON | 2.166.918 RON | 1.444.605 RON | 964.490 RON | 242.177 RON | 26 |
| 2016 | 2.187.995 RON | 118.902 RON | 719.239 RON | 951.928 RON | 201.938 RON | 434.627 RON | 25 |
| 2015 | 1.835.490 RON | 158.052 RON | 262.268 RON | 100.149 RON | 707.530 RON | 545.411 RON | 19 |
| 2014 | 450.944 RON | 387.119 RON | 21.866 RON | 39.462 RON | 369.723 RON | 387.319 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.908.158 RON | 1.615.632 RON | 3.518.076 RON | 11.484.987 RON | 364.595 RON | 1.762.598 RON | 2.775.405 RON | 2.489.090 RON | 2.038.238 RON | 2.187.995 RON | 1.835.490 RON | 450.944 RON |
| Venituri totale | 3.609.849 RON | 2.033.228 RON | 4.964.953 RON | 11.673.395 RON | 445.869 RON | 1.762.598 RON | 5.393.026 RON | 3.890.136 RON | 3.954.698 RON | 2.473.531 RON | 1.836.482 RON | 450.944 RON |
| Cheltuieli totale | 2.268.519 RON | 1.200.320 RON | 3.631.676 RON | 10.986.057 RON | 1.044.048 RON | 1.881.784 RON | 4.720.566 RON | 3.481.609 RON | 3.919.009 RON | 2.331.688 RON | 1.672.756 RON | 50.296 RON |
| Profit brut | 1.341.330 RON | 832.908 RON | 1.333.277 RON | 687.338 RON | 0 RON | 0 RON | 672.460 RON | 408.527 RON | 35.689 RON | 141.843 RON | 163.726 RON | 400.648 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 598.179 RON | 119.186 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 1.152.860 RON | 715.191 RON | 1.119.676 RON | 634.877 RON | 0 RON | 0 RON | 612.564 RON | 375.666 RON | 7.550 RON | 118.902 RON | 158.052 RON | 387.119 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 602.638 RON | 119.186 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.384.497 RON | 2.916.838 RON | 1.569.488 RON | 4.097.271 RON | 9.367.201 RON | 2.573.561 RON | 2.036.939 RON | 1.159.723 RON | 1.444.605 RON | 951.928 RON | 100.149 RON | 39.462 RON |
| Active circulante | 4.913.952 RON | 1.721.645 RON | 1.594.054 RON | 1.172.585 RON | 328.707 RON | 315.427 RON | 835.609 RON | 1.424.469 RON | 964.490 RON | 201.938 RON | 707.530 RON | 369.723 RON |
| Stocuri | 3.979.770 RON | 1.541.601 RON | — | — | 59.804 RON | 59.394 RON | — | 297.565 RON | 621.649 RON | — | 130.004 RON | — |
| Creante | 851.740 RON | 117.049 RON | 1.537.180 RON | 1.136.790 RON | 246.870 RON | 242.002 RON | 698.441 RON | 112.795 RON | 168.095 RON | 136.108 RON | 52.433 RON | 30.073 RON |
| Casa si conturi la banci | 82.442 RON | 62.995 RON | 56.874 RON | 35.795 RON | 22.033 RON | 14.031 RON | 137.168 RON | 1.014.109 RON | 174.746 RON | 65.830 RON | 525.093 RON | 339.650 RON |
| Datorii totale | 7.990.505 RON | 3.103.399 RON | 2.104.649 RON | 5.330.640 RON | 10.391.568 RON | 2.982.010 RON | 2.259.744 RON | 2.066.349 RON | 2.166.918 RON | 719.239 RON | 262.268 RON | 21.866 RON |
| Capitaluri proprii | 2.307.944 RON | 1.535.084 RON | 1.058.893 RON | -60.784 RON | -695.660 RON | -93.022 RON | 612.804 RON | 517.843 RON | 242.177 RON | 434.627 RON | 545.411 RON | 387.319 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 13 | 24 | 26 | 26 | 25 | 19 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
3 contracte atribuite, in valoare de 1.902.796 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.902.799 lei.
Achizitii directe
3 contracte
1.902.796 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:56).