Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -2.952 RON | 238.095 RON | 0 RON | 226.490 RON | -11.605 RON | 0 |
| 2024 | — | -2.962 RON | 237.361 RON | — | 228.708 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -8.653 RON |
| 0 |
| 2023 | — | -2.984 RON | 237.599 RON | — | 231.907 RON | -5.692 RON | 0 |
| 2022 | — | -2.948 RON | 240.373 RON | — | 237.665 RON | -2.708 RON | 0 |
| 2021 | — | -2.934 RON | 111.006 RON | — | 244.731 RON | 133.725 RON | 0 |
| 2020 | — | -11.524 RON | 109.378 RON | — | 246.037 RON | 136.659 RON | 1 |
| 2019 | — | -24.744 RON | 106.671 RON | — | 254.854 RON | 148.183 RON | 2 |
| 2018 | — | -22.734 RON | 405.820 RON | — | 580.202 RON | 174.382 RON | 2 |
| 2017 | 412.701 RON | 12.866 RON | 467.969 RON | — | 665.086 RON | 197.117 RON | 2 |
| 2016 | 1.888.577 RON | 86.641 RON | 953.413 RON | — | 1.137.664 RON | 184.251 RON | 2 |
| 2015 | 4.965.266 RON | 40.716 RON | 993.402 RON | — | 1.091.012 RON | 97.610 RON | 2 |
| 2014 | 2.677.784 RON | 56.694 RON | 1.072.968 RON | 201.868 RON | 927.994 RON | 56.894 RON | 2 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | 412.701 RON | 1.888.577 RON | 4.965.266 RON | 2.677.784 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13 RON | 23 RON | 0 RON | 1.661 RON | 30.084 RON | 477.666 RON | 1.944.362 RON | 5.028.108 RON | 2.732.457 RON |
| Cheltuieli totale | 2.952 RON | 2.962 RON | 2.984 RON | 2.961 RON | 2.957 RON | 11.524 RON | 26.405 RON | 52.818 RON | 454.835 RON | 1.841.209 RON | 4.981.134 RON | 2.667.353 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.831 RON | 103.153 RON | 46.974 RON | 65.104 RON |
| Pierdere bruta | 2.952 RON | 2.962 RON | 2.984 RON | 2.948 RON | 2.934 RON | 11.524 RON | 24.744 RON | 22.734 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 12.866 RON | 86.641 RON | 40.716 RON | 56.694 RON |
| Pierdere neta | 2.952 RON | 2.962 RON | 2.984 RON | 2.948 RON | 2.934 RON | 11.524 RON | 24.744 RON | 22.734 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 201.868 RON |
| Active circulante | 226.490 RON | 228.708 RON | 231.907 RON | 237.665 RON | 244.731 RON | 246.037 RON | 254.854 RON | 580.202 RON | 665.086 RON | 1.137.664 RON | 1.091.012 RON | 927.994 RON |
| Stocuri | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.665 RON | 14.765 RON | 14.665 RON | — | — | 7.301 RON |
| Creante | 211.501 RON | 213.586 RON | 216.579 RON | 222.605 RON | 229.491 RON | 230.735 RON | 239.519 RON | 539.287 RON | 639.013 RON | 1.134.815 RON | 1.086.995 RON | 883.952 RON |
| Casa si conturi la banci | 324 RON | 457 RON | 663 RON | 395 RON | 575 RON | 637 RON | 670 RON | 26.150 RON | 11.408 RON | 2.849 RON | 4.017 RON | 36.741 RON |
| Datorii totale | 238.095 RON | 237.361 RON | 237.599 RON | 240.373 RON | 111.006 RON | 109.378 RON | 106.671 RON | 405.820 RON | 467.969 RON | 953.413 RON | 993.402 RON | 1.072.968 RON |
| Capitaluri proprii | -11.605 RON | -8.653 RON | -5.692 RON | -2.708 RON | 133.725 RON | 136.659 RON | 148.183 RON | 174.382 RON | 197.117 RON | 184.251 RON | 97.610 RON | 56.894 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
1 contract atribuit, in valoare de 24.964 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
24.964 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.847 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.706 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 17%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.034 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 23:58).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.